ВАЖЛИВО

Світла пам'ять Герою - нашому земляку Сергію Коцупею

У боях за Україну героїчно загинув  Коцупей Сергій Миколайович на території Донецької області.  Сергій Коцупей  народився  17 листопада 1989 року в селі  Бабине Старосинявського району, Хмельницької області.

ВАЖЛИВО

Прийом показників лічильників розпочато

Шановні споживачі! Прийом показників лічильників за січень розпочато. Щоб розрахунок обсягу споживання електричної енергії відбувся саме за вашими показниками, фактичні показники лічильників електроенергії за січень потрібно передати в проміжку з 30 січня до 3 лютого включно.

ФОТО

Сухофрукти для захисників

Селищний голова Віталій Здебський у співпраці із ПСП "Обрій" (керівник Олександр Крот, депутат Старосинявської селищної ради)  організували виготовлення сухофруктів для наших захисників на фронті.

ФОТО

Патріотична година «України обпалений цвіт»

29 січня виповнюється 105 років від бою між українськими військовими курсантами та військами червоної армії під командуванням капітана Муравйова під Крутами. 29 січня 1918 року на залізничній платформі в Крутах до 520 українських вояків і студентів з 16 кулеметами та однією гарматою дали бій росіянам, які мали десятикратну перевагу в живій силі, бронепотягах та артилерії.

ВАЖЛИВО

Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-міністра України щодо ризику зриву опалювального сезону

Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з закликом зупинити списання коштів  з рахунків підприємств теплоенергетики монополістом «Нафтогаз Трейдинг», адже таке списання  призведе до зриву опалювального сезону.

ВАЖЛИВО

Діє проєкт «Людина в біді»

Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»), що працює в сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи, пропонує жителям Старосинявської громади долучитися до нашого Всеукраїнського психосоціального проєкту, який є дуже актуальним в сучасних умовах.

ВАЖЛИВО

Доведений ліміт на рівні 50 % від потрібного обсягу

Доведений ліміт на Хмельницьку область покриває 50 % того обсягу електричної енергії, який їй потрібен. Нагадаємо, що насамперед заживлюється критична інфраструктура, решту доведеного ліміту розподіляють між споживачами.

ФОТО

Старосинявська громада отримала ще один новий шкільний автобус

Закладам загальної середньої освіти на Хмельниччині передали ще 9 шкільних автобусів. Це друга партія автобусів, які передаються на громади, першу партію в такій кількості вони отримали напередодні нового року.

ФОТО

На виконкомі обговорено питання господарського та соціального напрямків

 У селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Віталій Здебський. Участь в роботі  взяли  33  члени виконкому. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань:

ФОТО

Енергопостачання, містобудівна реформа та актуальні проблеми місцевого самоврядування: голови громад Хмельниччини зібралися на засідання РВ АМУ

24 січня у онлайн-форматі відбулося перше у 2023 році засідання голів громад-членів Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. До участі в зібранні долучилися голови міських, селищних, сільських рад, їх заступники, фахівці органів місцевого самоврядування, виконавча дирекція та консультанти Хмельницького РВ АМУ, представники АТ «Хмельницькобленерго».