Фото без описуШановні жителі громади!

Щороку зустрічаюся із вами у районному Будинку культури і розповідаю вам про виконані завдання за минулий рік та плани на розвиток громади. Цього року у зв’язку із карантинними заходами звітую для вас на офіційному сайті Старосинявської ОТГ.

Перш за все висловлюю вам свою вдячність за розуміння та підтримку, співпрацю у різних сферах діяльності.

Протягом 2019 року нам довелося працювати в напруженому ритмі, враховуючи непросту фінансово-економічну ситуацію. Але нам вдалося виконати 99% із запланованого, і це підтверджують результати зроблених справ, цифри та факти. Тепер ви маєте нагоду побачити самі, що плани стають реальністю, переконатися, що поставлені проблемні питання виконувалися і виконуються, й це не є просто словами, це є планомірними діями селищної ради на виконання поставленої мети.

Над деякими об’єктами та проектами доводилося працювати більше 2-ох років…

Ми працюємо відкрито, реально показуємо результати своєї діяльності. Про це дозвольте зупинитися детальніше у Звіті роботи за 2019 рік.

З повагою, селищний голова

Віталій Здебський.

 

БЮДЖЕТ – 2019

БЮДЖЕТ – 2019

Громада перевиконала запланований бюджет на 2019 рік. Над цим працювали усі структурні підрозділи селищної ради.

БУДІВНИЦТВО ТА ІНФРАСТРУКТУРА

БУДІВНИЦТВО ТА ІНФРАСТРУКТУРА

1. Мережі водогонів.  У 2019 році Старосинявська ОТГ продовжила роботи із вирішення одного із найкритичніших питань – забезпечення водою населення.

СУЧАСНІ ПРОЄКТИ

СУЧАСНІ ПРОЄКТИ

1.Старосинявською ОТГ працює над розвитком Центру безпеки громади. Малим пожежним командам передано для добровольців-вогнеборців формений бойовий одяг, який я отримав в рамках європроекту в м.Івано-Франківськ. Вартість комплектів форменого одягу становить більше 104,5 тис. грн. за кошти європроекту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України». Ініціатива впроваджується Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, ми стали активними учасниками цього проекту.

ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ОТГ

ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ОТГ

Селищною радою було підтримано та профінансовано 17 Програм розвитку. На фінансування заходів, передбачених Програмами із розвитку різних сфер діяльності та наслідків природної стихії, яка, на превеликий жаль, сталася в 2019 році двічі – у березні та липні, спрямовувалося у 2019 році 13 млн. 850,3 тис. грн.

БОРОТЬБА  ІЗ  СТИХІЄЮ

БОРОТЬБА ІЗ СТИХІЄЮ

У БЕРЕЗНІ 2019-го нам ДОВЕЛОСЯ ЛІКВІДОВУВАТИ НАСЛІДКИ ПРИРОДНОЇ СТИХІЇ

СОЦІАЛЬНА СФЕРА-2019

СОЦІАЛЬНА СФЕРА-2019

СЕЛИЩНА РАДА ПРАЦЮВАЛА НАД ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ЖИТЛОМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ І ЗАГАЛЬНОЇ ЧЕРГИ.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

ІЗ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА ПІДТРИМКУ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ‘Я У 2019 РОЦІ СПРЯМОВАНО ДО 8,8 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

ОСВІТА

ОСВІТА

У 2019 році НА ПІДТРИМКУ ОСВІТЯНСЬКОЇ ГАЛУЗІ ІЗ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ СПРЯМОВАНО БІЛЬШЕ 39.5 МІЛЬОНІВ ГРИВЕНЬ