ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНСЕЛКО АГРО" повідомляє про те, що в смт.Стара Синява буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко-Агро», в урочищі Старосинявської ОТГ, яке межує з населеними пунктами с.Миколаївка, с.Паплинці.

Інформація

Старосинявське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що відповідно до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області № СЛ- 7/314/20 від 31.08.2020 року «ІЦодо проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин».

29 років незалежності України: зміни на ринку праці Хмельниччини

За роки незалежності ринок праці України суттєво змінився: перехід до ринкових відносин, зародження малого й середнього бізнесу, розвиток інтернет-технологій. За 29 років діяльності служби зайнятості, створена матеріально-технічна база для надання соціальних послуг населенню і роботодавцям, постійно вдосконалюється законодавча база, розширюються форми та методи інформаційно-роз’яснювальної роботи тощо.

Безробітні з Хмельницької області активно долучаються до навчання на онлайн-платформі Coursera

Міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera запрошує безробітних з України пройти безкоштовні онлайн-курси від найкращих університетів світу.  Coursera пропонує 3800 онлайн-курсів та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціалізаціями з різних дисциплін: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші. Найпопулярніший формат навчання – курси від 3 до 10 тижнів, які включають відеолекції, тести, обговорення на форумах. А по завершенню користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

ТОП-15 найбільш популярних навичок, затребуваних роботодавцями

Роботодавці завжди були та залишаються незмінними  головними клієнтами Хмельницької обласної служби зайнятості, які зберігають існуючі робочі місця та створюють нові. Певна кількість суб’єктів господарювання Хмельницької області  вже оцінили  переваги у співпраці зі службою зайнятості та стали її постійними клієнтами та надійними соціальними партнерами.

МОЖЛИВІ ПЕРЕБОЇ З ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Сьогодні, 11 серпня 2020 р., ремонтна бригада КП "Старосинявський центральний водоканал №1" працює над ліквідацією пориву водопроводу, ремонтом запірної арматури на вул. Толстого, вул. Мончака. Попереджаємо про можливі перебої водопостачання. Адміністрація КП "Старосинявський центральний водоканал №1"сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Шановні жителі Старосинявської громади, споживачі послуг з централізованого водопостачання!

Сьогодні 10.08.2020 р. у зв’язку із масштабним  проривом, що стався на вул.Мончака у Старій Синяві, буде відключено воду з 13.00 10.08.20р. до 18.00 год. 11.08.20р. – буде проводитися  ліквідація прориву. Просимо вибачення за незручності. Дякуємо за розуміння.

Шановні мешканці с. Дашківці!

У зв'язку з виконанням планових робіт по приєднанню водопровідної мережі с. Дашківці, 10.08.2020 р. з 09:00 до 16:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків по вул. Центральна, Лесі Українки, Богдана Хмельницького, Івана Франка, Камелюка, Коцюбинського.