ЛІКВІДОВУЮТЬ НАСЛІДКИ СТИХІЇ

У зв’язку із лютневою стихією пошкоджено дах із металопрофілю Старосинявського ДНЗ «Теремок» в мікрорайоні Цукрозаводу. Селищний голова Віталій Здебський із робочою групою виїжджали на місце події. Селищний голова Віталій Здебський, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Олександр Пузирук, завідувач робочої групи відділу освіти Віктор Дунець виїжджали на об’єкт – дитячий навчальний заклад «Теремок» - де внаслідок стихії було пошкоджено 40 кв м металопрофілю на даху приміщення.Стихія нанесла близько 9тисяч гривень збитків.

Відбулось засідання виконавчого комітету

5 березня відбулось засідання виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин.

ЧИСТОТА ТЕРИТОРІЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЛЮДЕЙ…

За підтримки селищного голови Віталія Здебського стихійне сміттєзвалище біля в’їзду у село Пилява ліквідовували виконуюча обов’язки старости сіл Пилява, Олексіївка, Олександрівка, Миколаївка, Вишневе Любов Назаренко, депутат селищної ради, із працівниками Пилявської місцевої пожежної охорони (керівник Володимир Кисилишин), залучивши техніку МПК.

НАШІ ЛИЖНИКИ НА ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ

Цьогорічна зима не радувала старосинявців сніжною та морозною погодою. Але в період, коли загальноосвітні заклади району знаходились на карантині, учні-спортсмени Пилявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – школи сприяння здоров’ю і козацькому гарту відділення «Лижних гонок» Старосинявської ДЮСШ, наполегливо готувались до Чемпіонату області з лижних перегонів.

У СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРОХОДИВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Сьогодні у селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський.  На прийомі побувало 8 жителів громади, які зверталися із актуальними питаннями сьогодення та особистими питаннями:

ПРАЦЮВАЛА АДМІНКОМІСІЯ

У селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Андрій Карпушин відкрив засідання, на яке прибуло 8 членів комісії із 11. Комісія розглянула 5  протоколів про адміністративне правопорушення, складених працівниками Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП та Голосіївською районною державною адміністрацією в м.Києві щодо повторного порушення жителем с.Заставці правил благоустрою. Правопорушення в основному стосувалися порушень правил благоустрою на території громади та м.Києва, належного утримання собак, дотримання правил торгівлі.

ЮНІ ПАСІЧНЯНЦІ ВИБОРОЛИ ПЕРЕМОГУ

На базі Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтв відбувся фестиваль конкурс «Кришталева зірка». Юні таланти демонстрували свою майстерність у номінаціях: інструментальна музика, хореографія, вокальне та образотворче мистецтво, художнє слово.