Хмельницька область, Хмельницький район

Оголошення ( Проекти для обговорення )

МОЖЛИВІ ПЕРЕБОЇ З ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Шановні жителі смт Старої Синяви (мікрорайону Христосів) - споживачі послуг з централізованого водопостачання! Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» повідомляє, що на Щабельнику вийшов із ладу пульт керування насосами, сталася поломка обладнання. Наразі на місці працюють працівники водоканалу та Старосинявського РЕМ, щоби оперативно ліквідувати проблему.

17:01 30.11.2020

Хмельницька обласна служба зайнятості інформує: як роботодавцю отримати дозвіл на працевлаштування іноземця?

В Україні роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на підставі дозволу, що видається регіональною службою зайнятості.

15:56 27.11.2020

Фонд соціального страхування інформує!

Фонд соціального страхування України реалізує державне завдання та активно здійснює соціальний захист застрахованих осіб, у тому числі медичних працівників, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.

13:35 25.11.2020

До відома страхувальників!

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Летичівське відділення Фонду соціального страхування України наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

11:34 25.11.2020

Інструктаж з охорони праці: порядок проведення та види

Що таке охорона праці. Охорона праці - це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів і засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини в процесі трудової діяльності.

10:27 25.11.2020

Бережіть себе і оточуючих – тримайте дистанцію та обмежте контакти на час карантину

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Фонд соціального страхування України наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

13:44 24.11.2020

Служба зайнятості організовує професійне навчання безробітних шляхом стажування на підприємствах, організаціях, установах

Однією з послуг Державної служби зайнятості щодо сприяння роботодавцям у доборі та професійній підготовці персоналу є підвищення кваліфікації безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях підприємств, організацій та установ з метою набуття професійного досвіду, практичних умінь та навичок, з урахуванням вимог роботодавців.

13:39 20.11.2020

Ревізори виявили неефективне використання коштів Славутським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області

Аудиторами Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства виконавчого комітету Славутської міської ради, якою встановлено порушень, що призвели до втрат на суму понад 2,5 млн грн., а також неефективне використання бюджетних коштів на суму понад 1 млн грн.

10:16 18.11.2020

Молодь на ринку праці

Студентська молодь – одна з найбільш активних і динамічних частин будь-якого суспільства, адже саме вона у майбутньому стане одним із головних гравців на ринку праці. Працюючи на випередження, Хмельницька обласна служба зайнятості багато років активно співпрацює з закладами освіти з питань професійної орієнтації та розвитку кар’єри молоді. Це свідчить про усвідомлення важливості питання профорієнтації молоді, адже ми чудово розуміємо, що майбутня професійна еліта нашої держави, її трудовий потенціал сьогодні у навчальних закладах.

10:12 18.11.2020