Фото без описуМешканці Лисанівського старостинського округу згуртувалися для спільної допомоги ЗСУ. Регулярно збираються для підготовки необхідної допомоги військовим, щоби переживати надскладні умови «зимового фронту».

Виготовили 150 окопних свічок. Допомогли придбати парафін та віск Безсмертний М.М.- 50 кг, Бакалець В. І.- 5 кг, Задорожний П.В. -3 кг, Западинчук В.Ф. – 3 кг. Виготовляємо свічки постійно і передаємо на фронт.

Членами волонтерської групи сплетено 11 сіток розміром 3х6. Жителі громади с.Лисанівці в приміщенні Будинку культури заплітали сітку маскувальною тканиною, яку підготовили жінки. Кошти на придбання мотузки для плетіння сіток надали жителі села, а також депутат  Старосинявської селищної ради  Манзюк В.О.

Щира вдячність за підтримку волонтерської діяльності жителям с.Лисанівці: Наталії Брицькій, Світлані Норик, Марії Брицькій, Світлані Демковій, Тетяні Шульгіні, Наталії Касьяновій, Оксані Новак, Ларисі Чорненькій, Оксані Лісовій, Галині Лахман, Ірині Западинчук, Наталії Яцишиній, Ользі Логвин.

Жителі нашого округу з початком зими зібрали 32 тис. грн та 16 тис. грн. перерахували на придбання дрона нічного бачення у підрозділ під Бахмутом, де служить наш земляк Назар Кайдалов (21 рік.) та його побратими з 10 ОГШБ мотопіхотного батальйону ЗСУ. Ще 16 тис. грн. перерахували на придбання автомобільних шин для бойового підрозділу: стрілецького батальйону 2-ї роти 128-ї гірсько-штурмової бригади ЗСУ, в якій несе службу  односельчанин Дмитро Руденко.

Об’єднавши всі сили – з упевненістю прямуємо до Перемоги України!

За матеріалами Лисанівського старостинського округу