Хмельницька область, Хмельницький район

Сесії селищної ради

П’ятнадцята позачергова сесія

18 серпня 2021 року в Старосинявській селищній раді відбулася п’ятнадцята позачергова сесія під головуванням Старосинявського селищного голови Віталія Здебського.

17:10 18.08.2021

Відбулась чотирнадцята позачергова сесія ради

Відповідно до розпорядження Старосинявського селищного голови від 11 серпня 2021 року №101/2021-р. «Про скликання чотирнадцятої позачергової сесії Старосинявської селищної ради» 13 серпня відбулась чотирнадцята позачергова сесія ради, яку провів селищний голова Віталій Здебський.

17:09 13.08.2021

ВІДБУЛАСЯ ДВАНАДЦЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАДИ

19 липня о 10 годині  ранку у великому залі засідань відбулося пленарне засідання 12- ої позачергової сесії селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Віталій ЗДЕБСЬКИЙ.

12:57 21.07.2021

Відбулась восьма позачергова сесія

У зв’язку із включенням КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» до Переліку закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з хворобою COVID-19, виникла невідкладна потреба у придбанні для центральної районної лікарні необхідного медичного та технологічного обладнання і медикаментів.

10:56 22.04.2021

Завершила роботу сьома сесія ради

В Старосинявській селищній раді завершилась сьома сесія ради восьмого скликання. Сесія складалась з засідань постійних комісій та двох пленарних засідань ради.

10:10 02.04.2021

Відбулася 6-а чергова сесія

Завершила роботу шоста чергова сесія Старосинявської селищної ради, яку провів селищний голова Віталій Здебський за участю 23 депутатів та голови Хмельницької районної ради Олександра Чорнієвича. Розглянуто понад 120 питань порядку денного, прийнято відповідні рішення. Робота сесії тривала майже 8 годин.

17:03 09.03.2021

ВІДБУЛАСЯ 5-та ЧЕРГОВА СЕСІЯ

Завершила роботу 5-та чергова сесія селищної ради, яку провела секретар селищної ради Світлана Лакуста. Участь в роботі сесії взяли 25 депутатів. Робота сесії тривала близько 6,5 годин.

17:19 04.02.2021