15 вересня - Всесвітній день боротьби з лімфомами

15 вересня - Всесвітній день боротьби з лімфомами

День боротьби з лімфомою запровадили більш як 10 років тому. Його мета — привернути увагу до проблем людей, які зіткнулися з таким діагнозом, а також інформувати загал про симптоми захворювання та наголосити на необхідності своєчасного звернення до лікарів.

26 червня - Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням  наркотиків

26 червня - Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків

Відчуття щастя – це те, що людина отримує як результат власних перемог і досягнень. Ми щасливі, коли перемагаємо власні страхи, ми щасливі, коли наші досягнення втілюються у життя, коли кохаємо, народжуємо дітей, коли у мандрівках споглядаємо казкові пейзажі… ми можемо мати здатність бути щасливими все наше життя…

Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

З настанням літнього сезону більшість громадян мріє про відпочинок, відпустки, пов’язані з ними розмаїття вражень і приємних спогадів. У цю пору можна розширити раціон вживання різноманітних фруктів та овочів, наситити організм вітамінами.Та водночас саме влітку зростає ризик виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекційних хвороб.

Що треба знати про правець

Що треба знати про правець

В Україні реєструється все більше випадків захворювання на правець серед дітей. Їх можна було б уникнути завдяки імунізації.

24 березня – Всесвітній день боротьби проти туберкульозу

24 березня – Всесвітній день боротьби проти туберкульозу

Що ж таке туберкульоз? Туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке викликається особливим мікробом – мікобактерією туберкульозу. Туберкульоз може уражати всі органи і системи організму – очі, шкіру, кістки, суглоби, серце, мозок і мозкові оболонки, печінку, кишківник, нирки, чоловічі та жіночі статеві органи, лімфатичні вузли, однак у 95% випадків уражаються легені.

Профілактика поліомієліту

Профілактика поліомієліту

Поліомієліт повернувся в Україну. Ліків від цієї хвороби не існує, єдиний захист — щеплення. Зараз в Україні лише 80,1% дітей віком до 1 року отримали три дози щеплення від поліомієліту (дані МОЗ на 1.01.2022) за необхідних 95%. [тут можна додати дані по вашій області]