Шановні жителі громади!

Щороку маю нагоду розповісти вам про виконанні завдання та пла­ни на розвиток громади. Перш за все висловлюю вам свою вдячність за ро­зуміння та підтримку, співпрацю у різних сферах діяльності громади.

Повірте, протягом 2018 року працювати в такому ритмі, враховуючи непросту фінансово-економічну ситуацію, було нелегко. І це підтверджують результати зроблених справ та факти.

Три роки на посаді селищного голови дали можливість реально оцінити обсяги виконаних робіт і побачити можливості роботи селищної ради. Про це дозвольте зупинитися детальніше у Звіті роботи за 2018 рік. (ВІДЕОЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ за 2018 р.  ).

На сайті нижче розміщені окремі розділи за результатами роботи Старосинявської ОТГ за 2018 рік.

Протягом 2018 року проводилась робота із залучення інвесторів, що дало позитивні результати на розвиток громади сіл.

До нас частіше як зазвичай почали звертатися мешканці громади, що є доказом того, що громада працює в законному, активному, напруженому ритмі.

Приємно, що за 2018 рік вдалося реалізувати основне із запланованого – забезпечити населення водою, забезпечити безперебійну роботу усіх служб Об’єднаної Територіальної Громади, виготовити відповідну документацію, без якої неможливо розпочати будь-які роботи.

А те, що через об'єктивні причини зробити не змогли, будемо впроваджувати в життя в цьому році.

Дякую вам за увагу, за те, що підтримуєте, розумієте, долучаєтеся до спільних справ на розвиток громади, що вмієте слухати і робити справедливий аналіз почутого, вірите фактам і зробленим справам.

З повагою,

селищний голова Віталій Здебський.

БЮДЖЕТ - 2018

Старосинявська об’єднана територіальна громада перевиконала запланований бюджет на 2018 рік. За 2018 рік виконання селищного бюджету за доходами по загальному та спеціальному фондах з урахуванням міжбюджетних трансфертів становить 149,6 млн. грн.

ЄВРОПРОЕКТИ - 2018

Селищною радою в рамках проекту U-LEAD з європою «Підтримка реформи децентралізації в україні» відкрито сучасний ЦНАП. Кошти міжнародного проекту - 1 млн. 500 тис. грн. кошти селищного бюджету - 535 тис. грн.

БУДІВНИЦТВО

За 2018 рік здано в експлуатацію 7 об’єктів будівництва. Проведено та побудовано мережі водопостачання в селах громади: с. Йосипівка, с. Бабине, перша черга - с. Харківці с. Ожарівка, с. Пишки; друга черга - с. Лисанівці с. Іванківці, загальною протяжністю 32,7 км. на загальну суму 9 млн. 979 тис. грн. За три роки селищною радою побудовано 92 км. водопровідних мереж.

ІНФРАСТРУКТУРА

У 2018 році реалізовано програму будівництва реконструкцій, ремонту та утримання вулиць і доріг селищної ради на 2016-2019 роки, на що в загальному використано 8 млн. 377 тис. грн.

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

За 2018 рік комунальним підприємством селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1 здійснено 230 індивідуальних підключень домогосподарств до центрального водогону.

СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО

У с. Пилявці завдяки співпраці селищної ради із благодійним фондом «Разом з Кернел» побудовано сучасний ігровий дитячий майданчик вартістю 56 тис. грн.

ОСВІТА

На підтримку освітянської галузі із селищного бюджету використано 37,2 мільйона гривень, всього, враховуючи державну субвенцію, на функціонування даної галузі за 2018 рік використано 72,5 млн. грн.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Із селищного бюджету на розвиток медицини у 2018 році спрямовано більше 7,7 мільйона гривень, разом із медичною субвенцією на фінансування галузі направлено 27 млн. 778 тис. грн.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

У Старосинявській селищній раді діють програми соціального захисту жителів громади:

КУЛЬТУРА

У 2018 році із селищного бюджету на розвиток галузі культури направлено 7,8 млн. грн. У 2018 році селищною радою в галузі культури було реалізовано та завершено такі справи: проведено поточний ремонт СБК с. Олексіївка за 7000 грн.; на поточні ремонти клубів виділено 25 тис. грн.; здійснено поточний ремонт дитячих музичних шкіл громади; поточний ремонт сходів в Пасічнянській ДМШ на суму 5,6 тис. грн.