Ринок праці Хмельниччини Пресреліз

Ринок праці Хмельниччини

Станом на 1 липня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,2 тисяч громадян, в тому числі  217 учасників бойових дій,  855 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Серед безробітних:

Робота без бар’єрів: корисні посилання для людей з інвалідністю від центру зайнятості Пресреліз

Освітня і економічна безбар’єрність тісно пов’язані між собою, без одного не буде іншого. Розуміючи це, клієнти служби зайнятості активно користуються послугою з професійного навчання задля успішного працевлаштування.

Ринок праці Хмельниччини Пресреліз

Ринок праці Хмельниччини

У січні-травні 2024 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 13,8 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували майже 3 тисячі роботодавців. В базі даних налічувалось 10,1 тисяч вакансій. Середній розмір оплати праці становив 11 066 гривень.

Кібербезпека нашої країни Пресреліз

Кібербезпека нашої країни

В Україні стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів, організаторами якої є Національний банк та Держспецзв’язку. Її мета – поліпшити обізнаність громадян про платіжну безпеку та сформувати навички із захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

Служба зайнятості інформує: Уряд спростив порядок надання грантів для підприємців Пресреліз

У рамках державної підтримки малого та середнього бізнесу Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку надання грантів за програмами "Власна справа" та "Грант для ветеранів". Відповідна постанова №491 від 26 квітня 2024 року набула чинності 4 травня 2024 року.

Робота без бар’єрів: рівні умови для працевлаштування, навчання та ведення бізнесу Пресреліз

Створення безбар’єрного середовища є важливим напрямом розвитку сучасного цивілізованого світу. Однією з важливих складових - економічна рівність громадян, яка передбачає наявність однакових умов та можливостей, незалежно від походження, статі, віку, фізичних можливостей та соціальної групи, зокрема - для працевлаштування, побудови кар’єри, навчання, ведення бізнесу.