Фото без опису

 

 

ПІБ

Адреса прийому громадян

Моб.телефон

Майданевич Олександр Леонідович

с.Адампіль, вул. Лесі Українки, ½

0673674966

Литвинюк Михайло Іванович

с. Адампіль, вул. Лесі Українки, ½

0978577013

Хоменко Сергій Ігорович

смт. Стара Синява, вул. І. Франка, 8

0987668109, 0960360860

Білик Віталій Олександрович

смт. Стара Синява, вул. І. Франка, 8

0678365656

 

 

У рамках співпраці з громадськістю ФОТО

У рамках співпраці з громадськістю

У рамках Всеукраїнського тижня громадянського суспільства поліцейськими офіцерами громади проведено зустріч із представниками освіти, громадськості та комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» Старосинявської селищної ради. Мета зустрічі -  створити безпечне середовище в житті громади та здобуття довіри людей.

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ  АВТО

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ АВТО

На Хмельниччині поліцейські офіцери громади отримали помпові рушниці та службові автомобілі «Renault Duster». Старосинявську громаду в офіційній частині представляли: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик, поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області Олександр Майданевич.

У СЕЛІ   ВІДНАЙШЛИ  КРАДІЯ

У СЕЛІ ВІДНАЙШЛИ КРАДІЯ

Поліцейським офіцерам громади постійно доводиться працювати в непростому ритмі служби та розглядати різні звернення громадян, що стосуються захисту прав людини, законності та правопорядку.

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ ОГП «СИНЯВА»

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ ОГП «СИНЯВА»

Уже стало традицією цілеспрямованої співпраці поліцейських і з громадськими формуваннями з охорони громадського порядку, що дає позитивні результати роботи з контролю правопорядку на території громади.

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ  ЗВІТУВАЛИ ЗА 2020 РІК

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ ЗВІТУВАЛИ ЗА 2020 РІК

Сьогодні поліцейські офіцери громади представили звіт про роботу за 2020 рік – інформували про стан забезпечення законності, охорони публічного порядку, свобод і законних інтересів громадян на території Старосинявської ОТГ. Були присутні працівники органу місцевого самоврядування, служб, з яким найбільш тісно пов’язана робота поліцейських офіцерів громади, та представник громадського спортивного клубу за інтересами - з бодібілдингу Олег Ніколаєць, член громадського формування з правопорядку.

«Бузкова стрічка. Подолаймо насильство разом!»

«Бузкова стрічка. Подолаймо насильство разом!»

Працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради долучилися до проведення акції, яка щорічно проходить в Україні з 25 листопада по 10 грудня - Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», і з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Соціальна робота триває…

Соціальна робота триває…

Працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Старосинявської громади Сергієм Хоменком здійснено виїзд у населені пункти: с.Пилява та с. Пилявка. Під час виїзду відвідано сім’ї, які відносяться до вразливих категорій населення та потребують соціальної підтримки.

КОЖНА ДИТИНА – НА КОНТРОЛІ

КОЖНА ДИТИНА – НА КОНТРОЛІ

7 вересня 2020 року працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно із поліцейським офіцером Старосинявської селищної громади І. Хоменком здійснено виїзди у сільську місцевість з метою обстеження умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Завдання служб – разом підтримати, допомогти та надати роз’яснення щодо вирішення повсякденних життєвих проблем, що виникають у сім’ях.

ЩОБИ НЕ ДОПУСТИТИ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ДІТЕЙ

ЩОБИ НЕ ДОПУСТИТИ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ДІТЕЙ

Пріоритетними напрямками діяльності Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради є забезпечення соціальної підтримки та надання соціальних послуг сім’ям із дітьми, які відносяться до вразливих категорій населення.