Хмельницька область, Хмельницький район

ПОРАДИ ЛІКАРЯ

31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

Всесвітній день  боротьби з тютюнопалінням  — встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я, відзначається 31 травня кожного року. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції. Тютюнопаління – один з найбільш поширених видів побутової токсикоманії, найбільш поширена у всьому світі шкідлива звичка. Залежність від тютюну внесено в Міжнародну класифікацію хвороб. Нікотин є своєрідним стимулятором нервової системи, що має патологічний вплив на організм особливо у розвитку ракових хвороб.

13:20 26.05.2021

ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ: ПАНДЕМІЯ НЕ СКАСОВУЄ РУТИННУ ВАКЦИНАЦІЮ

24 квітня 2021 року стартував Всесвітній тиждень імунізації, і триватиме до 30 квітня. Гасло цьогорічної кампанії «Вакцини зближують нас». Її мета - підвищити рівень охоплення щепленнями завдяки кращій обізнаності й розумінню процесу імунізації.

14:47 26.04.2021

Туберкульоз – хвороба небезпечна!

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом, який у нашій державі залишається поширеним інфекційним захворюванням, але все ж таки не прогресує.

14:35 17.03.2021

Профілактика гіпертонічної хвороби.

Гіпертонічна хвороба – стійке підвищення артеріального тиску (АТ) крові більше 140/90 мм рт.ст. Нормальним вважається АТ, що не перевищує 140/90 мм.рт.ст., проте згідно сучасних класифікацій виділяють: оптимальний (120/80 мм рт.ст.), нормальний (менше 130/85 мм рт.ст.), високий нормальний (130-139/85- 89 мм рт.ст.) АТ.

16:57 22.02.2021

Попередження у дітей зубощелепних аномалій

Зубощелепної аномалії і деформації — досить поширена патологія зубощелепної системи. За даними вітчизняних вчених вони зустрічаються в середньому у 33-37% обстежених, а іноді ця цифра сягає 50-55% і навіть більше. Відсоток зубощелепних аномалій значно зростає (до 58%) у обстежених, які страждають іншими стоматологічними захворюваннями (карієс, пародонтоз), загальними захворюваннями організму (до 70%). Тому їх профілактика та своєчасне лікування є дуже актуальними.

15:02 08.02.2021

Очевидно, це таки грип.

Грип – особливо агресивна респіраторно-вірусна інфекція, інкубаційний період якої триває від кількох годин до двох діб.

15:47 03.02.2021