Фото без описуСелищний голова Віталій Здебський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало  5-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації  у вирішенні особистих і робочих питань. Розглянуто 4 особистих звернень, одне колективне.

• Батько двох неповнолітніх дітей із с.Заставці звернувся до селищного голови з питанням надати роз’яснення та допомогу у вирішенні особистого питання піклування та виховання дітей, котрі зараз перебувають у спеціалізованій школі;
  • Обговорено робоче питання розширення послуг у Центрі надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради, наразі  розпочинається надання послуг з питань державної реєстрації актів цивільного стану громадян (ДРАЦСГ);
  • Мешканець с.Пасічна зверталася за допомогою хворому чоловікові, інваліду І групи, який прикутий до ліжка багато років, дякувала за надану допомогу;
  • Переселенка звернулася до селищного голови за порадою з питання забезпечення житлом;
  • Обговорено робочі питання щодо отримання пільг ветеранам війни та членам їхніх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, котрі реалізовуються в межах спеціальних програм на території Старосинявської громади. (https://starosynjavska-gromada.gov.ua/news/1691508250/)

Участь  у вирішенні та обговоренні питань взяли: перший заступник селищного голови Олександр Попик, заступник селищного голови Андрій Карпушин, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Оксана Бондарчук, керівник ЦНАП  Наталія Куцоконь, начальник відділу – Служби у справах дітей виконкому селищної ради  Віктор Данілкович.

Усі питання обговорено під час прийому громадян, доручено службам відповідно до виконання ними своїх функціональних обов’язків  взяти під контроль вирішення актуальних для громадськості питань, надано роз’яснення та консультації.

За матеріалами  прийому громадян.