Оголошення ( Проекти для обговорення )

До уваги жителів Старосинявської громади!

Старосинявська селищна рада повідомляє, що з 2 по 31 жовтня цього року в населених пунктах нашої громади працює виїзний цифровий флюорограф Хмельницького обласного протитуберкульозного диспансеру.

15:30 17.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання.

15:28 17.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Старосинявська селищна рада, відділ культури селищної ради  запрошує 14 жовтня 2018 року для  святкування 475 річниці селища Стара Синява, Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

17:19 12.10.2018

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ ОТГ!

Інститут Політичної Освіти ЗАПРОШУЄ депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності

09:46 11.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні в приміщенні Центру надання адміністративних послуг розпочато прийом сімейними лікарями, терапевтами Старосинявського центру первинної медико – соціальної допомоги по заключенню декларацій із жителями району для отримання первинної медичної допомоги. Надалі зареєструвати декларацію із лікарем відвідувачі ЦНАП зможуть згідно затвердженого графіку:

16:51 09.10.2018

Щодо міжнародної Програми  “Fit for Partnership with Germany”  (“Готові до співпраці з Німеччиною”)

В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany – Готові до співпраці з Німеччиною.

14:09 02.10.2018

Оголошення на заміщення посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантої посади практичного психолога.

08:32 26.09.2018