Хмельницька область, Хмельницький район

************** Конкурси *******************

Старосинявська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - Начальника служби у справах дітей Старосинявської селищної ради.

Для участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; знання Конституції України; законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування.

08:00 01.10.2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади психолога Комунальної Установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради»

На виконання рішення Старосинявської селищної ради «Про створення центру професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради» від 31.08.2020 р. № 02/2020, відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради», згідно рішення Старосинявської селищної ради “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади психолога Комунальної Установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради» від 30.03.2021р. оголошується конкурс на заміщення вакантної посади психолога Комунальної Установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Старосинявської селищної ради».

15:24 31.03.2021

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Начальника та головного спеціаліста загального відділу Старосинявської селищної ради; завідувача сектору внутрішнього контролю та аудиту; начальника та головних спеціалістів (2 вакантні посади) відділу з питань соціального захисту населення

09:15 04.12.2020