Оголошення ( Проекти для обговорення )

УВАГА!!!

Старосинявським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради впроваджується послуга "ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ" - як новий вид тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини у сім'ї на період подолання дитиною та її батьками складних життєвих обставин .

14:05 19.06.2017

Старосинявська дільниця ПАТ "Хмельницькгаз" інформує

В зв'язку з проведенням Старосинявською дільницею ПАТ "Хмельницькгаз" робіт по випробуванню газопроводів на герметичність, з 9.00 год. 17 травня 2017 р. до 16.00 год. 18 травня 2017 р. тимчасово припиняється подача природного газу в сс. Пишки, Ожарівка, Мшанець, Цимбалівка Яблунівка, Перекора, Липки, Адампіль, Паплинці, Залісся, Подоляни Старосинявського району.

09:06 18.05.2017

Запрошення до участі у Конкурсі

1. Громадська організація «Розвиток громади села Пилявка» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Інноваційне енергозбереження для вуличного освітлення в с.Пилявка. Реконструкція існуючої мережі з використанням LED-світильників», по об’єкту, за адресою с.Пилявка, Старосинявського району, Хмельницької області. Перелік основних видів передбачених робіт: реконструкція вуличного освітлення загальною довжиною 6,820 км. на основі проводу А-25 з встановленням 56 світлодіодних моноблочних світильників, трьох  шаф управління з багатотарифними лічильниками, таймерами та системою захисту. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

13:23 30.03.2017