СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824,
e-mail: selichna_ss@ukr.net

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

24.10.2022                               смт. Стара Синява                             №125/2022-р

Про скликання   двадцять дев’ятої  позачергової  сесії   Старосинявської  селищної  ради восьмого скликання

Керуючись  ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Регламенту Старосинявської селищної ради, враховуючи Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами, керуючись Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

1.  Скликати  двадцять дев’яту   позачергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІІ скликання 26 жовтня 2022 року  о 10 годині  ранку в сесійній залі Старосинявської селищної ради.
    2. Запропонувати раді розглянути  питання «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність індивідуально визначеного майна».
    3. Контроль за виконанням  розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова             Віталій ЗДЕБСЬКИЙ