Хмельницька область, Хмельницький район

Сесії селищної ради

Завершила роботу сьома сесія ради

В Старосинявській селищній раді завершилась сьома сесія ради восьмого скликання. Сесія складалась з засідань постійних комісій та двох пленарних засідань ради.

10:10 02.04.2021

Відбулася 6-а чергова сесія

Завершила роботу шоста чергова сесія Старосинявської селищної ради, яку провів селищний голова Віталій Здебський за участю 23 депутатів та голови Хмельницької районної ради Олександра Чорнієвича. Розглянуто понад 120 питань порядку денного, прийнято відповідні рішення. Робота сесії тривала майже 8 годин.

17:03 09.03.2021

ВІДБУЛАСЯ 5-та ЧЕРГОВА СЕСІЯ

Завершила роботу 5-та чергова сесія селищної ради, яку провела секретар селищної ради Світлана Лакуста. Участь в роботі сесії взяли 25 депутатів. Робота сесії тривала близько 6,5 годин.

17:19 04.02.2021

Відбулась 4-та позачергова сесія селищної ради

15 січня відбулось пленарне засідання четвертої позачергової сесії Старосинявської селищної ради, яке провів селищний голова Віталій ЗДЕБСЬКИЙ. В порядку денному депутати розглянули питання «Про звернення депутатів Старосинявської селищної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України щодо скасування грабіжницької плати за транспортування газу, підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення».

10:13 16.01.2021

Відбулась третя сесія Старосинявської селищної ради

11 січня в приміщенні районного будинку культури відбулось пленарне засідання третьої чергової сесії, яке провів Старосинявський селищний голова Віталій Здебський. На пленарному засіданні депутати розглянули такі питання:

10:26 12.01.2021

ЗАВЕРШИЛА РОБОТУ ДРУГА ЧЕРГОВА СЕСІЯ

У залі районного будинку культури з дотриманням карантинних норм проходила 2-а чергова сесія Старосинявської селищної ради УІІІ скликання, яка розприділила свою роботу на два пленарні засідання. Сесію провів селищний голова Віталій Здебський, участь в роботі взяли 25 депутатів селищної ради, у другому пленарному засіданні – 22 депутати.

09:01 30.12.2020

ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ОТГ VІІІ СКЛИКАННЯ

Сьогодні у залі РБК відбулася перша установча сесія Старосинявської селищної ради, яку відкрила голова Старосинявської селищної територіальної виборчої комісії Марія Худик. Депутати ознайомилися зі звітом голови Старосинявської СТВК за результатами виборів депутатів Старосинявської селищної ради та заслухали звіт голови Старосинявської СТВК за результатами виборів на посаду Старосинявського селищного голови та визнання їх повноважень.

17:39 08.12.2020