Хмельницька область, Хмельницький район

Оголошення ( Проекти для обговорення )

Аудитори Хмельниччини за підсумками 2021 року відшкодували майже 37 млн гривень втрат фінансових і матеріальних ресурсів

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 2021 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 67 млн грн.

13:59 19.01.2022

Близько 12 млн грн податків сплатили до бюджету учасники пілотного проекту «Рука допомоги»

17.01.2022. Близько 12 млн грн податків та єдиного соціального внеску сплатили до держбюджету 237 підприємців, які започаткували власну справу протягом 2017-2018 років у рамках пілотного проекту «Рука допомоги».

15:12 17.01.2022

Близько 250 робочих місць створили підприємці, які взяли участь у проекті «Рука допомоги»

17.01.2022. Близько 250 робочих місць створили 92 суб’єкти підприємницької діяльності (СПД), які отримали безвідсоткові кредити на розширення бізнесу в рамках пілотного проекту «Рука допомоги» в 2018 році.

15:09 17.01.2022

14 громад почнуть активно виводити малозабезпечених із складних життєвих обставин

Міністерство соціальної політики України визначило ще дев’ять територіальних громад учасниками пілотного проекту з апробації механізму інтеграції соціальних виплат та соціальних послуг, спрямованих на надання малозабезпеченим сім’ям та одиноким матерям комплексної підтримки.

15:03 17.01.2022

У 2021 році «Хмельницькгаз Збут» поставив на ринок майже 275 млн кубометрів газу та 3 млн кВт-год електроенергії

Попри світову енергетичну кризу, ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», забезпечив надійні та стабільні поставки енергоресурсів власним клієнтам у минулому році.

13:24 17.01.2022

«Час настав» – новий проєкт з підтримки материнства.

Асоціація міст України інформує про новий проєкт з підтримки материнства, співорганізатором якого виступає партнер АМУ ГО «Лада» (Меморандум про співпрацю був підписаний у 2019 році). «Час настав» - це безкоштовний навчальний онлайн курс для мам з маленькими дітьми, які вирішили повернутися на ринок праці. Незалежно від того, чи хоче вона зміни професію, чи повернутися на попереднє місце роботи чи створити власну справу, курс буде цікавим та корисним. Якщо її діти вже не дуже маленькі, але тема актуальна, теж буде актуально. Якщо дітей немає, все одно можуть зареєструватися, але тоді не всі блоки будуть актуальними.

10:42 11.01.2022

УВАГА, АВАРІЙНА ЗУПИНКА ОБЛАДНАННЯ НА МЕРЕЖІ ВОДОГОНУ

Шановні жителі смт. Стара Синява - споживачі послуг з централізованого водопостачання! Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» повідомляє,  що  сьогодні о 9.00 10.01.2022р. у зв’язку із ремонтними роботами насосного обладнання на свердловинах по вулиці Грушевського на мережі старого водогону водопостачання буде призупинено до вечора.

10:02 10.01.2022

Старосинявська селищна рада - за безпечне святкування новорічно-різдвяних свят!

Новорічно-різдвяні свята тривають, і значного поширення набирають продаж та використання піротехнічних засобів. Феєрверки зачаровують, дають відчуття свята. І водночас несуть велику небезпеку. Дуже часто трапляється, що неправильне використання піротехнічних засобів призводить до нещасних випадків. Травми людей та тварин, що можуть призвести до загибелі, пожежі – такою може бути ціна «запального» свята.

13:42 05.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі смт. Стара Синява - споживачі послуг з централізованого водопостачання! Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» попереджає вас бути обачними та слідкувати за зміною тиску води, у зв’язку з тим, що на мережі старого водогону стаються часті прориви, внаслідок чого може вийти з ладу побутова техніка: пральні автоматичні машинки та посудомийні машини. Будьте уважні!

10:36 04.01.2022

Держава допоможе безробітним стати підприємцями

З 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені зможуть отримати фінансову допомогу від держави для започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги), розробленої Міністерством соціальної політики України.

09:55 04.01.2022