Оголошення ( Проекти для обговорення )

До відома абітурієнтів та студентів Старосинявської громади

Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів, запрошує абітурієнтів та студентів Старосинявської громади взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – грант (стипендія) у розмірі 35000грн. На оплату року навчання в українському ВНЗ.

13:26 20.02.2019

Грант на 38 000 гривень для студентів Хмельницької області для сплати навчання в 2019-2020 роках

"До уваги студентів Сторосинявської громади Хмельницької області, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної, контрактної та бюджетної форми навчання.

10:49 11.02.2019

“Оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна на території Старосинявської селищної ради , яке знаходиться за адресою: смт Стара Синява, вул. Грушевського, 63’’- (під котельню)

Нежитлове приміщення, загальною площею 160.0(сто шістдесят) м2, що знаходиться на території смт Стара Синява, вул. Грушевського, 63. Термін дії оренди – 2 роки.

16:15 05.02.2019

Державна підтримка сільського господарства: зміни та перспективи

З метою ефективного використання бюджетних коштів, досягнення балансу в фінансуванні програм підтримки та стійкому соціально-економічного розвитку села, підвищення конкурентоспроможності виробників аграрної продукції, розширення товарної структури експорту й утвердження України на світових ринках продовольства – Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено законопроект «Про внесення змін до Закону «Про державну підтримку сільського господарства України».

17:00 29.01.2019

БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ДЕПУТАТІВ ОТГ

Стартувала третя хвиля набору депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) на навчальні семінари з актуальних питань депутатської діяльності в рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади».

15:54 24.01.2019

До уваги депутаток місцевих рад!

Інститут Політичної Освіти ОГОЛОШУЄ набір жінок-депутаток місцевих рад та жінок, які планують стати депутатками, до участі в навчальному семінарі «Жінки в політиці» в рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності»

15:51 24.01.2019

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє, що відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

17:06 23.01.2019

Аукціон з продажу права оренди земельної ділянки

31.01.2019 року об 11:00 в приміщенні Старосинявської селищної ради (Хмельницька обл. смт. Стара Синява вул. І. Франка,8) відбудеться аукціон з продажу права оренди земельної ділянки (площа 0,0128 га, кадастровий номер 6824455100:01:007:0056), що розташована у смт. Стара Синява, вул. Мончака та призначена для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Договір оренди укладається на 7 років. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 1969,19 грн.

10:32 14.01.2019