Хмельницькі  аудитори виявили  50  млн  гривень  втрат

Хмельницькі аудитори виявили 50 млн гривень втрат

Фахівці Управління Західного офісу  Держаудитслужби  в Хмельницькій області за десять місяців 2020 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 50 млн гривень.

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці квартир вулиці Толстого, які підключені до каналізаційної мережі, прохання до вас - не порушуйте правил користування каналізаційною мережею, не допускайте випадків створення проблем собі та сусідам. Проблемною і неприємною стала ситуація із засмічення приймального колодязя для нечистот з будинку по вулиці Толстого,13, де під час виклику служби водоканалу з каналізаційного колодязя даного будинку було вилучено увесь набір недозволених речей таких, як підгузки, старий одяг та використаний будівельний матеріал.

Оголошення про оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Старосинявська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення об’єкта торгівлі в смт Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області. Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації покладається на Старосинявську селищну раду Хмельницької області.

Оголошення! Тимчасово обмежено вхід до приміщення ЦНАП!

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області, що відбулося 9 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

ОГОЛОШЕННЯ

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ "Хмельницькгаз" доводить до відома, що в зв’язку з відключенням недіючих газопроводів 15 жовтня 2020 року буде припинено газопостачання в селах Пасічна, Гречана.

ОГОЛОШЕННЯ

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ "Хмельницькгаз" доводить до відома, що в зв’язку з відключенням газопроводу-вводу середнього тиску споживача ТОВ «Хмільницьке» 01 жовтня 2020 року буде припинено газопостачання в селах Мшанець, Пишки, Ожарівка, Цимбалівка вулиця Садова.

У службі зайнятості оновили процедуру реєстрації безробітних

З урахуванням прийнятих рішень Кабінету Міністрів України визначених постановою від 22.07.2020 № 641, Державний центр зайнятості оновив процедуру щодо особливостей реєстрації, перереєстрації безробітних, надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги по безробіттю на період дії карантину.