Відбулась двадцять сьома сесія селищної ради

Старосинявський селищний голова Віталій Здебський провів чергову двадцять сьому сесію селищної ради, пленарне засідання якої відбулось 22 серпня о 10-тій годині в сесійному залі ради.

Двадцять шоста чергова сесія

15 липня цього року завершила свою роботу двадцять шоста чергова сесія Старосинявської селищної ради восьмого скликання.

Скликано позачергову сесію ради

Старосинявський селищний голова скликав двадцять п’яту позачергову сесію селищної ради, яка відбулась 5 липня цього року.

Двадцять четверта сесія ради

27 червня цього року відбулось пленарне засідання двадцять четвертої чергової сесії Старосинявської селищної ради під головуванням селищного голови Віталія Здебського.

Двадцять третя позачергова сесія

Старосинявский селищний голова Віталій Здебський скликав двадцять третю позачергову сесію селищної ради, яка відбулась 15 червня цього року.

Завершила свою роботу двадцять друга сесія ради

31 травня та 1 червня в Старосинявській селищній раді відбувались засідання постійних комісій. На засіданнях депутати детально розглянули питання, які виносяться на двадцять другу чергову сесію ради, опрацювали 108 проектів рішень сесії та підготували ряд пропозицій.

Дев’ятнадцята сесія відбулась в режимі відео-конференції

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, відповідно до ст. 11’ розділу п’ятого прикінцевих положень Закону України «Про місцеве самоврядування» та на виконання ст. 34 Регламенту Старосинявської селищної ради 16 лютого цього року дев’ятнадцята позачергова сесія Старосинявської селищної ради відбулась в режимі відео-конференції.

ЗАВЕРШИЛА РОБУТУ 18-а СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Завершила роботу вісімнадцята чергова сесія Старосинявської селищної ради VIIІ скликання, яку провів селищний голова Віталій Здебський. В роботі сесії взяли участь 24 депутати селищної ради.