ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – Про затвердження Положення про порядок надання в користування земельних ділянок комунальної власності для забудови на умовах суперфіцію.

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення Старосинявської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок надання в користування земельних ділянок комунальної власності для забудови на умовах суперфіцію.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – Про затвердження типового договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що передбачається до продажу, та типового договор ВАЖЛИВО

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення Старосинявської селищної ради «Про затвердження типового договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що передбачається до продажу, та типового договору на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Старосинявської селищної ради «Про внесення змін до Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради».

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення Старосинявської селищної ради «Про внесення змін до Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Старосинявської селищної ради  «Про розмір ставок орендної плати за землю на території  Старосинявської селищної ради»

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Старосинявської селищної ради  «Про розмір ставок орендної плати за землю на території Старосинявської селищної ради»

На виконання вимог Закону України від 11 вересня 2003 року №1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” оприлюднюється проєкт рішення Старосинявської селищної ради «Про розмір ставок орендної плати за землю на території Старосинявської селищної ради».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення сесії Старосинявської селищної ради   “Про затвердження Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради (нова редакція)”.

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення сесії Старосинявської селищної ради “Про затвердження Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради (нова редакція)”.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради   «Про встановлення тарифу  на централізоване водопостачання».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради   «Про встановлення тарифу на централізоване водопостачання».

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради «Про встановлення тарифу на централізоване водопостачання».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради   «Про затвердження тарифів  на вивезення твердих побутових відходів».

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради «Про затвердження тарифів на вивезення твердих побутових відходів».