Хмельницька область, Хмельницький район

Оголошення ( Проекти для обговорення )

Без бюджетів розвитку і з правом держадміністрацій зупиняти рішення про місцевий бюджет: Уряд ініціює зміни до Бюджетного кодексу

15 вересня 2021 року Уряд разом із проектом Держбюджету на 2022 рік (№6000) подав зміни до Бюджетного кодексу (№ 6062). Сьогодні, 19 жовтня, Комітет Верховної Ради України з питань бюджету розглянув питання підготовки до першого читання проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» №6000 від 15.09.2021.

13:59 20.10.2021

Запрошуємо до поширення відео про захист від домашнього насильства.

Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” розпочала публікації серії інтерв’ю, де юристки, поліцейські, працівниці БПД, судді та інші відповідальні особи розповідають, як можна захиститись від домашнього насильства.

17:46 19.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с.Іванківці, с.Щербані, с.Заставці, смт. Стара Синява буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» під посів кукурудзи в урочищі Старосинявської ТГ, яке межує з населеним пунктом с.Чехи, с.Паплинці.

17:13 18.10.2021

Рахунки підприємств теплопостачання повинні бути розблоковані до 15 жовтня 2021 року

30 вересня 2021 року між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України був укладений Меморандум, який передбачив низку домовленостей, спрямованих на врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.

17:43 11.10.2021

АМУ звернулася до НАК Нафтогаз щодо термінового укладання договорів з бюджетними установами на постачання газу.

Враховуючи необхідність забезпечення опалення бюджетних установ та організацій, у т.ч. шкіл, дитсадків, лікарень, а також суттєве зниження середньодобової температури за останні дні, Асоціація міст України звернулася до НАК «Нафтогаз України» з проханням терміново укласти догвори на постачання природного газу з бюджетними установами та визначити відповідальну особу для контактів з представниками органів місцевого самоврядування.

08:09 08.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с.Пилява, с.Іванківці, с.Заставці, с.Щербані, смт. Стара Синява буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» під посів пшениці, кукурудзи в урочищі Старосинявської ТГ, яке межує з населеним пунктом с.Пилява, с.Чехи, с.Паплинці.

14:10 05.10.2021

Україна переходить на електронні лікарняні

З 4 червня 2021 року в Україні розпочався перехідний період до видачі лише електронних листків непрацездатності. А з 1 жовтня паперові листки непрацездатності не будуть видаватися.

14:52 30.09.2021

Е-лікарняні: основне в користуванні Електронним кабінетом роботодавця

04.06.2021 набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким затверджено, серед іншого, Порядок формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та Інструкцію по роботі з медичними висновками про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та листками непрацездатності на період дії перехідної моделі.

16:29 28.09.2021

Як працюють е-лікарняні в перехідний період

Тестовий період переходу з паперових на електронні листки непрацездатності в останній момент продовжили на місяць. До 1 жовтня, коли закінчується перехідний період на електронні листки тимчасової непрацездатності, е-лікарняні вважаються виданими і стають готові до сплати через 5 днів після закриття. Відповідно до цього часу пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я, а в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності.

14:23 27.09.2021