ВІДБУЛАСЯ 66-а ЧЕРГОВА СЕСІЯ

Завершила роботу 66-а чергова сесія селищної ради, яку провів селищний голова Віталій Здебський за участю 15 депутатів селищної ради. Порядок денний сесії нараховував 283 питання, за пропозицією постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту 222 питання, що стосувалися виділення по 2 га за межами населеного пункту жителям Залісся повторно, знято з порядку денного. Депутати розглянули 61 земельне питання.

ВЕЧІР НА ІВАНА КУПАЙЛА

Свято Івана Купала або Іванов день - народне свято, присвячене літньому сонцестоянню. Це свято більшість молодіжне, оскільки пов’язане із багатьма народними прикметами та повір’ями. Дівчата завжди ворожили віночками, передбачаючи долю, а юнаки стрибали через багаття. Вважалося, вогонь очищає від усього злого…

БЛАГОУСТРІЙ: НА ЧАСІ ОБКОШУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ

Питання благоустрою населених пунктів особливо гостро постає під час весняно-літнього періоду. А цьогорічне літо видалося дощовим, що спричинило швидкий хаотичний ріст трав і чагарників… Селищний голова Віталій Здебський спільно із начальником КП «Старосинявський комунгосп» Ігорем Федорчуком здійснив обхід територій, провели аналіз робіт, що потрібно негайно виконати, зібрав робочу нараду по благоустрою.

У ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА  НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

У ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

Сьогодні у Старосинявському відділенні поліції Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області проходили офіційні заходи з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції. Селищний голова Віталій Здебський привітав поліцейських офіцерів та працівників Національної поліції зі святом, вручив Грамоти селищної ради.

ЗНОВУ ПІДТРИМАЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Невід’ємною важливою частиною допомоги медичним працівникам комунальних медичних закладів Старосинявської ОТГ є надана допомога на підтримку медиків та пацієнтів громади за фінансової підтримки директора агропромхолдингу «Астарта-Київ» Віктора Петровича Іванчика.

ПРАЦЮВАЛИ ПОСТІЙНІ ДЕПУТАТСЬКІ КОМІСІЇ

Завершили роботу постійні депутатські комісії, які розглядали земельні питання. Головувала на комісії депутат селищної ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту Галина Симчишина.

ПРИЗНАЧЕНО НОВОГО КЕРІВНИКА РЯТУВАЛЬНИКІВ

Сьогодні в урочистій обстановці відбулося представлення нового начальника Старосинявського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області – майора служби цивільного захисту Богдана Олександровича Боднарука.

ВЕЛОСИПЕДИ  - ПОШТАРЯМ

ВЕЛОСИПЕДИ - ПОШТАРЯМ

У Новій Синявці відбулася конструктивна зустріч депутата Хмельницької обласної ради В’ячеслава Антонюка із селищним головою Віталієм Здебським, в.о. старости села Нова Синявка Галиною Пилипчук та працівниками Хмельницької дирекція АТ «Укрпошта» (смт Стара Синява). Обговорено питання життєдіяльності села та роботи відповідних служб, котрі працюють на території нової Синявки.

Про громади-повіти у змінах до Конституції

В процесі реформування районів неодноразово звучали пропозиції про створення деяких районів в межах однієї громади - великого міста. Такі заяви мають як емоційне забарвлення щодо «пониження статусу» міста, так і відповідають інтересам певних груп впливу.