ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Старосинявської селищної ради «Про внесення змін до Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради».

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення Старосинявської селищної ради «Про внесення змін до Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Старосинявської селищної ради  «Про розмір ставок орендної плати за землю на території Старосинявської селищної ради»

На виконання вимог Закону України від 11 вересня 2003 року №1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” оприлюднюється проєкт рішення Старосинявської селищної ради «Про розмір ставок орендної плати за землю на території Старосинявської селищної ради».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення сесії Старосинявської селищної ради   “Про затвердження Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради (нова редакція)”.

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення сесії Старосинявської селищної ради “Про затвердження Правил благоустрою на території Старосинявської селищної ради (нова редакція)”.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради   «Про встановлення тарифу на централізоване водопостачання».

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради «Про встановлення тарифу на централізоване водопостачання».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради   «Про затвердження тарифів  на вивезення твердих побутових відходів».

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Старосинявської селищної ради «Про затвердження тарифів на вивезення твердих побутових відходів».