Новини служб екстренного виклику "101", "102", "103", "104"

НЕ ПАЛІТЬ БАГАТТЯ!

Старосинявський районий сектор ще раз наголошує про настання особливо небезпечного періоду щоосені. З настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж внаслідок самовільного спалювання рослинності. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні території.

14:54 04.09.2018

ВРЯТУВАЛИ БУДІВЛІ ВІД ВОГНЮ

18 липня 2018 року о 13 годині 10 хвилин на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу у житловій будівлі в смт.Стара Синява. Як з’ясувалося причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі. На місце події виїхали чергове відділення 34 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та місцева пожежна команда с.Заставці. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося запобігти подальшому розповсюдженню полум’я, врятувавши від вогню розташовану поруч господарську будівлю та допоміжну споруду.

14:08 19.07.2018

БЕРЕЖІТЬ ХЛІБ ВІД ВОГНЮ

Аби жнивна кампанія пройшла без втрат, по всій країні рятувальники перевіряють дотримання аграріями протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. Як правило, основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах є необережне поводження з вогнем, навмисне випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів.

08:23 12.07.2018

ОБЕРЕЖНО НА ВОДІ!

9 липня рятувальники Старосинявщини продовжили проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із відпочиваючими біля водоймів. Співробітники ДСНС відвідали річки, озера, та місця масового скупчення громадян в традиційних для цього місцях відпочинку.

11:16 10.07.2018

Пожежа у допоміжній споруді в смт.Стара Синява.

01 липня 2018 року о 18 годині 54 хвилин на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу у допоміжній споруді в смт.Стара Синява. Як з’ясувалося причиною пожежі стало пічне опалення. На місце події виїхали чергове відділення 34 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та місцева пожежна команда с.Заставці.

16:07 02.07.2018

Перевірка оперативної готовності підрозділів

Як свідчить статистика, переважна частина пожеж виникає саме у сільській місцевості. Донедавна питаннями протипожежного захисту громадян, які проживають у віддалених населених пунктах Старосинявського району, займалися підрозділи державної пожежної охорони.

10:49 18.06.2018

Пожежа у допоміжній споруді в смт.Стара Синява.

17 червня 2018 року о 22 годині 25 хвилин на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу у допоміжній споруді в смт.Стара Синява. Як з’ясувалося причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі, місце виникнення пожежі-горище. На місце події виїхали чергове відділення 34 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та місцева пожежна команда с.Заставці.

10:44 18.06.2018

Профілактичні рейди місць масового відпочинку громадян у лісових масивах та біля водойм

З метою недопущення виникнення пожеж та загорань в екосистемах, а також запобігання трагічних випадків на водоймах, 14 червня рятувальники Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за участі правоохоронців та лісокористувачів здійснили патрулювання та профілактичні рейди місць масового відпочинку громадян у лісових масивах та біля водойм.

10:52 14.06.2018