ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Старосинявська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 6824482000:06:021:0017 для розміщення заводу з виробництва біоетанолу за межами с. Заставці на території Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області. Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації покладається на Старосинявську селищну раду Хмельницької області.

ОГОЛОШЕННЯ

28 грудня 2023 р. в 10:00 в приміщені Старосинявської селищної ради за адресою:  вулиця Івана Франка, буд.8, смт. Стара Синява Хмельницького району Хмельницької області, з метою врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту місцевому рівні «Детального плану території земельної ділянки зі зміною цільового призначенння із земель «для ведення особистого селянського господарства» в землі 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на земельну ділянку кадастровий номер 824482000:06:016:0021 (площею 1.5 га.), розташовану за межами села Заставці на території Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області», розробником якого є Фізична особа-підприємець Радзіховська Катерина Олексіївна, м. Хмельницький.

ВАЖЛИВО

Інформація щодо електронних звернень

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо вас про те, що відповідно до частини шостої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). Отже, електронне звернення є різновидом письмового звернення.

Відбулося громадське обговорення щодо ліквідації Бабинської гімназії Старосинявської селищної ради

За результатами громадського обговорення проєкту  рішення Старосинявської селищної ради «Про ліквідацію Бабинської гімназії  Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області», які відбулися 05.10.2023р., вирішено:

Оголошується проведення громадського обговорення щодо ліквідації Бабинської гімназії Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області