Хмельницька область, Хмельницький район

ПОРАДИ ЛІКАРЯ

Туберкульоз – хвороба небезпечна!

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом, який у нашій державі залишається поширеним інфекційним захворюванням, але все ж таки не прогресує.

14:35 17.03.2021

Профілактика гіпертонічної хвороби.

Гіпертонічна хвороба – стійке підвищення артеріального тиску (АТ) крові більше 140/90 мм рт.ст. Нормальним вважається АТ, що не перевищує 140/90 мм.рт.ст., проте згідно сучасних класифікацій виділяють: оптимальний (120/80 мм рт.ст.), нормальний (менше 130/85 мм рт.ст.), високий нормальний (130-139/85- 89 мм рт.ст.) АТ.

16:57 22.02.2021

Попередження у дітей зубощелепних аномалій

Зубощелепної аномалії і деформації — досить поширена патологія зубощелепної системи. За даними вітчизняних вчених вони зустрічаються в середньому у 33-37% обстежених, а іноді ця цифра сягає 50-55% і навіть більше. Відсоток зубощелепних аномалій значно зростає (до 58%) у обстежених, які страждають іншими стоматологічними захворюваннями (карієс, пародонтоз), загальними захворюваннями організму (до 70%). Тому їх профілактика та своєчасне лікування є дуже актуальними.

15:02 08.02.2021

Очевидно, це таки грип.

Грип – особливо агресивна респіраторно-вірусна інфекція, інкубаційний період якої триває від кількох годин до двох діб.

15:47 03.02.2021

«Рак молочної залози - найпоширеніше злоякісне новоутворення у жінок»

Рак молочної залози — найпоширеніше злоякісне новоутворення у жінок, згідно статистики захворюваності – кожний четвертий випадок пухлин у жінок припадає на рак молочної залози. Близько 15 тисяч українок щороку дізнаються про цюхворобу.

15:33 03.11.2020

15 вересня 2020 року - Всесвітній день боротьби з лімфомами

15 вересня у багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день боротьби з лімфомами. Цей день було запроваджено вперше у 2004 році, щоб підвищити обізнаність населення щодо цієї групи захворювань та допомогти людям, які страждають від лімфом.

16:44 15.09.2020