Оголошення ( Проекти для обговорення )

На замітку роботодавцю закладу охорони здоров'я

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОКРОКОВИЙ ПОРЯДОК ДІЙ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я У РАЗІ ІНФІКУВАННЯ COVID-19 МЕДИЧНИХ ТА ІНШИХ ПРАЦІВНИІВ, ЩО ПОВ’ЯЗАНІ З ВИКОНАННЯМ ПРОФЕСІЙНИХ ОБОВ’ЯЗКІВ В УМОВАХ ПІДВИЩЕНОГО РИЗИКУ ЗАРАЖЕННЯ НА COVID-19

15:43 13.07.2020

Працевлаштування учасників АТО

121 учасник АТО знайшов роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості. Служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Фахівці центрів зайнятості та філій надають широкий спектр соціальних послуг. Зокрема:

15:05 13.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» доводить до Вашого відома, що, в зв’язку з проведенням будівельно-монтажних робіт по заміні відключаючих пристроїв на газопроводі високого тиску до с.Нова Синявка 13 липня 2020 року з 9:00 години буде припинено газопостачання в с.Йосипівка, с. Ілятка, с.Нова Синявка, с.Чехи.

16:15 10.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі  вул. Ганжі смт. Стара Синява, споживачі послуги з централізованого водопостачання! Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» повідомляє,  що у зв’язку із переходом на новий водогін, водопостачання по старій гілці водогону (вул. Ганжі) буде припинене 21.07.2020 року.

11:27 08.07.2020

Ринок праці Хмельниччини: ТОП -10 актуальних вакансій

Попри карантинні обмеження Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує виконувати свою головну функцію – сприяти легальному працевлаштуванню громадян. Так з початку року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 46,4 тис. громадян, з яких 30,2 тис. мали статус безробітного.

17:06 07.07.2020

Оголошення

Старосинявська селищна рада повідомляє про те, що до 21 серпня 2020 р. необхідно сплатити земельний податок з фізичних осіб за 2020 рік.

13:10 07.07.2020

Як зміниться ринок праці після карантину?

Коли в Україні закінчиться карантин, поки невідомо, однак вже складаються прогнози, до яких змін готуватися українцям. Державна служба зайнятості зробила свій прогноз стосовно перспектив розвитку сфери зайнятості під час і після карантину. Він допоможе шукачам роботи вчасно адаптуватися до змін і ефективно їх використати.

13:04 01.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі вул. Пархоменка смт. Стара Синява, споживачі послуги з централізованого водопостачання! Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» повідомляє, що у зв’язку із переходом на новий водогін, водопостачання по старій гілці водогону (вул. Пархоменка) буде припинене 15.07.2020 року.

15:25 30.06.2020

ГАЗ ВІДКЛЮЧАТЬ НА 10 ДІБ

Шановні споживачі природнього газу! Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» доводить до вашого відома, що у зв’язку з приєднанням нового абонента АПНВП “Візит” до системи газопостачання, 01 липня 2020 року з 9:00 години буде припинено газопостачання в с. Адампіль, с.Перекора, с.Липки, с.Цимбалівка, с.Яблунівка, с.Мшанець, с.Пишки, с.Ожарівка, с.Паплинці, с.Залісся, с. Подоляни.

14:28 30.06.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНСЕЛКО АГРО" повідомляє про те, що в с.Іванківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», в урочищі Іванківська сільська рада, яке межує з населеними пунктами смт.Стара Синява, с.Миколаївка.

13:54 30.06.2020