Новини служб екстренного виклику "101", "102", "103", "104"

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЛЬОДУ!

21 січня рятувальники Старосинявського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили рейд місцевими водоймами, аби нагадати любителям зимового дозвілля правила безпеки на льоду.

17:04 22.01.2019

ЗАСТЕРЕГЛИ ВІД ПОЖЕЖ

15 січня фахівці Служби порятунку Старосинявського районного сектору провели роз’яснювальну роботу серед населення смт Стара Синява. Особливу увагу було приділено багатодітним родинам, самотнім людям похилого віку, малозабезпеченим сім’ям, а також людям з інвалідністю.

14:53 16.01.2019

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЗИМОВІЙ РИБОЛОВЛІ

14 січня фахівці Служби порятунку здійснили інформаційні рейди у місцях скупчення любителів зимової риболовлі на водоймах смт Стара Синява. Людям, які на той момент перебували на кризі, рятувальники нагадали основні правила безпечної поведінки на льоду та вручили відповідні пам'ятки й листівки. Під час інструктажів фахівці ДСНС закликали рибалок та перехожих бути максимально обережними на льоду, пересуватися кригою, лише переконавшись у її міцності, не збиратися в одному місці по кілька чоловік, не облаштовувати велику кількість лунок близько одна до одної тощо.

17:01 14.01.2019

ЩОБИ ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ…

З метою запобігання пожежам, попередження загибелі і травмування людей на них, 13 січня рятувальники поспілкувались із жителями смт Стара Синява, щоб довести кожному норми пожежної поведінки у власних помешканнях.

10:25 14.01.2019

АВТОМОБІЛЬ ІЗ ДІТЬМИ ПОТРАПИВ У СНІГОВИЙ ЗАМЕТ

6 січня о 17:44 до Служби порятунку «101»  надійшло повідомлення від водія автомобіля «Nissan X-Trail» про те, що на польовій дорозі поблизу с. Іванківці Старосинявського району, через ускладненні погодні умови він не впорався із керуванням та потрапив  у сніговий замет.  На момент пригоди в автомобілі знаходилось двоє дітей віком - 3 роки.

18:04 08.01.2019

СТАЛОСЯ 12 ПОЖЕЖ

Старосинявський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області занепокоєний ситуацією, що склалася з пожежами на 16 листопада 2018 року.

14:21 20.11.2018

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

16 листопада в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності рятувальники завітали до загальноосвітньої школи с. Пилява Старосинявського району, аби вкотре нагадати школярам основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

17:05 16.11.2018

Перевірка наявності та готовності

15 листопада працівники Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області здійснили перевірку наявності та готовності снігоочисної техніки дорожніх та комунальних підприємств району та місцевих МПК до дій під час несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2018-2019 року.

17:08 15.11.2018

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

15 листопада, у рамках проведення «Тижня знань з безпеки життєдіяльності», до рятувальників 34 Державного пожежно-рятувального поста завітали учні Паплинецької ЗОШ.

17:03 15.11.2018