Хмельницька область, Хмельницький район

Оголошення ( Проекти для обговорення )

ЗМІНЮЄТЬСЯ ЧАС ПРОДАЖУ СПИРТНИХ НАПОЇВ

Старосинявська селищна рада доводить до відома спільний наказ Хмельницької обласної військової адміністрації та Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 23.06.2022 р. №231/299/2022-нс «Про внесення змін до спільного наказу начальника Хмельницької обласної військової адміністрації та Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 20.04.2022 р. № 117/154/2022-нс (додається).

13:59 28.06.2022

«Конституція – основний закон нашого життя»

28 червня 2022 року в читальному залі КЗ «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» відбудеться круглий стіл на тему: «Конституція – основний закон нашого життя», присвячений Дню Конституції України.

16:29 24.06.2022

ТРИВАЄ КАМПАНІЯ ОДНОРАЗОВОГО ДОБРОВІЛЬНОГО ДЕКЛАРУВАННЯ

Cтаросинявська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Хмельницькій області вкотре нагадує, що з 01 вересня 2021 року розпочато одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів, які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

16:09 23.06.2022

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

У період воєнного стану, АТ «Хмельницькгаз», як підприємство критичної інфраструктури, цілодобово 24/7 забезпечує безперебійний розподіл (доставку) природного газу усім категоріям споживачів міста та району.

11:21 23.06.2022

Тимчасово відключаємо газ…

До уваги споживачів природного газу сіл Залісся, Паплинці, Подоляни! Старосинявська дільниця АТ «Хмельницькгаз» повідомляє, що 20 червня 2022 року в селі Паплинці відбудуться термінові будівельно-монтажні роботи з модернізації об’єкта критично важливої інфраструктури відключаючого пристрою на газопроводі середнього тиску.

16:16 17.06.2022

ФССУ відновлює направлення на реабілітаційне та санаторно - курортне лікування

Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

13:13 17.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с. Лисанівці, с.Паньківці, с.Пилявка, с.Карпівці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» озима пшениця в урочищі Старосинявської ТГ, яке межує з населеним пунктом с.Пилява, с.Шрубків .

14:11 15.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с. Щербані, с.Заставці, смт.Стара Синява, с.Пилява, с.Іванківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» озима пшениця в урочищі Старосинявської ТГ, яке межує з населеним пунктом с.Миколаївка .

13:32 13.06.2022