Оголошення ( Проекти для обговорення )

ОГОЛОШЕННЯ

Комунальне підприємство «Старосинявський ЦВК №1» повідомляє, що 19.02.2020 року будуть проводитись роботи з ремонту насосного обладнання на Щабельнику, яке вийшло сьогодні з ладу. У зв’язку з чим КП «Старосинявський центральний водоканал №1» припиняє водопостачання із 06.00 по 18.00 год. завтра 19.02.2020 року.

15:52 18.02.2020

Легальна зайнятість – стабільне майбутнє

Хмельницька обласна служба зайнятості здійснює системну інформаційно-роз’яснювальну роботу спрямовану на інформування населення щодо легальної зайнятості, державних соціальних гарантій, переваг системи соціального страхування, ризиків нелегального працевлаштування. «Працюючи офіційно, ви маєте право на пенсію, допомогу по безробіттю, допомогу у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності тощо. Адже легальна трудова діяльність — це основа соціальної захищеності працівника», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

11:09 18.02.2020

УВАГА! ПЕРЕВІРКА ВОДОСПОЖИВАННЯ

КП «Старосинявський центральний водоканал №1» повідомляє: з початку 2020 року, у зв’язку із наявністю значних втрат води та, як наслідок, збитків для підприємства, а також з метою дотримання вимог чинного законодавства, водоканалом проводиться інвентаризація наявного споживача послуги централізованого водопостачання та водовідведення, обстеження водомірних вузлів та перевірки достовірності обліку водоспоживання, дотримання міжповірочних інтервалів власниками водомірних лічильників - споживачами послуги.

09:22 15.02.2020

Відшкодування втрат на суму понад 1,3 млн гривень забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом січня місяця поточного року

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій за січень місяць 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 1,6 млн гривень.

16:35 13.02.2020

УНЗР при декларуванні: порядок його відображення у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Відповідно до змін, які були внесені до Закону України «Про запобігання корупції», з 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно зазначати відомості про свій номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі та вказувати відповідні номери членів сім’ї.

16:33 13.02.2020

Новий сервіс служби зайнятості – інститут консультанта роботодавця

Минулого року у Державній службі зайнятості запровадили новий підхід в обслуговуванні роботодавців – інститут консультанта роботодавця. Основна мета якого - розширення підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

13:54 10.02.2020

«Гаряча лінія» громадської організації «Донбас СОС» надає консультаційні послуги інформаційного і правового характеру

У рамках Меморандуму про співпрацю, Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (далі - Мінветеранів) починаючи з 2018 року тісно співпрацює з Громадською організацією «Донбас СОС».

16:18 07.02.2020

Безпека громади – відповідальність кожного!

Шановні краяни! У зв’язку з небезпекою вчинення диверсій та терористичних актів Службою безпеки України посилено контррозвідувальні заходи із недопущення провокацій та дестабілізації обстановки в країні. Управління СБУ у Хмельницькій області закликає мешканців Хмельниччини бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспорт, а також використання технічних засобів спостереження (БПЛА) в оточені військових частин і поблизу об’єктів критичної інфраструктури.

15:55 05.02.2020

УВАГА!!! Зміна тарифу на водопостачання!!!

До уваги абонентів КП “Старосинявський ЦВК №1”! КП «Старосинявський ЦВК №1» повідомляє: виконавчий комітет Старосинявської селищної ради рішенням від 29.01.2020р. №02/2020 «Про коригування тарифів на водопостачання», з метою приведення тарифів на централізоване водопостачання до економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з централізованим водопостачанням по КП «Старосинявський ЦВК №1», проведено коригування тарифу із врахуванням росту вартості електроенергії на централізоване водопостачання для жителів селища Стара Синява, який з  1 лютого 2020 року буде складати:

17:00 03.02.2020