Щодо відстрочення податкового боргу платникам податків до 6800 гривень

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що Законом України від 04.12.2020 р. № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі - Закон № 1072), який набрав чинності 10 грудня 2020 року (опублікований у виданні «Голос України» 09.12.2020 р.) передбачено відстрочення податкового боргу.

Відкрита школа онлайн комунікацій  Хмельницької обласної служби зайнятості

Відкрита школа онлайн комунікацій Хмельницької обласної служби зайнятості

З метою розширення можливостей вільного доступу різних категорій молоді до інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг служби зайнятості створена «Відкрита школа онлайн комунікацій» Хмельницької обласної служби зайнятості.

Проект порядку демонтажу малих архітектурних форм та тимчасових споруд, самовільно розміщених на території населених пунктів Старосинявської об’єднаної територіальної громади

Для впорядкування окремих заходів з благоустрою, а саме: проведення демонтажу малих архітектурних форм (в тому числі рекламних щитів, конструкцій, тощо), встановлених без належного оформлення дозвільної документації, відділом комунального майна, ЖКГ та інфраструктури розроблено проект порядку демонтажу малих архітектурних форм та тимчасових споруд, самовільно розміщених на території населених пунктів Старосинявської об’єднаної територіальної громади, який має бути винесений на розгляд виконавчого комітету.

У новому році - нові вакансії від служби зайнятості

Шукаєте роботу? Безпечно, легально, надійно, швидко, зручно, безкоштовно… Заходьте на офіційний сайт Хмельницького обласного центру зайнятості, де база вакансій оновлюється щодня та обирайте вакансії від кращих роботодавців у рубриці «Шукаю роботу».

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до листа Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації від 13.01.2021 року №03-02/68 повідомляємо, що Департамент розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації здійснює координацію роботи з виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 рік, якою передбачена бюджетна підтримка на 2021 рік по таких напрямках:

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до листа Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації від 11.01.2021 року №03-02/46 повідомляємо, з метою достовірності подачі звіту щодо валового збору сільгоспкультур в органи держстатистики, зокрема кукурудзи на зерно, відповідно пункту 1.3.1. розділу першого інструкції заповнення форм державних статистичних спостережень №29-сг передбачено наступне: «якщо після 1 грудня звітного року збирання окремих сільськогосподарських культур буде продовжене, збір урожаю з незібраної площі також необхідно відобразити у формах, виходячи із середньої урожайності у поточному році та мети господарської продукції».

«На час локдауну Міграційна служба області працює у звичному режимі та надає усі адміністративні послуги, які входять до компетенції ДМС України»- начальник Управління Олег Паньков.

- Олеже Михайловичу, в період локдауну, тобто з 8 по 24 січня поточного року, за яким графіком працюватиме Міграційна служба області для отримання громадянами адмінпослуг?

Змінено графік вивозу сміття

Комунальне підприємство «Старосинявський комунгосп» Старосинявської селищної ради, повідомляє, що у зв’язку з Різдв’яними святами день вивезення ТПВ по вулицях Зарічна, Романенко, Івасюка, В.Котика, Міцкевича, Заводська, Кармелюка, Січових Стрільців, Чехова, Нечуя-Левицького, Гонти, Гоголя, Цукрова, Л.Українки (мікрорайон цукрового заводу) переноситься з 7 січня на 14 січня 2021 року.

Мобільний сервісний центр МВС розпочинає співпрацю з ЦНАП

З метою наближення адміністративних послуг до жителів нашої громади, створення комфорту та доступності в отриманні адміністративних послуг широкого спектру 06.10.2020р. підписано Договір про співпрацю між Головним сервісним центром МВС та Старосинявською селищною радою щодо задоволення потреб населення Старосинявскої ОТГ, що надаються сервісними центрами МВС.