ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРИГУВАННЯ ТАРИФІВ НА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Шановні споживачі послуги на водовідведення ! Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» є найбільшим споживачем електроенергії серед усіх комунальних підприємств. Доводимо до вашого відома, що діючі тарифи на послуги водовідведення були встановлені з 01жовтня 2014 року рішенням виконавчого комітету

МОЖЛИВІ ПЕРЕБОЇ З ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Шановні жителі смт Старої Синяви (мікрорайону Христосів) - споживачі послуг з централізованого водопостачання! Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» повідомляє, що на Щабельнику вийшов із ладу пульт керування насосами, сталася поломка обладнання. Наразі на місці працюють працівники водоканалу та Старосинявського РЕМ, щоби оперативно ліквідувати проблему.

Хмельницька обласна служба зайнятості інформує: як роботодавцю отримати дозвіл на працевлаштування іноземця?

В Україні роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на підставі дозволу, що видається регіональною службою зайнятості.

Фонд соціального страхування інформує!

Фонд соціального страхування України реалізує державне завдання та активно здійснює соціальний захист застрахованих осіб, у тому числі медичних працівників, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.

До відома страхувальників!

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Летичівське відділення Фонду соціального страхування України наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Інструктаж з охорони праці: порядок проведення та види

Що таке охорона праці. Охорона праці - це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів і засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини в процесі трудової діяльності.

Бережіть себе і оточуючих – тримайте дистанцію та обмежте контакти на час карантину

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Фонд соціального страхування України наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Служба зайнятості організовує професійне навчання безробітних шляхом стажування на підприємствах, організаціях, установах

Однією з послуг Державної служби зайнятості щодо сприяння роботодавцям у доборі та професійній підготовці персоналу є підвищення кваліфікації безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях підприємств, організацій та установ з метою набуття професійного досвіду, практичних умінь та навичок, з урахуванням вимог роботодавців.

Ревізори    виявили  неефективне  використання  коштів Славутським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області

Ревізори виявили неефективне використання коштів Славутським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області

Аудиторами Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства виконавчого комітету Славутської міської ради, якою встановлено порушень, що призвели до втрат на суму понад 2,5 млн грн., а також неефективне використання бюджетних коштів на суму понад 1 млн грн.