ВАЖЛИВО

18-24 листопада - Всесвітній тиждень обізнаності про стійкість до протимікробних препаратів

Всесвітній тиждень інформування про антимікробну реакцію - це щорічна глобальна кампанія, спрямована на підвищення обізнаності та розуміння антимікробної реабілітації та популяризацію найкращих практик серед зацікавлених сторін "Одне здоров'я" для зменшення появи та поширення інфекцій, стійких до ліків.

Зірки на варті серця: відмова від тютюну

Безпечного куріння не існує! Проста й давно відома істина, що стосується як звичайних сигарет, так і електронних, а також тютюнових виробів для нагрівання й кальянів.

ВАЖЛИВО

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВІРУСНИЙ ГЕПАТИТ A (ХВОРОБУ БОТКІНА)

Вірусний гепатит « А» відноситься до кишкових інфекцій. Джерелом інфекцій  є людина. Механізм передачі інфекцій фекально-оральний. Шляхи передачі водний, харчовий контактно-побутовий (через забруднені руки, предмети обіходу).

ВАЖЛИВО

14 листопада – Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Що необхідно знати про цукровий діабет: його типи, симптоми, ускладнення? Цукровий діабет — це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін. Знаючи про фактори ризику, можна запобігти виникненню цукрового діабету.

Інфаркт міокарда: симптоми та перша допомога

46 % смертей серед українців є наслідком ішемічної хвороби серця, гострим проявом якої є інфаркт міокарда. Причому “вік” інфаркту молодшає  -  і нині його жертвами стає все більше людей, молодших за 30 років.

ВАЖЛИВО

14 листопада -День боротьби проти діабету

Діабет – це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну (гормону, який регулює рівень цукру (глюкози) у крові) або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, майже 422 мільйони людей у всьому світі хворіють на цукровий діабет, а 1,5 мільйона смертей щороку безпосередньо пов’язані з цим захворюванням.