28 вересня – Всесвітній день боротьби проти сказу
С к а з – це гостре інфекційне захворювання, за якого уражається центральна нервова система і яке завжди закінчується смертю.
15 вересня - Всесвітній день боротьби з лімфомами
День боротьби з лімфомою запровадили більш як 10 років тому. Його мета — привернути увагу до проблем людей, які зіткнулися з таким діагнозом, а також інформувати загал про симптоми захворювання та наголосити на необхідності своєчасного звернення до лікарів.
26 червня - Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків
Відчуття щастя – це те, що людина отримує як результат власних перемог і досягнень. Ми щасливі, коли перемагаємо власні страхи, ми щасливі, коли наші досягнення втілюються у життя, коли кохаємо, народжуємо дітей, коли у мандрівках споглядаємо казкові пейзажі… ми можемо мати здатність бути щасливими все наше життя…
31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням
Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням — встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я, відзначається 31 травня кожного року.
Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь
З настанням літнього сезону більшість громадян мріє про відпочинок, відпустки, пов’язані з ними розмаїття вражень і приємних спогадів. У цю пору можна розширити раціон вживання різноманітних фруктів та овочів, наситити організм вітамінами.Та водночас саме влітку зростає ризик виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекційних хвороб.
Що треба знати про правець
В Україні реєструється все більше випадків захворювання на правець серед дітей. Їх можна було б уникнути завдяки імунізації.
24 березня – Всесвітній день боротьби проти туберкульозу
Що ж таке туберкульоз? Туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке викликається особливим мікробом – мікобактерією туберкульозу. Туберкульоз може уражати всі органи і системи організму – очі, шкіру, кістки, суглоби, серце, мозок і мозкові оболонки, печінку, кишківник, нирки, чоловічі та жіночі статеві органи, лімфатичні вузли, однак у 95% випадків уражаються легені.
Профілактика поліомієліту
Поліомієліт повернувся в Україну. Ліків від цієї хвороби не існує, єдиний захист — щеплення. Зараз в Україні лише 80,1% дітей віком до 1 року отримали три дози щеплення від поліомієліту (дані МОЗ на 1.01.2022) за необхідних 95%. [тут можна додати дані по вашій області]