Фото без опису

 

Належний рівень бюджетного забезпечення громад обговорили на Загальних зборах Хмельницького РВ Асоціації міст України ФОТО

Належний рівень бюджетного забезпечення громад обговорили на Загальних зборах Хмельницького РВ Асоціації міст України

До позачергового засідання Загальних зборів Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, яке відбулось напередодні, 24 липня, в онлайн-форматі долучились понад пів сотні представників органів місцевого самоврядування – голови громад, їх заступники, працівники фінпідрозділів міських, селищних та сільських рад. Долучився до обговорення і Виконавчий директор Асоціації Міст України Олександр Слобожан.

Як подати онлайн-заяву про надання соціальної послуги натуральної допомоги ВАЖЛИВО

Як подати онлайн-заяву про надання соціальної послуги натуральної допомоги

Соціальна послуга натуральної допомоги надається людині, потерпілій внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, шляхом виплати щомісячної грошової компенсації вартості заходів, необхідних для надання соціальної послуги натуральної допомоги (Порядок організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438).

Організували допомогу для поранених ФОТО

Організували допомогу для поранених

Працівниками відділу «Ветеранський простір» Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює щиру подяку усім, хто підтримав акцію допомоги  пораненим бійцям ЗСУ зі збору необхідної допомоги для лікування та реабілітації військовослужбовців у шпиталях.

Рятувальники Хмельниччини у Німеччині проходять навчання за стандартами ЄС ФОТО

Рятувальники Хмельниччини у Німеччині проходять навчання за стандартами ЄС

Шість днів поспіль у німецькому містечку Штутгард представники Служби порятунку удосконалюватимуть навики з пошуку людей під завалами за найвищими вимогами Європейського Союзу. Теоретичні та практичні знання отримують від спеціалізованої групи колег-іноземців, які за новими стандартами проводять відповідні роботи.

11 БРИГАДА ІМЕНІ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ВАЖЛИВО

11 БРИГАДА ІМЕНІ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Воїни 11 бригади імені Михайла Грушевського Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ з перших днів війни разом з усіма силами оборони встали на захист рідної землі. Приєднуйтесь до команди професіоналів! Посилання на офіційну сторінку бригади у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/3012NGU Посилання на офіційну сторінку бригади у соціальній мережі Instagram: https://www.instagram.com/vch3012/

Пільги на житлово-комунальні послуги для військовослужбовців та членів їх сімей ВАЖЛИВО

Пільги на житлово-комунальні послуги для військовослужбовців та членів їх сімей

Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто має таке право, які пільги передбачені та які документи для цього потрібні у матеріалі юристів системи безоплатної правничої допомоги (БПД).

Сьогодні вдалося звільнити з російського полону ще 95 наших людей – звернення Президента ВАЖЛИВО

Сьогодні вдалося звільнити з російського полону ще 95 наших людей – звернення Президента

Дорогі українці, українки! Сьогодні вже десяті роковини від того дня, коли російські окупанти знищили в українському небі пасажирський літак – рейс MH17. Малайзійський «боїнг», на борту якого було 298 людей, із них 80 – діти.

Увага! Безпечний відпочинок на воді! ВАЖЛИВО

Увага! Безпечний відпочинок на воді!

Купальний сезон на Хмельниччині — у розпалі. Протягом останніх тижнів в області утримується спекотна погода, тож люди їдуть на відпочинок до водойм. Наразі на річках, озерах і ставках загинуло вже 53 людини, тенденція негативна. Більшість людей гине на необлаштованих для цього водоймах.

Відбувся благодійний концерт на храмове свято села ФОТО

Відбувся благодійний концерт на храмове свято села

20 липня відбулося  храмове свято села Адампіль. Уже  стало доброю традицією запрошувати на свято  Старокостянтинівський народний самодіяльний хор «Доброслав», котрий відомий як переможець обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів хорових колективів (керівник Генадій Зелінський).