Обговорення кандидатури старости  Заліссянського старостинського округу ОГОЛОШЕННЯ

Обговорення кандидатури старости Заліссянського старостинського округу

Шановні жителі  Заліссянського старостинського округу! Розпорядженням секретаря ради  від 13.05.2024р. № 130/2024-р  «Про проведення громадських  обговорень (громадських слухань) кандидатури Дубик Любові Петрівни на посаду старости   Заліссянського старостинського округу Старосинявської селищної ради» запропоновано кандидатуру Дубик Любові Петрівни  на посаду старости  Заліссянського старостинського округу.  Проведення  консультацій з громадськістю, шляхом опитування  (громадських слухань) даної кандидатури  відбуватиметься:

Відбудеться конкурс «Джура» ОГОЛОШЕННЯ

Відбудеться конкурс «Джура»

Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської  селищної ради за участю освітніх закладів (ліцеїв), а саме: Старосинявського ліцею ім.О.Романенка, Пасічнянського ліцею ім. І.Русого, Адампільського ліцею, Мшанецького ліцею, Пилявського ліцею, Дашковецького ліцею, Новосинявського ліцею спільно із Національною Академією Державної Прикордонної Служби України, родиною загиблого Героя-земляка Олега Ковалевського, за сприянням Старосинявської селищної ради проводить 24 травня 2024 року І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), приурочений пам’яті Олега Ковалевського.