Хмельницька область, Хмельницький район

Сучасні джерела пошуку роботи

Одним із найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання сучасних джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати.

17:35 11.10.2021

Ринок праці Хмельниччини

У січні-вересні 2021 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 53,7 тис. безробітних громадян, з яких 34,1 тис. мали статус безробітного. Майже 5 тис. роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 23,1 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 7350,1 грн.

18:48 07.10.2021

Співпраця навчальних закладів Хмельниччини з обласною службою зайнятості

Сьогодні актуальним питанням залишається працевлаштування молоді. Працюючи на випередження, Хмельницька обласна служба зайнятості багато років активно співпрацює з закладами освіти з питань професійної орієнтації та розвитку кар’єри молоді, яка навчається. З початку року 50 випускників вищих навчальних закладів та закладів професійної (професійно-технічної) освіти були успішно працевлаштовані.

14:56 30.09.2021

Професійний відбір у службі зайнятості

Професійний відбір входить до переліку послуг, які надаються державною службою зайнятості згідно з Законом України «Про зайнятість населення». Проведення професійного відбору полягає у встановленні відповідності особи вимогам, які визначені для конкретних видів професійної діяльності та посад.

13:51 23.09.2021

Інформаційна робота служби зайнятості щодо легалізації трудових відносин триває

Незважаючи на постійне проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в ЗМІ та вимоги діючого законодавства, оформлення найманих працівників належним чином на сьогодні залишається проблемою.

16:13 20.09.2021

Рекрутинг від служби зайнятості: переваги для роботодавців

Рекрутинг – це набір персоналу в штат компанії або під замовлення клієнта. Знайти на ринку праці першокласних спеціалістів і переконати їх працювати саме в цій компанії – головна мета для фахівців служби зайнятості. Для цього, рекрутер – фахівець служби зайнятості здійснює підбір працівників аналізуючи професійно-кваліфікаційних склад безробітних, використовує інтернет-сайти пошуку роботи, звіти 4-ПН щодо професійного складу працівників, які вивільнятимуться тощо.

16:07 20.09.2021

Послуги з профорієнтації, які надаються службою зайнятості

Професійне інформування передбачає надання клієнтам відомостей щодо стану ринку праці, перспектив у працевлаштуванні, змісту професій, шляхів і можливостей професійного навчання, основних положень законодавства про зайнятість, видів забезпечення і соціальних послуг служби, умов їх надання тощо.

13:56 15.09.2021