Новини служб екстренного виклику "101", "102", "103", "104"

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!”

27 березня рятувальники знайомили малюків одного із дошкільних навчальних закладів смт Стара Синява із секретами рятувальної справи під час акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”.

13:43 28.03.2019

Атопічний дерматит. Що спричиняє його прояви?

Екзема або атопічний дерматит у дітей - дуже поширене хронічне та рецидивуюче захворювання шкіри, яке характеризується запаленням. Що спричиняє появу атопічного дерматиту? Генетична схильність до алергічних реакцій на навколишні чинники. Він також може бути пов'язаний з бронхіальною астмою або алергічним ринітом. Як правило, такі діти мають й інші алергічні прояви: поліноз, харчову алергію, алергійний кон’юктивіт. Часто екзему супроводжуєть захворювання шлунково-кишкового тракту. Для атопічного дерматиту характерний циклічний перебіг: періоди запалення чергуються з періодами реміссії і навпаки.

10:35 27.03.2019

Поради щодо здорового харчування, профілактики хворих на цукровий діабет

Діабет – це стан, коли організм людини не може належним чином використовувати та зберігати поживні речовини, які він отримує з їжі. Поживні речовини, які ми вживаємо з їжею в організмі перетворюється на один з видів цукру – глюкозу, яка є основним видом «палива» для організму. З рухом крові потрапляє у всі частини тіла людини.

13:23 25.03.2019

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЛЬОДУ!

21 січня рятувальники Старосинявського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області здійснили рейд місцевими водоймами, аби нагадати любителям зимового дозвілля правила безпеки на льоду.

17:04 22.01.2019

ЗАСТЕРЕГЛИ ВІД ПОЖЕЖ

15 січня фахівці Служби порятунку Старосинявського районного сектору провели роз’яснювальну роботу серед населення смт Стара Синява. Особливу увагу було приділено багатодітним родинам, самотнім людям похилого віку, малозабезпеченим сім’ям, а також людям з інвалідністю.

14:53 16.01.2019

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЗИМОВІЙ РИБОЛОВЛІ

14 січня фахівці Служби порятунку здійснили інформаційні рейди у місцях скупчення любителів зимової риболовлі на водоймах смт Стара Синява. Людям, які на той момент перебували на кризі, рятувальники нагадали основні правила безпечної поведінки на льоду та вручили відповідні пам'ятки й листівки. Під час інструктажів фахівці ДСНС закликали рибалок та перехожих бути максимально обережними на льоду, пересуватися кригою, лише переконавшись у її міцності, не збиратися в одному місці по кілька чоловік, не облаштовувати велику кількість лунок близько одна до одної тощо.

17:01 14.01.2019

ЩОБИ ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ…

З метою запобігання пожежам, попередження загибелі і травмування людей на них, 13 січня рятувальники поспілкувались із жителями смт Стара Синява, щоб довести кожному норми пожежної поведінки у власних помешканнях.

10:25 14.01.2019

АВТОМОБІЛЬ ІЗ ДІТЬМИ ПОТРАПИВ У СНІГОВИЙ ЗАМЕТ

6 січня о 17:44 до Служби порятунку «101»  надійшло повідомлення від водія автомобіля «Nissan X-Trail» про те, що на польовій дорозі поблизу с. Іванківці Старосинявського району, через ускладненні погодні умови він не впорався із керуванням та потрапив  у сніговий замет.  На момент пригоди в автомобілі знаходилось двоє дітей віком - 3 роки.

18:04 08.01.2019