Хмельницька область, Хмельницький район

Оголошення ( Проекти для обговорення )

Позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС: вирішували питання безпеки людей на воді та захисту нового урожаю від пожеж.

Відбулося позачергове дванадцяте засідання комісії з питань ТЕБ і НС під головуванням селищного голови Віталія Здебського. Члени комісії розглянули три питання: про запобігання загибелі людей на водних об’єктах Старосинявської селищної ради , про стан протипожежного захисту місць збирання та зберігання урожаю 2021 року на території Старосинявської селищної ради та про стан поводження з твердими побутовими відходами на полігонах ТПВ, вжиття профілактичних заходів щодо попередження виникнення пожеж на полігоні ТПВ. З кожного із питань були прийнятті відповідні рішення, що викладені в протоколі засідання комісії.

14:01 30.07.2021

ЯК ВБЕРЕГТИ ПРАЦІВНИКІВ ВІД СПЕКИ?

Робота при дії високих температур у літній період є фактором ризику настання нещасного випадку – характерні для перегрівання головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість можуть спровокувати необережність при роботі з технікою, неуважне водіння автотранспортних засобів тощо. Фонд соціального страхування України звертається до керівників підприємств та організацій з проханням вжити усіх необхідних заходів із попередження нещасних випадків під час виконання робіт при дії високих температур повітря.

09:43 30.07.2021

УВАГА! Компенсація за сільськогосподарську техніку

Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання.

15:58 29.07.2021

Вакцинація від COVID-19 – єдиний спосіб побороти хворобу спільними діями

За інформацією Старосинявського центру первинної медико – санітарної допомоги станом на 19:00 27.07.21р. на Старосинявщині кількість хворих на COVID-19 від початку пандемії становить - 1268 чол. (+ 2 нових випадки за день) , 35 летальних. Одужали 1231 людина. Під наглядом сімейних лікарів амбулаторно лікується 2 чол., госпіталізованих немає. Територіально: 2 чол. - с. Гончариха.

11:23 28.07.2021

Увага! Перевірка системи оповіщення!

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2021 році» 11 серпня 2021 року з 10.00 до 12.00 години буде проведено комплексну перевірку системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд та включенням електросирен. На території Старосинявської селищної ради сигнал електросирени буде поданий засобами оповіщення Старосинявської дільниці мережі доступу 315/4 смт.Летичів Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком».

09:57 28.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с.Щербані, с.Іванківці, с.Заставці, смт. Стара Синява буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» в урочищі смт.Старосинявськой ТГ, яке межує з населеним пунктом с.Миколаївка, с.Паплинці.

16:36 27.07.2021

ЯК І ХТО МАЄ ПРАВО ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ?

15:25 23.07.2021

ЯК ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ ОСОБІ З ІНВАЛІДНІСТЮ?

Результати дослідження щодо проблеми працевлаштування людей інвалідністю, проведеного в рамках спільної ініціативи Міністерства соціальної політики України, проекту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні та громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» зібрано та проаналізовано нижче.

16:55 22.07.2021

Актуально про е-лікарняні!

Що таке медичний висновок про тимчасову непрацездатність? Медичний висновок про тимчасову непрацездатність - електронний документ, що формується на підставі медичних записів в електронній системі охорони здоров’я та містить висновок лікаря за результатами медичної експертизи з тимчасової втрати працездатності, що засвідчує тимчасову непрацездатність та є підставою для створення е-лікарняного.

15:15 22.07.2021