Хмельницька область, Хмельницький район

Оголошення ( Проекти для обговорення )

Переможемо COVID-19 разом!

На території Хмельницької області функціонує Комунікаційний центр з питань вакцинації проти COVID-19 при КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».

15:51 26.02.2021

Без подання довідкової єдиної звітності – лікарняних від ФСС не буде

За позицією ФСС, задля недопущення порушення прав застрахованих осіб на своєчасне отримання виплат, Мінфіном було запроваджено Розрахунок та додатки до нього, що містять персоніфіковані відомості, з типом «Звітний» як «Довідковий».

14:25 19.02.2021

АВТО-ТРАКТОРНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

КП «Старосинявський комунгосп» повідомляє, що згідно наказу № 2 від 15 січня 2021 року на підприємстві вводяться нові тарифи на надання авто-тракторних послуг, а саме :

13:06 12.02.2021

Правила поведінки під час ожеледиці та нестійких погодних умов

Під час виконання своїх посадових обов’язків у період нестійких погодних умов, задля збереження свого життя та здоров’я та недопущення виробничого травматизму, дотримуйтесь основних правил поведінки, а саме:

09:20 10.02.2021

ЗАПОБІГТИ ШАХРАЙСЬКИМ ДІЯМ

КП «Старосинявський центральний водоканал №1» інформує, попереджає, що останнім часом виникали випадки відбору коштів у споживачів за водопостачання згідно показників лічильників води невідомими особами без пред’явлення офіційних документів.

16:57 08.02.2021

Безпека праці сторожів та охоронників у зимовий період

Кожне підприємство, установа, організація вдаються до різних заходів, спрямованих на забезпечення збереження майна шляхом взяття на роботу охоронників та сторожів, що передбачається штатними розписами або на договірних засадах залучаються фахівці спеціалізованих охоронних фірм.

15:06 08.02.2021

Увага! Перевірка системи оповіщення!

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2021 році» 10 лютого 2021 року з 10.00 до 12.00 години буде проведено комплексну перевірку системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд та включенням електросирен.

10:35 08.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо на перегляд дитячих кінофільмів (безкоштовно) у глядацькій залі районного Будинку культури.

13:33 04.02.2021