Оголошення ( Проекти для обговорення )

Профорієнтація від служби зайнятості: додаток на Google Play «Центр професійної орієнтації»

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту.

15:44 23.09.2020

Роз’яснення щодо здійснення виконавчою дирекцією Фонду заходів, спрямованих на відновлення фінансування витрат на медичні та соціальні послуги для потерпілих на виробництві

15:45 21.09.2020

Працевлаштування неповнолітніх осіб: коментує Хмельницька обласна служба зайнятості

Права неповнолітніх осіб у трудових правовідносинах визначаються Кодексом законів про працю. Проте, перш ніж розпочати пошуки роботи, корисно було б ознайомитись з деякими нормами закону.

10:00 18.09.2020

Легальна зайнятість – спільна відповідальність

З метою підвищення захищеності працівників на ринку праці, державна служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальні вакансії. Адже, уклавши трудовий договір із роботодавцем, працівник має право на безпечні умови та дотримання режиму праці, право на отримання достойної пенсії та соціальний захист у разі втрати працездатності чи роботи.

11:29 17.09.2020

Співпраця служби зайнятості із підприємцями – один із ефективних шляхів підвищення рівня зайнятості населення

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. У  цей день  ми вітаємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу, людей, які не  тільки забезпечили роботою себе, але й інших, створивши нові робочі місця.

13:02 15.09.2020

Новий навчальний рік: продовжується співпраця служби зайнятості з навчальними закладами

З початком нового навчального року фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості продовжують співпрацю із навчальними закладами області. «Для успішного працевлаштування та правильного вибору професії, служба зайнятості тісно взаємодії з освітянами, цілеспрямовано проводить профорієнтаційну роботу серед школярів. Наші фахівці з профорієнтації надають консультації з питань професійного самовизначення, побудови кар’єри, мотивують до легальної зайнятості та роз’яснюють правила вибору професій», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

17:19 14.09.2020

Попит на працівників у сільському господарстві досі залишається актуальним

Сільське господарство - одна з найважливіших галузей господарського комплексу України. Упродовж багатьох років, Хмельницька обласна служба зайнятості успішно співпрацює з потужними підприємствами області, які займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції. До них належать: ТОВ НВА «Перлина Поділля» (Білогірський район), приватне підприємство «Аграрна компанія – 2004» та ТОВ «Волочиськ-Агро» (Волочиський район), СФГ Клепачі та СФГ Манятин (Славутський район), ТОВ «Святець» (Теофіпольський район) тощо.

17:14 14.09.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» доводить до відома, що в зв’язку з проведенням будівельно-монтажних робіт по встановленню та приєднанню ШГРП до діючого газопроводу високого тиску с. Нова Синявка 14 вересня 2020 року буде припинено газопостачання в селах Ілятка, Нова Синявка, Чехи.

15:05 14.09.2020