Компенсація ЄСВ за працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця від служби зайнятості

Одним із найбільш вагомих механізмів стимулювання роботодавців щодо легального працевлаштування безробітних на нові робочі місця є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Ринок праці Хмельниччини: майже 63% вакансій - робітничі професії

З початку року 5,2 тис. роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 25,2 тис. вакансій. Завдяки злагодженій співпраці зі службою зайнятості 62,7% вакансій було укомплектовано.

Онлайн-сервіси: як відкрити власну справу

Підприємництво в Україні – запорука стабільності економіки та розвитку країни. Дія.Бізнес (https://business.diia.gov.ua/) — це платформа для підприємців малого та середнього бізнесу, де кожен може отримати актуальну для себе інформацію. На порталі доступні онлайн та офлайн-консультації від досвідчених експертів бізнесу, функціонує безкоштовна онлайн-школа для підприємців, розміщено 100+ бізнес-ідей для започаткування власної справи.

Здобувай знання зі службою зайнятості!

Запрошуємо взяти участь у семінарах, вебінарах, засіданнях клубів, майстер-класах, які організовуються у центрах зайнятості/філіях області з 01 по 05 листопада, на яких Ви зможете: дізнатися про ситуацію, яка склалася на ринку праці, розширити свої уявлення про джерела вакансій та оволодіти методами збору інформації про вільні робочі місця, згенерувати ідею для власного бізнесу, навчитися впоратися зі стресом, дізнатися як уникнути трудового рабства, оволодіти навичками написання резюме, рекламування себе як професіонала, підготуватися до співбесіди з роботодавцем, враховуючи психологічні аспекти.

ТОП-10 актуальних вакансій Хмельниччини

Шукаєте роботу? Хмельницька обласна служба зайнятості зібрала для вас тисячі пропозицій роботи від працедавців Хмельниччини. Щодня у базі даних оновлюється перелік вакансій, а кожен безробітний може розмістити своє резюме на сайті Державної служби зайнятості.

Професійне навчання з подальшим працевлаштуванням

Якщо ви у пошуку роботи, або хочете оволодіти новою професією, служба зайнятості пропонує пройти професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації під гарантоване легальне працевлаштування.

Сучасні джерела пошуку роботи

Одним із найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання сучасних джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати.

Ринок праці Хмельниччини

У січні-вересні 2021 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 53,7 тис. безробітних громадян, з яких 34,1 тис. мали статус безробітного. Майже 5 тис. роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 23,1 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 7350,1 грн.

Співпраця навчальних закладів Хмельниччини з обласною службою зайнятості

Сьогодні актуальним питанням залишається працевлаштування молоді. Працюючи на випередження, Хмельницька обласна служба зайнятості багато років активно співпрацює з закладами освіти з питань професійної орієнтації та розвитку кар’єри молоді, яка навчається. З початку року 50 випускників вищих навчальних закладів та закладів професійної (професійно-технічної) освіти були успішно працевлаштовані.