Фото без описуОрганізовано та надійно відбувалася благодійна акції на підтримку захисників України, яку спрямували на допомогу бійцям керівництво та працівники ТОВ «Енселко-агро» компанії КЕРНЕЛ.

Агрокомпанія надала свинину, мешканці сіл Паньківці та Лисанівці підготували м'ясо та своїми силами виготовили 700 півлітрових банок тушонок, каші з м’ясом та паштетів. Завдяки спільним діям менеджера ТОВ «Енселко-агро» Вадима Муравського та старости сіл Лисанівці, Паньківці Григорія Брицького проведено захід, котрий активно підтримали жителі сіл. Спільними діями аграріїв та представника органу місцевого самоврядування зроблено гарну справу!

Щира вдячність захисникам миру на хлібних землях України! Старосинявська селищна рада висловлює подяку керівництву ТОВ «Енселко-агро» - менеджеру Вадиму Муравському за надання допомоги та організацію роботи, жителям сіл Лисанівці, Паньківці за підтримку.

Мешканці сільських громад вже вкотре продемонстрували єдність, бажання підтримати і допомогти. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Відділ організаційно-кадрової роботи.