ОГОЛОШЕННЯ

Незадекларована праця обмежує права працівників.

Працівники, які не мають належним чином оформлених трудових відносин, позбавляються права на гідні умови праці, захист своїх інтересів у сфері праці, гарантій у соціальному захисті. Незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників та примушення їх до роботи на умовах роботодавця.

ОГОЛОШЕННЯ

Незадекларована праця збільшує видатки роботодавців.

Неформальна економіка і незадекларована праця сприяють створенню і існуванню недобросовісної конкуренції щодо тих суб’єктів господарювання, які у повному обсязі забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Використання незадекларованої праці для роботодавця це:

ОГОЛОШЕННЯ

Незадекларована праця наносить шкоду державі.

Неформальна економіка і незадекларована праця в мирний час обмежують можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, сприяють ухиленню від сплати податків, зменшують надходження до державного і місцевих бюджетів.

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі Старосинявської громади !!!

Звертаємо Вашу увагу на графік консультацій, які надаватимуться завідувачем Старосинявського сектору УДМС у Хмельницькій області за номером телефону 2 06 60

ВАЖЛИВО

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами на території Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області (за межами населеного пункту)

ОГОЛОШЕННЯ

Аерозолі: можна продавати чи ні?

Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області інформує, що 21.02.2023 постановою Кабінету Міністрів України № 154 затверджено «Технічний регламент аерозольних розпилювачів», який набирає чинності 25 листопада поточного року.

ОГОЛОШЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ від 14 березня 2023 року про публічну пропозицію (оферту) КП «Старосинявський ЦВ №1» Старосинявської селищної ради про укладення ПУБЛІЧНИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ДОГОВОРІВ

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 № 85 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690» КП «Старосинявський ЦВ №1» Старосинявської селищної ради публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення: