АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту регуляторного акту – проекту рішення Старосинявської селищної ради «Про розмір ставок орендної плати за землю на території Старосинявської селищної ради»

Цей аналіз регуляторного впливу розроблений відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003р. № 1160-ІУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 «Про затвердження методики проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» зі змінами та Податкового кодексу України (із змінами і доповненнями).

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ рішення Старосинявської селищної ради “Про затвердження Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради (нова редакція)”

Про затвердження Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради. (нова редакція)