Новини служб екстренного виклику "101", "102", "103", "104"

СТАЛОСЯ 12 ПОЖЕЖ

Старосинявський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області занепокоєний ситуацією, що склалася з пожежами на 16 листопада 2018 року.

14:21 20.11.2018

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

16 листопада в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності рятувальники завітали до загальноосвітньої школи с. Пилява Старосинявського району, аби вкотре нагадати школярам основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

17:05 16.11.2018

Перевірка наявності та готовності

15 листопада працівники Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області здійснили перевірку наявності та готовності снігоочисної техніки дорожніх та комунальних підприємств району та місцевих МПК до дій під час несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2018-2019 року.

17:08 15.11.2018

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

15 листопада, у рамках проведення «Тижня знань з безпеки життєдіяльності», до рятувальників 34 Державного пожежно-рятувального поста завітали учні Паплинецької ЗОШ.

17:03 15.11.2018

НЕ ПАЛІТЬ БАГАТТЯ!

Старосинявський районий сектор ще раз наголошує про настання особливо небезпечного періоду щоосені. З настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж внаслідок самовільного спалювання рослинності. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні території.

14:54 04.09.2018

ВРЯТУВАЛИ БУДІВЛІ ВІД ВОГНЮ

18 липня 2018 року о 13 годині 10 хвилин на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу у житловій будівлі в смт.Стара Синява. Як з’ясувалося причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі. На місце події виїхали чергове відділення 34 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та місцева пожежна команда с.Заставці. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося запобігти подальшому розповсюдженню полум’я, врятувавши від вогню розташовану поруч господарську будівлю та допоміжну споруду.

14:08 19.07.2018

БЕРЕЖІТЬ ХЛІБ ВІД ВОГНЮ

Аби жнивна кампанія пройшла без втрат, по всій країні рятувальники перевіряють дотримання аграріями протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. Як правило, основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах є необережне поводження з вогнем, навмисне випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів.

08:23 12.07.2018

ОБЕРЕЖНО НА ВОДІ!

9 липня рятувальники Старосинявщини продовжили проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із відпочиваючими біля водоймів. Співробітники ДСНС відвідали річки, озера, та місця масового скупчення громадян в традиційних для цього місцях відпочинку.

11:16 10.07.2018

Пожежа у допоміжній споруді в смт.Стара Синява.

01 липня 2018 року о 18 годині 54 хвилин на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу у допоміжній споруді в смт.Стара Синява. Як з’ясувалося причиною пожежі стало пічне опалення. На місце події виїхали чергове відділення 34 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та місцева пожежна команда с.Заставці.

16:07 02.07.2018