15 листопада 2022 року з 9:00 години в приміщені Старосинявської селищної ради, в кімнаті 210 буде проводитися ознайомлення з проходженням охоронної зони гідрологічного заказника місцевого значення «Христосівський» через земельні ділянки землевласників та землекористувачів.

Землевласники, чиї земельні ділянки примикають до межі заказника або розташовані в 100-метровій охоронній зоні, запрошуються для ознайомлення з проходженням охоронної зони заказника «Христосівський» через ділянки.

Землекористувачі: ПП «Іква-Агро», СФГ «Поділля», ТОВ «Агроінвестзерно», ТОВ «Агро-Регіон-Івки», ТОВ «Ресілент Стара Синява», ТОВ «Агро-Регіон-Любар», ТОВ «Енселко-Агро», ТОВ «Поділля Агропродукт», ФГ «Агро-М.Т», ФГ Миколайця Олександра Дмитровича», ФГ «Роса Плюс», які використовують земельні ділянки в охоронній зоні запрошуються для ознайомлення проходження охоронної зони гідрологічного заказника «Христосівський».

Відділ земельних відносин виконкому селищної ради