ФОТО

Оперативно ліквідували пожежу

24 травня о 19.00 працівники отримали повідомлення про пожежу на  сміттєзвалищі в с.Адампіль.Оперативно, силами КУ «Старосинявська місцева пожежна охорона»  пожежу ліквідовано на території твердих побутових відходів у с.Адампіль, залучено одна одиниця  власної техніки.

ФОТО

Разом наводимо благоустрій у селі

20 -21 травня жителі села Теліжинці спільно із старостою сіл Йосипівка, Теліжинці, Уласово-Русанівка, Іванківці Іваном Луценком  провели часткове прибирання місцевого кладовища.

ВАЖЛИВО

Сказ - небезпечна хвороба

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Відноситься до інфекційних природно-вогнищевих захворювань вірусної етіології, з ранковим механізмом передачі інфекції, ураженням центральної нервової системи. Не існує території, яка вільна від сказу взагалі.  В Україні дане захворювання реєструється в усіх областях і природно-географічних зонах.

ФОТО

Дні благоустрою тривають

Старости населених пунктів громади  продовжують працювати над благоустроєм громадських  та пам'ятних місць. 

ФОТО

Пам'яті героїв України

Сьогодні, 23 травня, наша держава відзначає День Героїв України. Це день пам’яті усіх українців - борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, Героїв Небесної Сотні і Героїв АТО.

ФОТО

День вишиванки став особливим серед жителів громади

«Ми - вільні сильні, незламні, тільки такий народ достойний носити вишиванку! Бажаємо усім хлопцям, які нас захищають, змінити камуфляж на вишиванку, носити її щодня, щоб діти та онуки пам'ятали, що ми сильний непереможний  народ!»,- таке гасло підтримали жителі громади, працівники культури, освітяни  у День української вишиванки.

ФОТО

«Безпечна дорога додому!»

У рамках тижня безпеки дорожнього руху "«Безпека на дорогах", працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді селищної ради спільно із поліцейськими громади та соціальним педагогом проведено єдиний національний урок із правил дорожнього руху за темою:" Безпечна дорога додому". 

ФОТО

Шевченківські читання «Поетичний меседж поколінь»

Сьогодні, 22 травня 2023 року, на центральній площі селища біля пам’ятника Тарасові Григоровичу Шевченку лунали безсмертні вірші великого Кобзаря з  уст молодого покоління. З нагоди 162 річниці перепоховання Т.Г. Шевченка відбулися шевченківські читання «Поетичний меседж поколінь», організовані Старосинявською бібліотекою для дітей.

ФОТО ТА ВІДЕО

Жителі села Липки підтримали благодійний захід

«…Ще, здається, так недавно все по іншому було,  люди жили, працювали, метушилося село...»,-такі слова пролунали від ведучих Кулик Христини та Шафінської Сніжани, які розпочали благодійний концерт в селі Липки.

ФОТО

Назавжди в нашій пам’яті …

У Старосинявській громаді з робочою поїздкою перебували: Анатолій Катеринчук, голова Хмельницької районної військової адміністрації Хмельницької області, Микола Грушка, начальник Хмельницького  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, які зустрілися із  селищним головою  Віталієм Здебським та матір’ю військового Тетяною Хилобокою, Героя  Анатолія Покутнього, який загинув у боротьбі за Україну у важких  боях за Харківщину в березні 2022 року.