ВАЖЛИВО

У п'ятницю відбудеться поминальна служба

Шановні жителі Старосинявської громади! У п’ятницю, 26 квітня 2024 року в центрі селища Стара Синява о 10.00 відбудеться захід із вшанування пам’яті ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ, захисників УКРАЇНИ, які загинули під час російсько-української війни.

ВАЖЛИВО

У п'ятницю відбудеться поминальна служба

Шановні жителі Старосинявської громади!  У п’ятницю, 29 березня 2024 року в центрі селища Стара Синява о 10.00 відбудеться захід із вшанування пам’яті ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ, захисників УКРАЇНИ, які загинули під час російсько-української війни.

День донора

Адміністраціян КНП "Старосинявська багатопрофільна лікарня" повторно повідомляє, що 26.03.2024 о 9-30  на базі приймального відділення лікарні буде проводитись день донора за участю лікарів Хмельницького обласного центру крові. Прохання взяти активну участь та максимально долучитись  до здачі та заготівлі крові для воїнів ЗСУ.