Фото без описуСьогодні виповнюється річниця з дати поховання Героя Олександра Гоменюка із Бабине.

У боях за Україну героїчно загинув  02 лютого 2023 року Гоменюк Олександр Олегович на території Донецької області. У жовтні 2024 року йому мало б виповнитися 28 років…

7 лютого 2023 року до Старосинявської громади  надійшла сумна звістка. На фронті загинув  наш земляк Олександр Гоменюк, 09 жовтня 1996 року народження.

Військовий народився в селі Бабине, де власне і пройшли його дитинство та юність.  Навчався у Бабинській місцевій школі.  Служив у збройних силах України. Працював у  м.Кам’янець-Подільський.  Одружився та мешкав на Кам’янеччині, з дружиною виховували малолітніх сина та доньку.

В лавах ЗСУ  він мужньо стояв в боях проти ворога, проявив себе відданим, гідним сином своєї Батьківщини. У зоні бойових дій, на Донеччині, був командиром відділення. Там і загинув, мужньо виконуючи військовий обов’язок із захисту Батьківщини.  Він йшов до кінця та вірив у  Перемогу України.

Поховання відбулося  у  м.Кам’янець-Подільський, там поховали Героя на Алеї Слави.

В Олександра залишилися рідні люди:  мати - Гуменюк Людмила Володимирівна, дружина Інна, син Матвій та дочка Емілія.

Щирі співчуття родині та друзям Героя. Низький уклін подвигу Героя! Вічна пам’ять Воїну!