ПІБ

смт. Стара Синява, вул. І. Франка, 8

Білик Віталій Олександрович

смт. Стара Синява, вул. І. Франка, 8

У рамках співпраці з громадськістю

У рамках Всеукраїнського тижня громадянського суспільства поліцейськими офіцерами громади проведено зустріч із представниками освіти, громадськості та комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» Старосинявської селищної ради. Мета зустрічі -  створити безпечне середовище в житті громади та здобуття довіри людей.

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ АВТО

На Хмельниччині поліцейські офіцери громади отримали помпові рушниці та службові автомобілі «Renault Duster». Старосинявську громаду в офіційній частині представляли: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик, поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області Олександр Майданевич.

У СЕЛІ ВІДНАЙШЛИ КРАДІЯ

Поліцейським офіцерам громади постійно доводиться працювати в непростому ритмі служби та розглядати різні звернення громадян, що стосуються захисту прав людини, законності та правопорядку.

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ ОГП «СИНЯВА»

Уже стало традицією цілеспрямованої співпраці поліцейських і з громадськими формуваннями з охорони громадського порядку, що дає позитивні результати роботи з контролю правопорядку на території громади.

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ ЗВІТУВАЛИ ЗА 2020 РІК

Сьогодні поліцейські офіцери громади представили звіт про роботу за 2020 рік – інформували про стан забезпечення законності, охорони публічного порядку, свобод і законних інтересів громадян на території Старосинявської ОТГ. Були присутні працівники органу місцевого самоврядування, служб, з яким найбільш тісно пов’язана робота поліцейських офіцерів громади, та представник громадського спортивного клубу за інтересами - з бодібілдингу Олег Ніколаєць, член громадського формування з правопорядку.

«Бузкова стрічка. Подолаймо насильство разом!»

Працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради долучилися до проведення акції, яка щорічно проходить в Україні з 25 листопада по 10 грудня - Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», і з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Соціальна робота триває…

Працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Старосинявської громади Сергієм Хоменком здійснено виїзд у населені пункти: с.Пилява та с. Пилявка. Під час виїзду відвідано сім’ї, які відносяться до вразливих категорій населення та потребують соціальної підтримки.

КОЖНА ДИТИНА – НА КОНТРОЛІ

7 вересня 2020 року працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно із поліцейським офіцером Старосинявської селищної громади І. Хоменком здійснено виїзди у сільську місцевість з метою обстеження умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Завдання служб – разом підтримати, допомогти та надати роз’яснення щодо вирішення повсякденних життєвих проблем, що виникають у сім’ях.

ЩОБИ НЕ ДОПУСТИТИ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ДІТЕЙ

Пріоритетними напрямками діяльності Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради є забезпечення соціальної підтримки та надання соціальних послуг сім’ям із дітьми, які відносяться до вразливих категорій населення.

ПЕРЕВІРИЛИ УМОВИ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ

Старосинявський центр соціальних служб у справах сім’ї дітей та молоді Старосинявської селищної ради постійно на контролі тримає питання умов проживання дітей в багатодітних родинах та сім’ях. Нещодавно директором Старосинявського ЦСССДМ та працівниками служби у справах дітей Старосинявської районної державної адміністрації спільно з поліцейськими офіцером Старосинявської громади здійснено чергову перевірку умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах в с. Паплинці та із в.о. старости в с.Нова Синявка Галиною Пилипчук проведено такі ж бесіди у родині, яка опинилася в складних життєвих обставинах в с.Нова Синявка.