ПОРАДИ ЛІКАРЯ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ( за наявності симптомів гострого вірусного захворювання та перебування у Китайській Народній Республіці )

Спостерігайте за станом здоров'я: щоденно вимірюйте температуру тіла і у випадку появи симптомів зверніться до лікаря. Ваш стан здоров'я зараз: наявність симптомів захворювання у вигляді підвищення температури тіла,утрудненого дихання, кашлю.

16:52 27.02.2020

Коронавірус: симптоми та профілактика

Коронавірус — це гостре вірусне захворювання, що характеризується переважним ураженням дихальної системи та шлунково-кишкового тракту. Коронавірус є зоонозною інфекцією, тобто може передаватися людям від тварин.

14:01 13.02.2020

ГЕПАТИТИ: ШЛЯХИ ПЕРЕДАВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА

Гепатит — це захворювання печінки запального характеру, як правило, вірусного походження. Гепатит B і C — два основних типи з п’яти різних інфекцій гепатиту — є причиною 96% всіх випадків смерті від гепатиту. Близько 325 млн людей у ??світі живуть з хронічною інфекцією, спричиненою вірусом гепатиту B або вірусом гепатиту C.

16:14 28.01.2020

Скарлатина – симптоми і лікування

Скарлатина – висококонтагіозне гостре інфекційне захворювання, яким зазвичай хворіють діти переважно у віці 2-10 років. Серед дорослого населення теж реєструються випадки зараження скарлатиною, але значно рідше. Вважається, що чим менша дитина, тим в більш легкій формі протікає це інфекційне захворювання. Це заразне захворювання викликається бета-гемолітичним стрептококом типу А. Тривалість інкубаційного періоду – від декількох годин до 12 днів.

16:11 28.01.2020

Дифтерія: в чому небезпека і як захистити себе?

Дифтерія — це гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі, яке характеризується місцевим фібринозним запаленням (переважно слизових оболонок ротоглотки) та явищами загальної інтоксикації з переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем.

16:11 12.12.2019

Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Всесвітній день хворого на бронхіальну астму має щорічний характер і проводиться 11 грудня. Бронхіальна астма - одне з найбільш поширених хронічних захворювань у світі. За статистикою більше 5% дорослого населення і 10% дитячого страждають цим захворюванням.

11:03 12.12.2019

Сальмонельоз це небезпечно!

Сальмонельоз – це гостре кишкове захворювання, яке перебігає у вигляді гастроентериту або гастроентероколіту. Актуальність сальмонельозу зумовлена значним його поширенням, частими спалахами, високою захворюваністю поміж дітей молодшого віку. У більшості країн світу спостерігається стійка тенденція до зростання захворюваності на сальмонельоз. Відноситься до однієї із найважчих кишкових захворювань.

09:31 07.12.2019

«ЛЮДИ ДОЩУ» – ХТО ВОНИ? АБО ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО АУТИЗМ?

Поруч із нами ростуть незвичайні діти, їх називають «дітьми дощу»: вони грають з предметами не так, як більшість, вони радіють іншому. Для них не існує норм і правил, звичних для нас, їм незрозуміло і нецікаво те, що роблять звичайні дівчатка та хлопчики. У них свій, закритий для сторонніх світ, але їм дуже потрібна наша допомога, підтримка і розуміння.

13:43 27.11.2019

С К А З – ХВОРОБА ТВАРИН І ЛЮДИНИ

С к а з – це гостре інфекційне захворювання, за якого уражається центральна нервова система і яке завжди закінчується смертю.

17:09 25.11.2019

21 листопада - Міжнародний день відмови від паління

Міжнародний день відмови від паління (No Smoking Day) – відзначають щорічно у третій четвер листопада в більшості країн світу. Він встановлений Американським онкологічним товариством в 1977 році після того, як було визнано згубний вплив куріння на організм людини та здатність регулярного куріння провокувати розвиток раку.

15:39 22.11.2019