Показники ринку праці в Хмельницькій області за 7 місяців 2020 року

З початку року 4032 роботодавці поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У січні-липні 2020 року у базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 18,4 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 5956,7 грн.

За ініціативою Управління Західного офісу Держаудитслужби в    Хмельницькій області на колегії облдержадміністрації розглянуто питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області

За ініціативою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на колегії облдержадміністрації розглянуто питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області

28 липня 2020 року під керівництвом голови ОДА Дмитра Габінета відбулось онлайн-засідання розширеної колегії Хмельницької обласної державної адміністрації.

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Старосинявської громади, споживачі послуг з централізованого водопостачання! Сьогодні 05.08.2020 р. у зв’язку із виведенням з ладу насосного обладнання у Старій Синяві буде відключено воду до 18.00 год. – буде проводитися заміна обладнання. Просимо вибачення за незручності.

Оголошення про оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Старосинявська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення будівель торгівлі в смт Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області.

ОГОЛОШЕННЯ!

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ "Хмельницькгаз" доводить до Вашого відома, що, в зв’язку із закінченням будівельно-монтажних робіт по встановленню та заміні відключаючих пристроїв на газопроводі середнього тиску в смт. Стара Синява 03 серпня 2020 року, буде частково відновлено газопостачання в смт. Стара Синява, по вулицях, а саме:

Увага! Фотоконкурс!

Про людей, які приходять за безоплатною правовою допомогою. Про юристів, які пропускають через себе кожну життєву історію. Про право у нашому житті. Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч» !!!

ОГОЛОШЕННЯ!

Старосинявська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» доводить до Вашого відома, що, в зв’язку з проведенням будівельно-монтажних робіт по заміні відключаючих пристроїв на газопроводі високого тиску в смт.Стара Синява 03 серпня 2020 року з 9:00 години буде припинено газопостачання в смт. Стара Синява, с.Уласово-Русанівка, с.Теліженці.

Роз’яснення щодо здійснення Фондом соціального страхування України заходів, спрямованих на відновлення фінансування витрат на медичні та соціальні послуги для потерпілих на виробництві

З метою врегулювання на законодавчому рівні питання відновлення фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу потерпілим від нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань та застрахованим особам, передбачену Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV, але припинену на період дії карантину Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2020 рік» від 13.04.2020 № 553-IX, виконавча дирекція Фонду соціального страхування України звернулась до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів і Міністерства соціальної політики України, як органу державного нагляду у сфері соціального страхування, щодо усунення встановлених обмежень.