Хмельницька область, Хмельницький район

ПОРАДИ ЛІКАРЯ

«Рак молочної залози - найпоширеніше злоякісне новоутворення у жінок»

Рак молочної залози — найпоширеніше злоякісне новоутворення у жінок, згідно статистики захворюваності – кожний четвертий випадок пухлин у жінок припадає на рак молочної залози. Близько 15 тисяч українок щороку дізнаються про цюхворобу.

15:33 03.11.2020

15 вересня 2020 року - Всесвітній день боротьби з лімфомами

15 вересня у багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день боротьби з лімфомами. Цей день було запроваджено вперше у 2004 році, щоб підвищити обізнаність населення щодо цієї групи захворювань та допомогти людям, які страждають від лімфом.

16:44 15.09.2020

14 червня 2020 року - Всесвітній день донора крові. Донорство крові – акт милосердя!

У травні 2005 р., в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові. У резолюції WHA58.13 вони постановили щорічно проводити Всесвітній день донора крові 14 червня. Цього дня у 1868 році народився австрійський лікар К. Ландштейнер, який відкрив групи крові людини.

08:21 13.06.2020

31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я тютюн щорічно убиває 5 мільйонів людей у світі, і ця цифра щорічно зростає. 110 тисяч таких смертей приходиться на Україну. В Україні тютюнопаління є причиною кожного п’ятого випадку смерті осіб віком понад 35 років.

14:07 26.05.2020

Що треба знати про правець

В Україні реєструється все більше випадків захворювання на правець серед дітей. Їх можна було б уникнути завдяки імунізації. Інфографіка про те, що таке правець і чому він смертельно небезпечний, допоможе батькам зробити правильний вибір на користь вакцинації та убезпечити своїх дітей. А ще – спонукає дорослих замислитися, чи захищені і вони від цієї хвороби.

14:05 26.05.2020

17 травня 2020 року – Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу

17 травня 2020 року відзначається Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу. Вперше цей день був відзначений в 1983 році в Сан-Франциско (США). На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю страшну хворобу. Організаторами проведення акції пам’яті померлих від СНІДу стали люди, яких особисто торкнулася трагедія втрати рідних і друзів.

13:51 15.05.2020