ВАЖЛИВО

Як в умовах воєнного стану має діяти військовослужбовець після лікування у медичних закладах

До Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги почастішали звернення військовослужбовців з приводу дій після лікування у військових та цивільних медичних закладах.

ОГОЛОШЕННЯ

Отримай грант для бізнесу — сприяй економічній незалежності України!

Завдяки співпраці українського бізнесу та німецького банку розвитку: агропромхолдингу Астарта-Київ та DEG оголошується конкурс міні-грантів «Курс на Незалежність». Партнерами з впровадження є Благодійний фонд "Повір у себе ", Благодійна організація "Світло надії" CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» та агенція місцевого економічного розвитку «AMEP» .

ОГОЛОШЕННЯ

Визначаємо межі гідрологічного заказника «Христосівський»

15 листопада 2022 року з 9:00 години в приміщені Старосинявської селищної ради, в кімнаті 210 буде проводитися ознайомлення з проходженням охоронної зони гідрологічного заказника місцевого значення «Христосівський» через земельні ділянки землевласників та землекористувачів.

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с. с.Пилява, буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» в урочищі Старосинявської ТГ, яке межує з населеним пунктом с.Олександрівка, с.Вишневе.

ОГОЛОШЕННЯ

1.Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Старосинявської селищної ради; вул. І. Франка, 8, смт Стара Синява, Хмельницький район, Хмельницька область, 31400.