ВІТАННЯ

Вітання селищного голови з Днем учителя

Шановні працівники освіти, дорогі  учителі Старосинявської громади! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем  учителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює полум’я знань, відкриває нам дорогу у доросле життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.

НОВИНИ

ОСНОВНІ НОВАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ РРО/ПРРО З 01.08.2023 РОКУ

Cтаросинявська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області  нагадує, що з 01.08.2023 набрав чинності Закон України від 30.06.2023 року № 3219-ІХ   «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» яким запроваджуються  зміни для платників податків, що здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зокрема, в частині застосування відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР (далі — Закон про РРО).

ФОТО

У день професійного свята дошкільників

Усе починається з початку: початок життя – з народження; початок навчання – з першого вересня. Він мав би бути світлим і теплим, сповненим дитячого щебету, щедрим на радощі й турботи. Натомість, осінь 2023 року принесла свято, обпалене війною…

ФОТО

Відбулося засідання виконкому

Селищний голова Віталій Здебський провів  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 29 членів виконкому.

ВІТАННЯ

29 вересня — Всесвітній день серця

Постійна емоційна напруга та стрес характерні для реалій сучасності. Через це може зростати ризик розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема, підвищуватись артеріальний тиск та рівень цукру у крові. Крім того, на нервовому ґрунті може відбуватися порушення ритму серця та розвинутись стенокардія, статися інфаркт чи гіпертонічний криз.

ФОТО

375-а річниця битви під Пилявцями

Історична дата 1648 року – дата переможної війни  українського козацтва на Пилявецькому полі під супроводом Гетьмана України Богдана Хмельницького. 375 років минуло з того часу…