ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ

Білик Віталій Олександрович

смт. Стара Синява, вул. І. Франка, 8

Соціальна робота триває…

Працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Старосинявської громади Сергієм Хоменком здійснено виїзд у населені пункти: с.Пилява та с. Пилявка. Під час виїзду відвідано сім’ї, які відносяться до вразливих категорій населення та потребують соціальної підтримки.

16:00 23.09.2020

КОЖНА ДИТИНА – НА КОНТРОЛІ

7 вересня 2020 року працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно із поліцейським офіцером Старосинявської селищної громади І. Хоменком здійснено виїзди у сільську місцевість з метою обстеження умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Завдання служб – разом підтримати, допомогти та надати роз’яснення щодо вирішення повсякденних життєвих проблем, що виникають у сім’ях.

15:12 08.09.2020

ЩОБИ НЕ ДОПУСТИТИ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ДІТЕЙ

Пріоритетними напрямками діяльності Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради є забезпечення соціальної підтримки та надання соціальних послуг сім’ям із дітьми, які відносяться до вразливих категорій населення.

16:02 04.09.2020

ПЕРЕВІРИЛИ УМОВИ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ

Старосинявський центр соціальних служб у справах сім’ї дітей та молоді Старосинявської селищної ради постійно на контролі тримає питання умов проживання дітей в багатодітних родинах та сім’ях. Нещодавно директором Старосинявського ЦСССДМ та працівниками служби у справах дітей Старосинявської районної державної адміністрації спільно з поліцейськими офіцером Старосинявської громади здійснено чергову перевірку умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах в с. Паплинці та із в.о. старости в с.Нова Синявка Галиною Пилипчук проведено такі ж бесіди у родині, яка опинилася в складних життєвих обставинах в с.Нова Синявка.

12:34 21.08.2020

ЗВІТУВАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ

Сьогодні поліцейські офіцери громади представили звіт про роботу за період часу із 12.03.2020 року по 01.07.2020 року – інформували про стан забезпечення законності, охорони публічного порядку, свобод і законних інтересів громадян на території Старосинявської ОТГ.

13:42 03.07.2020

ВІДВІДАЛИ РОДИНИ у 7 СЕЛАХ ОТГ

Сьогодні поліцейські офіцери громади спільно із працівниками Старосинявського ЦСССДМ селищної ради та служби у справах дітей райдержадміністрації ЦСССДМ відвідали 8 сімей у селах Адампіль, Рідкодуби, Пасічна, Паплинці, Мшанець, Перекора та Іванківці. Родини опинилися в складних життєвих обставинах, тому важливо було надати роз’яснення та психологічну допомогу. Із батьками проведено бесіди щодо недопущення порушень прав дітей, а також вчинення домашнього насильства. Окрім того, в ході проведення даних заходів за клопотанням органу опіки і піклування було задокументовано правопорушення, передбачене ст. 184 КУпАП.

16:52 02.07.2020