Оголошення ( Проекти для обговорення )

СЬОГОДНІ МОЖЛИВІ ПЕРЕБОЇ З ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Шановні жителі Старої Синяви, комунальне підприємство Старосинявської селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» просить вибачення за незручності та повідомляє вас, що сьогодні 10.06.2019р. можливі перебої з водопостачанням у зв’язку з ліквідацією проривів у смт Стара Синява на вулицях  Толстого та Ватутіна.

09:35 10.06.2019

Як перевірити, чи існує заборона виїзду за межі України?

Українці все частіше про всяк випадок намагаються перестрахуватися та перевіряють можливу наявність заборони на виїзд за кордон щодо них. Найчастіше така зацікавленість викликана банальним острахом після розповідей, підслуханих у транспорті, переказів знайомих або є наслідком телевізійних фейків. Проте трапляються непоодинокі випадки, коли така перевірка дійсно необхідна, аби не потрапити у неприємну історію. Причиною обмеження виїзду за межі України можуть стати:

08:42 09.06.2019

Реєстрація та прописка

Незважаючи на те, що інститут прописки ліквідували уже доволі давно, багато наших відвідувачів не бачать різниці між цими двома поняттями.

12:11 07.06.2019

Конвенція ООН про права дітей.

Нагадаємо основні права дітей, які закріплено Конвенцією ООН, яку до речі підписала й Україна. Ключовою ідеєю цієї конвенції є визнання дитини самостійної, повноцінної і повноправною особистістю, що володіє всіма правами і свободами та безумовний пріоритет інтересів дитини перед потребами держави, суспільства, сімї, релігії. Серед основних принципів, які проголошує Конвенція Прав Дитини:

10:53 06.06.2019

Тимчасово не буде води!

Шановні жителі Старої Синяви, комунальне підприємство Старосинявської селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» просить вибачення за незручності та повідомляє вас, що сьогодні 05.06.2019р. можливі перебої з водопостачанням у зв’язку з ліквідацією прориву на вул. Зарічна, 22.

13:27 05.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Старосинявська селищна рада запрошує найменших мешканців громади на святкові заходи з нагоди міжнародного Дня захисту дітей, які відбудуться на центральній площі селища біля районного Будинку культури 31 травня 2019 року.

16:28 29.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі Старої Синяви! Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал № 1» повідомляє вас, що в селищі проводиться підключення абонентів до нової мережі водопостачання, збудованої Старосинявською селищною радою відповідно до виданих технічних умов. У зв’язку з тим, що існуючі старі мережі водогону побудовані 40-60 років потому, що з часом призводить до частих проривів мереж, відповідно їх ремонт призводить до втрат води і відповідно нанесенню збитків підприємству.

14:41 29.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ

До відома жителів смт. Стара Синява. Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» повідомляє вас про те, що послуги по централізованому водовідведенню підприємством за затвердженим тарифам 12,81 грн/м3. надаються лише жителям, які проживають у будинках:

17:06 28.05.2019