Хмельницька область, Хмельницький район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення сесії Старосинявської селищної ради   “Про затвердження Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради (нова редакція)”.

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення сесії Старосинявської селищної ради “Про затвердження Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради (нова редакція)”.

14:11 27.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради   «Про встановлення тарифу на централізоване водопостачання».

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради «Про встановлення тарифу на централізоване водопостачання».

08:20 16.06.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради   «Про затвердження тарифів  на вивезення твердих побутових відходів».

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради «Про затвердження тарифів на вивезення твердих побутових відходів».

14:16 19.05.2021