ГОЛОВА ГРОМАДИ ЗУСТРІВСЯ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ ОЖАРІВКИ ТА ПИШОК

Мешканці сіл Пишки, Ожарівка обговорили важливі питання життєдіяльності сіл із головою громади Віталієм Едуардовичем Здебським під час зустрічі, в якій взяли участь: перший заступник селищного голови А.Карпушин, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук, начальник відділу земельних відносин апарату селищної ради Наталія Дзюба, представник ТОВ «Хмільницьке» Олександр Борбич, в.о. старости сіл Григорій Стадник.

Україна, Молдова та Грузія мають бути частиною Євросоюзу та НАТО – Глава держави

Україна, Молдова та Грузія визначилися із напрямком свого розвитку і мають стати членами Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу, переконаний Президент Петро Порошенко.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ! Минуло 40 днів, як у вічність відійшов наш земляк, воїн АТО КАЗМІРОВ ОЛЕКСАНДР.

1 березня 2018 року відбулося поховання військовослужбовця Збройних Сил України, уродженця Старої Синяви Казмірова Олександра Вікторовича, який загинув в результаті важкого поранення, виконуючи військовий обов’язок під час бойових дій на Сході України.

ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗА 2017 рік

У залі районного Будинку культури відбувся звіт селищного голови Здебського Віталія Едуардовича за результатами роботи Старосинявської Об’єднаної територіальної громади за 2017 рік.

Відбулися відбіркові змагання з футзалу серед рятувальників

У рамках Спартакіади-2018 у спортивному залі Старосинявського НВК відбулися зональні змагання з футзалу серед підрозділів ДСНС області. Захід розпочався з покладання квітів до Меморіалу загиблим - воїну АТО Олександру Романенку та афганцю Євгену Шапко.

РЕМОНТУВАЛИ СІЛЬСЬКУ ДОРОГУ ДО ЦИМБАЛІВКИ

До селищного голови Віталія Здебського надійшло депутатське звернення депутата селищної ради Володимира Пушкаря щодо ремонту дороги до с.Цимбалівка, яка проходить від центральної траси через поля до села.

Звіт селищного голови за підсумками роботи Старосинявської об’єднаної територіальної громади в 2017 році.

Шановні жителі громади! О 10.00 год. у п’ятницю 13 квітня 2018 року у залі Старосинявського районного Будинку культури відбудеться звіт селищного голови за підсумками роботи Старосинявської об’єднаної територіальної громади в 2017 році.

У ПИЛЯВЦІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ МОЛОЧНОГО КООПЕРАТИВУ

У селі Пилявка відбулися загальні збори громадян, участь в яких взяли: голова громади Віталій Здебський, депутат селищної ради, начальник управління АПК РДА Андрій Лакуста, заступник начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Наталія Дзюба, в.о. старости сіл Пилявка, Карпівці Віра Котик, представник ТОВ «Енселко агро» Вадим Муравський та жителі сіл, представники Старокостянтинівського молокозаводу.

ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ с.МШАНЕЦЬ

У селі Мшанець відбулися збори пайовиків, участь в яких взяли: голова громади Віталій Здебський, перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, депутат селищної ради, начальник управління АПК Андрій Лакуста, депутат селищної ради Володимир Кондратюк, заступник начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Наталія Дзюба, в.о. старости с.Мшанець Микола Заїкун, представник ТОВ «Хмільницьке» Олександр Борбич та близько 70 жителів села.