Оголошення ( Проекти для обговорення )

Відбудеться правове консультування населення в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства»

Старосинявська селищна рада повідомляє, що 6 грудня цього року з 9 по 12 год. в приміщенні читального залу центральної районної бібліотеки в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» відбудеться консультування з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Консультування буде здійснювати начальник відділу «Старосинявського бюро правової допомоги» Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Куцоконь Оксана Валеріївна.

13:27 03.12.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Увага!!! Для всіх платників податків і зборів!!!

14:39 19.11.2018

Оголошено ХІ конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

14:03 16.11.2018

Повідом про незадекларовану працю

Управлінням Держпраці у Хмельницькій області розпочато масштабну акцію: «Повідом про незадекларовану працю». Управління Держпраці у Хмельницькій області спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в області, Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області, органами місцевого самоврядування розпочинає масштабну акцію «Повідом про незадекларовану працю».

13:38 16.11.2018

УВАГА! КОНКУРС!

ЗАПРОШУЄМО ЖУРНАЛІСТІВ до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». Дедлайн подачі матеріалів – до 20 грудня 2018 року. Аплікаційна форма – bit.ly/ApplicationForm2018. Призери отримають грошові винагороди – від 10 до 20 тис. грн та участь у міжнародному заході.

15:26 15.11.2018

До уваги жителів Старосинявської ОТГ.

Відповідно до плану проведення комплексної перевірки системи оповішення цивільного захисту Хмельницької області 15-16 листопада 2018 року буде проведена перевірка готовності системи централізованого оповіщення до використання у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

15:47 08.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ

У приміщенні Центру надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради здійснюється прийом сімейними лікарями КНП «Старосинявського центру первинної медико – санітарної допомоги» із заключення декларацій із жителями громади для отримання первинної медичної допомоги.

14:22 07.11.2018

Про заборону реалізації спиртних напоїв (Проект рішення для обговорення)

Відповідно до Конституції України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», « «Про благоустрій населених пунктів», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 року № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», з метою забезпечення прав та законних інтересів громадян, а також реалізації державної політики щодо попередження вживання серед населення алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива, визнання здоров'я людини найвищою соціальною цінністю та врегулювання правових відносин суб’єктів господарювання селищна рада

15:12 05.11.2018