ОГОЛОШЕННЯ

Щодо надання звіту з післяпроєктного моніторингу ТОВ «Фінден»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінден» (далі- Товариство) на виконання статті 13 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» надає звіт з післяпроєктного моніторингу впливу на довкілля планованої діяльності: «Розробка та видобуток гранітів Новосинявського родовища, що розташовується у Старосинявському районі Хмельницької області» відповідно до Висновку з оцінки впливу на довкілля від 18.03.2019   №7-03/12-20186261122/1 (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності 20186261122) для інформування громадськості.

ВАЖЛИВО

Покращити своє здоров’я можна у санаторіях. Що для цього потрібно?

У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації розглянуто лист Національної соціальної сервісної служби України (далі — Нацсоцслужба) стосовно реалізації експериментального проєкту з надання в закладах охорони здоров'я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг.

ОГОЛОШЕННЯ

Графіки прийому громадян у Хмельницькій ОВА

Шановні мешканці Старосинявської громади!До вашої уваги – розпорядження начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеринчука, яким затверджено склад груп, графіки виїзду робочих груп з прийому громадян Хмельницького району за місцем проживання, прямих «гарячих» телефонних ліній на І півріччя 2024 року та функціонування «Телефону довіри» у Хмельницькій районній військовій адміністрації (Хмельницькій районній державній адміністрації) та затверджені у Хмельницькій обласній військовій адміністрації графіки роботи «гарячої» телефонної лінії «Запитай у влади» на І півріччя 2024 року.  Для вашого ознайомлення.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги власників собак

Шановні мешканці Старої Синяви! Відповідно до правил благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ вигулювання домашніх тварин (собак) без намордника та повідка, а також в громадських місцях тварини мають бути під безпосереднім наглядом господаря.

ВАЖЛИВО

У п’ятницю відбудеться поминальна служба

Шановні жителі Старосинявської громади!  У п’ятницю, 26 січня 2024 року в центрі селища Стара Синява о 10.00 відбудеться захід із вшанування пам’яті ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ, захисників УКРАЇНИ, які загинули під час російсько-української війни. Місце проведення: центральна площа селища, біля  Стели пам’яті Героям. Прозвучить поминальна молебень. Вшануймо подвиг наших земляків! Світла і вічна пам'ять.

ОГОЛОШЕННЯ

Новий грант для студентів

Пишу вам щодо нового гранту для студентів.  Я щиро вірю у нашу країну і в можливості, які вона дає для реалізації своїх талантів, здібностей та знань. Саме тому ми продовжуємо залучати нові стипендії для студентів.