Фото без описуСтаросинявська громада  підготувала  чергову допомогу захисникам на фронт Протягом вихідних селищний голова Віталій Здебський з волонтерами з’їздили на лінію фронту, завезли  захисникам необхідні речі для виконання бойових завдань.

Все необхідне для військових: 600 шт. металевих скобів, 5 рулонів поліетиленової плівки, 10 рулонів металічної сітки, 100 шт. лопат, захисні маскувальні сітки, продукти, окопні свічки, теплі речі, передали кошти на відповідні деталі для ремонту дронів.

Особистий транспорт надав  ветеран АТО Олег Лучіцький.

Завдяки оперативному збору коштів, до якого долучилися старости громади – 5000 грн. для  запчастин на дрони; 3000 грн. – Надія Шевчук зі Старокостянтинова, чоловік якої служив у 36-му ОСБ, на скоби. – надана фінансова допомога.

Передали  згідно звернення військових, особисто бійцям  - представникам однієї з військових частин, де служать  наші земляки, необхідні  речі.

Скоби виготовляли – коваль Михайло Пилипчук ДП ДГ «Пасічна» (керівник Віталій Таєнчук),  Володимир Сулковський, Олександр Літвенчук (закупив матеріал для виготовлення скобів, ремонт троса); окопні свічки виготовляли жителі Лисанівського, Новосинявського та Ожарівського старостинських округів; приватний підприємець Алла Лучіцька; готували смаколики з медом та горіхами - приватний підприємець Алла Лучіцька, забезпечили  печивом – працівники Мшанецького ліцею, Паплинецького ліцею, Паплинецького ДНЗ «Малятко», бібліотекар с.Паплинці; мед надали: Микола Возний, Микола Осаульчук, Олександр Лісовий, Олександр Гринчук, Володимир Сулковський, горіхи принесли жителі села Паплинці, передали теплий одяг жителі Ожарівського старостинського округу (староста Олександр Давидов), 2000 грн. надав для матеріалу на скоби Василь Буйницький, настоятель храму села Селище Вінницької області.

Щира вдячність усім, хто підтримав!

Незважаючи на важкий час, що нині доводиться переживати українцям, мешканці нашої громади єднаються для допомоги.  Продовжуємо трудитися в тилу для всебічної підтримки українських захисників.

Щиро дякуємо за підтримку ТОВ "ЕлеваторБудІнвест" (с.Адампіль), директору Сергію Івановичу Захаренку за надану допомогу військовим та збір і придбання необхідних речей, за надання 140 л пального; ТОВ «ПоділляАгропродукт» (керівник Корнієнко Віталій Михайлович) за пальне – 100л ДП.

Кожен крок нашої допомоги необхідний для підтримки воїнів.

Міцного оберегу вам, захисники! Нехай кожен день наближає перемогу!

Виконком селищної ради