Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України

Отримати дозвіл на застосування праці іноземців чи осіб без громадянства на території України можна в регіональному центрі зайнятості за місцезнаходженням підприємства чи установи на заяву роботодавця чи його уповноваженого представника (за довіреністю).

Ринок праці Хмельниччини у січні – квітні 2021 року

У січні-квітні 2021 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 42,8 тис. безробітних громадян, з яких 26,7 тис. мали статус безробітного. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2,7 тис. роботодавців. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 56,6% вакансій було укомплектовано.

Громадські роботи – додатковий заробіток для безробітних

Хмельницька обласна служба зайнятості впродовж багатьох років активно співпрацює з сільськими, селищними радами, об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) та роботодавцями у напрямку організації і проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Паспорт у смартфоні: як скористатися цифровими документами у службі зайнятості

З 15 квітня стало можливим використання цифрових документів, які є в мобільному застосунку Дія під час реєстрації та відвідування центрів зайнятості / філій Хмельницької обласної служби зайнятості.

Працевлаштування учасників АТО/ООС

У Хмельницькій обласній службі зайнятості учасникам АТО/ООС гарантують сприяння у легальному працевлаштуванні, індивідуальний підхід та психологічну підтримку. Зокрема демобілізованим військовослужбовцям надається ціла низка послуг, а саме:

Статус безробітного через додаток «Дія»: покрокова інструкція

Державні послуги онлайн – це швидко та зручно. Онлайн-портал «Дія» надає можливість спростити процедуру звернення безробітних до центрів зайнятості для реєстрації і призначення допомоги по безробіттю.

За сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості працевлаштовано 4,5 тис. осіб

З початку року понад 2 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних налічувалось 9,3 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 7262 грн.

Дуальна освіта: поєднання навчання з працевлаштуванням

Державна служба зайнятості, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця. Таке навчання здійснюється у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, на підприємствах, в установах та організаціях, або безпосередньо у роботодавця – замовника кадрів.

Робітничі професії на ринку праці Хмельниччини

З метою задоволення потреб на ринку праці, протягом січня-лютого 2021 року Хмельницькою обласною службою зайнятості на замовлення 248 підприємств здійснювалося навчання 861 безробітного за 84 професіями та напрямами. Навчання безробітних організовується за професіями та напрямами, в яких є потреба на ринку праці. До п’ятірки найбільш затребуваних професій увійшли: