Хмельницька область, Хмельницький район

НОВИНИ

Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України

Отримати дозвіл на застосування праці іноземців чи осіб без громадянства на території України можна в регіональному центрі зайнятості за місцезнаходженням підприємства чи установи на заяву роботодавця чи його уповноваженого представника (за довіреністю).

14:53 12.05.2021

Ринок праці Хмельниччини у січні – квітні 2021 року

У січні-квітні 2021 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 42,8 тис. безробітних громадян, з яких 26,7 тис. мали статус безробітного. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2,7 тис. роботодавців. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 56,6% вакансій було укомплектовано.

08:51 11.05.2021

Громадські роботи – додатковий заробіток для безробітних

Хмельницька обласна служба зайнятості впродовж багатьох років активно співпрацює з сільськими, селищними радами, об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) та роботодавцями у напрямку організації і проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру.

14:49 27.04.2021

Паспорт у смартфоні: як скористатися цифровими документами у службі зайнятості

З 15 квітня стало можливим використання цифрових документів, які є в мобільному застосунку Дія під час реєстрації та відвідування центрів зайнятості / філій Хмельницької обласної служби зайнятості.

13:59 20.04.2021

Працевлаштування учасників АТО/ООС

У Хмельницькій обласній службі зайнятості учасникам АТО/ООС гарантують сприяння у легальному працевлаштуванні, індивідуальний підхід та психологічну підтримку. Зокрема демобілізованим військовослужбовцям надається ціла низка послуг, а саме:

14:16 16.04.2021

Статус безробітного через додаток «Дія»: покрокова інструкція

Державні послуги онлайн – це швидко та зручно. Онлайн-портал «Дія» надає можливість спростити процедуру звернення безробітних до центрів зайнятості для реєстрації і призначення допомоги по безробіттю.

13:28 13.04.2021

За сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості працевлаштовано 4,5 тис. осіб

З початку року понад 2 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних налічувалось 9,3 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 7262 грн.

15:47 08.04.2021

Дуальна освіта: поєднання навчання з працевлаштуванням

Державна служба зайнятості, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця. Таке навчання здійснюється у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, на підприємствах, в установах та організаціях, або безпосередньо у роботодавця – замовника кадрів.

17:30 06.04.2021

Робітничі професії на ринку праці Хмельниччини

З метою задоволення потреб на ринку праці, протягом січня-лютого 2021 року Хмельницькою обласною службою зайнятості на замовлення 248 підприємств здійснювалося навчання 861 безробітного за 84 професіями та напрямами. Навчання безробітних організовується за професіями та напрямами, в яких є потреба на ринку праці. До п’ятірки найбільш затребуваних професій увійшли:

10:15 23.03.2021