Оголошення ( Проекти для обговорення )

МОЖЛИВІ ПЕРЕБОЇ З ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Шановні жителі Старої Синяви, комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» просить вибачення за незручності та повідомляє вас про можливі перебої з водопостачанням по вул. Овсієнка в смт. Стара Синява у зв’язку з проривом. Працівники водоканалу приступили до виконання робіт із ліквідації прориву, довідково за тел. +380684472060.

14:18 21.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНСЕЛКО АГРО" повідомляє про те, що у період з 13 жовтня 2019 року по 23 жовтня 2019 року товариством будуть проводитись агротехнічні заходи із внесенням агрохімікатів на поле № 28, 29, 31, 32, 33, розташоване в адміністративних межах Старосинявської селищної ради. Прошу жителів населенних пунктів прийняти до уваги інформацію щодо проведення агротехнічних заходів для уникнення небажаних наслідків.

11:18 17.10.2019

Продовжується збір документів на дотацію за молодняк ВРХ

Шановні жителі громади, хто утримує молодняк ВРХ! Згідно ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 Р. № 110 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)”, передбачено, що дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

16:27 07.10.2019

Грант для студентів Старосинявської селищної ради для сплати навчання в 2019-2020 роках від компанії Scholarship

До уваги студентів Старосинявської селищної ради, денній та заочній формах навчання. Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі від компанії Scholarship, переможець якого отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання.

14:55 03.10.2019

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ!

Старосинявська селищна рада повідомляє про те, що необхідно сплатити земельний податок з фізичних осіб за 2019 рік! У разі несплати будуть нараховуватися штрафні санкції та пеня в розмірі 10% від суми податку за кожен прострочений місяць.

13:21 03.10.2019

КОМПЕНСАЦІЯ ВАРТОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

Рішенням сесії обласної ради від 19 вересня поточного року №47-27/2019 внесено зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)».

13:43 02.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Увага!!! Для всіх платників податків і зборів!!! Нові рахунки для сплати податків і зборів!!!

14:12 26.09.2019

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» інформує про те, що в умовах постійного зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам для вироблення (створення) послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

14:08 26.09.2019

ЯКЩО ВИ ЗНАЙШЛИ ПРОРИВ…

Комунальне  підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» звертається до жителів громади з проханням півпраці, що дасть можливість ефективнішої роботи підприємства та безперебійного постачання води до ваших домівок. Якщо ви стали свідком прориву мереж водопроводу, або свідомої крадіжки води звертатись за телефоном:  0684472060.  Анонімність дзвінка гарантуємо. Також для чіткого та своєчасного обліку використання води просимо всіх абонентів щомісячно подавати  показники лічильників.

17:15 18.09.2019