Оголошення ( Проекти для обговорення )

БОРЖНИКІВ БУДУТЬ ВІДКЛЮЧАТИ…

Комунальне підприємство «Старосинявський ЦВК №1» повідомляє, що 17.01.2020 року будуть проводитись роботи з від’єднання боржників, які не сплачують за постачання холодної питної води, у зв’язку з чим можливі перебої з водопостачання з 10 по 17 годину.

17:23 16.01.2020

Підсумки роботи аудиторів Хмельниччини

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж дванадцяти місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 36,7 млн гривень.

11:44 16.01.2020

Підсумки 2019 року: ринок праці Хмельниччини

У 2019 році послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 36,4 тис. безробітних громадян, з них 1,1 тис. демобілізованих військовослужбовців - учасників АТО/ООС, які набули статус безробітного. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 33,6 тис. вакансій, про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 6,7 тис. роботодавців. Середній розмір оплати праці становив 5336,6 грн.

11:41 16.01.2020

Забезпечено відшкодування втрат на суму понад   18,5 млн грн.

Аудитори Управління Держаудитслужби Хмельниччини при проведенні контрольних заходів державного фінансового контролю виявили та забезпечили повернення державі незаконно витрачених коштів За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій  впродовж  одинадцяти   місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 35,6 млн грн.

14:11 02.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Завтра 27 грудня 2019 року о 9.00 у приміщенні Старосинявського районного Будинку культури (вул. Грушевського,60) Старосинявська селищна рада спільно із Старосинявською громадської організацією учасників бойових дій в зоні проведення АТО/ООС проводить новорічний ранок для дітей учасників бойових дій та дітей-сиріт. У програмі: святкові музичні вітання, конкурси, новорічні подарунки.

15:28 26.12.2019

«Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки - вимога сьогодення» (інтерв’ю начальника Управління Панькова О.М.)

Олеже Михайловичу, сьогоднішнє інтерв’ю з Вами присвячено паспорту громадянина України у вигляді ID-картки. Розкажіть, будь ласка, про цей документ?

13:45 24.12.2019

"РОЗІРВИ КОЛО НАСИЛЬСТВА"

У рамках проведення Всеукраїнської акції "16 проти насильства" з метою запобігання негативних явищ у суспільстві Старосинявський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді звертається до усіх жителів Старосинявської ОТГ з проханням - не замовчувати факти насилля, не мовчати й навчитися оперативно реагувати, захищати права дітей та свої власні!

15:10 02.12.2019

Забезпечили відшкодування втрат на суму понад 17,8 млн. грн.

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж десяти місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 34,2 млн. гривень. Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 17,8 млн гривень, в тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

13:41 29.11.2019