Оголошення ( Проекти для обговорення )

«Канікули в бібліотеці»

Юний друже! Якщо ти хочеш мандрувати, розуміти, пізнавати, навчатись, відвідай Пізнавальну Країну Мультляндію, яка відкриває свої двері  в Старосинявській районній бібліотеці для дітей з 29 жовтня 2018 року

16:15 23.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ !

З  1 листопада 2018 року при Старосинявському районному Будинку культури розпочинає діяти хор аматорів народного мистецтва. Запрошуємо жителів громади, бажаючих взяти участь у хоровому колективі, звертатись в методичний кабінет районного Будинку культури, або за тел.(098) 929 2466.

13:55 23.10.2018

Шановні жителі громади!

Старосинявська селищна рада повідомляє про те,  хто не сплатив земельний податок до 29 серпня 2018 року, необхідно сплатити земельний податок з фізичних осіб за 2018р. якнайшвидше. Оскільки, протягом кожного місяця з цієї дати  нараховуються штрафні санкції та пеня в розмірі 10% від суми податку.

13:41 23.10.2018

До уваги жителів Старосинявської громади!

Старосинявська селищна рада повідомляє, що з 2 по 31 жовтня цього року в населених пунктах нашої громади працює виїзний цифровий флюорограф Хмельницького обласного протитуберкульозного диспансеру.

15:30 17.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання.

15:28 17.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Старосинявська селищна рада, відділ культури селищної ради  запрошує 14 жовтня 2018 року для  святкування 475 річниці селища Стара Синява, Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

17:19 12.10.2018

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ ОТГ!

Інститут Політичної Освіти ЗАПРОШУЄ депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності

09:46 11.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні в приміщенні Центру надання адміністративних послуг розпочато прийом сімейними лікарями, терапевтами Старосинявського центру первинної медико – соціальної допомоги по заключенню декларацій із жителями району для отримання первинної медичної допомоги. Надалі зареєструвати декларацію із лікарем відвідувачі ЦНАП зможуть згідно затвердженого графіку:

16:51 09.10.2018

До уваги громадськості!

Старосинявська селищна рада повідомляє, що 16 жовтня цього року о 10 годині в малому залі адмінбудинку селищної ради відбудеться громадське обговорення доцільності створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Запрошуємо до участі в обговоренні.

14:08 05.10.2018