Новини служб екстренного виклику "101", "102", "103", "104"

14 червня 2019 року - Всесвітній день донора крові Донорство крові – акт милосердя!

У травні 2005 р., в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові. У резолюції WHA58.13 вони постановили щорічно проводити Всесвітній день донора крові 14 червня. Цього дня у 1868 році народився австрійський лікар К. Ландштейнер, який відкрив групи крові людини.

19:13 14.06.2019

Міжнародний день поширення інформації про альбінізм

13 червня у світі відзначається Міжнародний день поширення інформації про альбінізм, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2014 року. Починаючи з 2015 року, його вирішено відзначати щорічно.

18:30 13.06.2019

НЕ ПАЛИ! БЕРЕЖИ ЗДОРОВЯ!

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням  встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я, відзначається 31 травня кожного року. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції. Тютюнопаління – один з найбільш поширених видів побутової токсикоманії, найбільш поширена у всьому світі шкідлива звичка. Залежність від тютюну внесено в Міжнародну класифікацію хвороб. Нікотин є своєрідним стимулятором нервової системи, що має патологічний вплив на організм особливо у розвитку ракових хвороб.

16:44 16.05.2019

Всеукраїнський День меланоми.

Меланома є однією з найбільш злоякісних пухлин шкіри, яка протягом першого року після встановлення діагнозу може призвести до смерті. Статистика свідчить, що злоякісні новоутворення шкіри на сьогодні є найбільш поширеним видом онкології в Україні.

17:03 07.05.2019

Експрес-інформація «Про безпеку під час Великодніх свят»

Церква завжди була центром релігійного, мистецького та культурного життя громад, для святинь завжди працювали найкращі митці, архітектори, скульптори, малярі, в результаті чого церква є надзвичайно важливим чинником для духовного життя нашого народу.

11:21 26.04.2019

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!”

27 березня рятувальники знайомили малюків одного із дошкільних навчальних закладів смт Стара Синява із секретами рятувальної справи під час акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”.

13:43 28.03.2019

Атопічний дерматит. Що спричиняє його прояви?

Екзема або атопічний дерматит у дітей - дуже поширене хронічне та рецидивуюче захворювання шкіри, яке характеризується запаленням. Що спричиняє появу атопічного дерматиту? Генетична схильність до алергічних реакцій на навколишні чинники. Він також може бути пов'язаний з бронхіальною астмою або алергічним ринітом. Як правило, такі діти мають й інші алергічні прояви: поліноз, харчову алергію, алергійний кон’юктивіт. Часто екзему супроводжуєть захворювання шлунково-кишкового тракту. Для атопічного дерматиту характерний циклічний перебіг: періоди запалення чергуються з періодами реміссії і навпаки.

10:35 27.03.2019

Поради щодо здорового харчування, профілактики хворих на цукровий діабет

Діабет – це стан, коли організм людини не може належним чином використовувати та зберігати поживні речовини, які він отримує з їжі. Поживні речовини, які ми вживаємо з їжею в організмі перетворюється на один з видів цукру – глюкозу, яка є основним видом «палива» для організму. З рухом крові потрапляє у всі частини тіла людини.

13:23 25.03.2019