Хмельницька область, Хмельницький район

************** Конкурси *******************

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади психолога Комунальної Установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради»

На виконання рішення Старосинявської селищної ради «Про створення центру професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради» від 31.08.2020 р. № 02/2020, відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради», згідно рішення Старосинявської селищної ради “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади психолога Комунальної Установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради» від 30.03.2021р. оголошується конкурс на заміщення вакантної посади психолога Комунальної Установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради».

15:24 31.03.2021

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Начальника та головного спеціаліста загального відділу Старосинявської селищної ради; завідувача сектору внутрішнього контролю та аудиту; начальника та головних спеціалістів (2 вакантні посади) відділу з питань соціального захисту населення

09:15 04.12.2020

Про конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога (олігофренопедагога) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради оголошують конкурс на заміщення посади педагогічного працівника комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради.

14:10 11.02.2020

Старосинявська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади (на час декретної відпустки по догляду за дитиною до 3-ох річного віку)

Адміністратора відділу організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради

10:13 29.11.2019