Оголошення ( Проекти для обговорення )

ОГОЛОШЕННЯ

Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки таобладнання.

16:46 12.04.2019

Електронні торги

17 вересня 2018 року Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру і ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України в рамках пілотного проекту впровадження електронних земельних торгів уклали Договір про забезпечення функціонування системи електронних земельних торгів.

11:29 12.04.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови ЦВК від 07.04.2019 року №759 «Про проведення повторного голосування з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року» повторне голосування з чергових виборів Президента України призначено на 21 квітня 2019 року.

16:58 11.04.2019

Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”

Повідомляємо, що 25-26 квітня у місті Хмельницький відбудеться Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”, що організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу (м. Хмельницький, комплекс "СВ-клуб", вул.Свободи, 1А) за підтримки Європейського банку Реконструкції і Розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

14:16 11.04.2019

Шановні Старосинявці, споживачі послуг КП «Старосинявський ЦВК №1» !

Відповідно до ст. 26  розділу V Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII до 10 грудня 2018 року споживачі комунальних послуг, в тому числі, водопостачання та водовідведення, повинні укласти договори з виконавцями комунальних послуг Так, згідно чинного законодавства споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. Це означає, що споживач та виконавець мають укласти окремий договір, який конкретизує умови типового договору, уточнює їх, зважаючи на особливості будинку та прибудинкової території.

15:19 10.04.2019

Шановні жителі Старосинявщини, споживачі КП «Старосинявський центральний водоканал №1»

Згідно зі статтею 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», плата за абонентське обслуговування — платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку.

15:16 10.04.2019

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНСЕЛКО АГРО» РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНСЕЛКО – ЗАХІД.ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що у період з 10 квітня 2019 р. по 17 квітня 2019 р. товариством будуть проводитись агротехнічні заходи із внесенням агрохімікатів на поле № 26, 28, 31, 29, 33, 27, розташоване в адміністративних межах Старосинявської селищної ради, Старосинявського району, Хмельницької області. У зв’язку з наведеним, наполегливо просимо Вас, повідомити жителів населених пунктів, що входять в зазначену селищну раду, про проведення агротехнічних заходів для уникнення небажаних наслідків.

10:33 10.04.2019