Оголошення ( Проекти для обговорення )

"РОЗІРВИ КОЛО НАСИЛЬСТВА"

У рамках проведення Всеукраїнської акції "16 проти насильства" з метою запобігання негативних явищ у суспільстві Старосинявський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді звертається до усіх жителів Старосинявської ОТГ з проханням - не замовчувати факти насилля, не мовчати й навчитися оперативно реагувати, захищати права дітей та свої власні!

15:10 02.12.2019

Забезпечили відшкодування втрат на суму понад 17,8 млн. грн.

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж десяти місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 34,2 млн. гривень. Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 17,8 млн гривень, в тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

13:41 29.11.2019

МОЖЛИВІ ПЕРЕБОЇ З ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Шановні жителі Старої Синяви, комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» просить вибачення за незручності та повідомляє вас про можливі перебої з водопостачанням сьогодні – 29.11.2019 до 22.00 в смт. Стара Синява у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на мережі старого водогону на вулиці Івана Франка.

13:37 29.11.2019

Мають право перевіряти дотримання хворими призначеного режиму лікування

Комісії (уповноважені) із соціального страхування створюються на кожному підприємстві незалежно від форми власності та приймають рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення застрахованим особам. Відповідно до рішень органу та на підставі поданої роботодавцем заяви-розрахунку управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області здійснює фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.

15:41 20.11.2019

"Дельта Милосердя"

Соціальний проект для благодійних фондів та громадських організацій Сторосинявської громади. Благодійні фонди та громадські організації Сторосинявської громади мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту “Дельта Милосердя”. Проект створено для підтримки благодійних фондів України. В межах цього проекту фонд або організація мають змогу виграти грант в таких номінаціях:

15:39 20.11.2019

До уваги жителів Старосинявської ОТГ.

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році» 21-22 листопада 2019 року з 10.00 до 13.00 буде проведена перевірка готовності системи централізованого оповіщення до використання у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

08:34 20.11.2019

Дуальне навчання сприяє працевлаштуванню безробітних

У випадках, коли безробітний не має професії, потребує відновлення професійних навиків, або його професія чи спеціальність втратили актуальність на ринку праці, одним із шляхів відновлення його конкурентоспроможності є професійне навчання. На даний час в системі профтехосвіти, активно впроваджується навчання за дуальною формою – наближено до роботодавця. Коли учні та слухачі теоретичну частину навчання опановують в навчальних закладах, а професійно-практичну – виробниче навчання та виробничу практику безпосередньо на виробництві. Також роботодавець приймає активну участь у розробці робочих навчальних планів та програм і може їх доповнити безпосередньо тими питаннями, які необхідно знати майбутньому працівнику, який буде працювати у нього на підприємстві.

13:35 19.11.2019

Служба зайнятості і сільськогосподарські підприємства: взаємовигідне партнерство

Сільське господарство належить до найдавніших видів господарської діяльності людини. В Україні сільське господарство завжди займало важливе місце. В останні роки аграрний сектор економіки держави успішно розвивається, використовуючи технології 21 століття. На Хмельниччини третина підприємств області займається вирощуванням сільськогосподарської продукції та її переробкою. Знанні в області та за її межами ТОВ НВА «Перлина Поділля» (Білогірський район), приватне підприємство «Аграрна компанія – 2004» та ТОВ «Волочиськ-Агро» (Волочиський район). СФГ Клепачі та СФГ Манятин (Славутський район), ТОВ «Святець» (Теофіпольський район), Корпорація «Сварог Вест Груп» (Шепетівський район) тощо.

13:34 19.11.2019

Соціальна програма Scholarship на оплату навчання у твоєму виші! Сума гранту складає 16 000 гривень!

Запрошуємо студентів нашого ВУЗу взяти участь у соціальній програмі Scholarship від інтернет-магазину Zasteli.com.ua. Якщо ти талановитий та прагнеш успіху у житті, спробуй виграти грошовий грант:

10:19 19.11.2019

Грантовий конкурс для підвищення фінансової грамотності для студентів

В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн.  Просимо розмістити на вашому сайті інформацію про конкурс для студентів Сторосинявської громади (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ЗВО.

13:51 18.11.2019