Фото без опису21 квітня близько 16.25 години на р. Іква, біля села Миколаївка, Старосинявської територіальної громади працівники сектору водної поліції Кам’янець-Подільського районного управління поліції спільно з працівниками Хмельницького рибоохоронного патруля та поліцейськими Старосинявського сектору поліцейської діяльності №1 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області виявили двох місцевих жителів, які здійснювали незаконний вилов риби за допомогою електроструму (електровудкою).

На момент виявлення браконьєри виловили риби на суму збитку рибному господарству України більш, ніж півтора мільйона гривень.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 249 Кримінального кодексу України та встановлюють обставини події.

За скоєне зловмисникам може загрожувати штраф або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

#водна_поліція#поліція_на_воді#браконьєрство

За матеріалами Старосинявського сектору