Фото без описуПрацівниками соціальних служб  селищної ради та рятувальниками Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області (смт Стара Синява), працівники місцевої пожежної команди с.Адампіль   регулярно здійснюються виїзди у населені пункти громади з метою надання допомоги та консультацій родинам, котрі опинилися у різних складних життєвих обставинах. Черговий рейд проведено у с.Адампіль.

Спільно із соціальним працівником Старосинявського територіального центру  в с.Адампіль працівники Хмельницького РУ ГУ ДСНС у Хмельницькій області  відвідали  сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах (одиноких та багатодітних), населеного пункту та провели роз’яснення серед населення на тему, як дотримуватися правил протипожежної безпеки під час опалювального періоду. Роз’яснили правила поведінки в особливо небезпечний період  зими – великі морози та холод, пориви вітру.

Надано консультації та роз’яснення з інших питань, які цікавили членів родин.

За матеріалами Хмельницького районного

управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області