Новини служб екстренного виклику "101", "102", "103", "104"

Старосинявський РС нагадав купальникам про небезпеку

24 червня працівники Старосинявського районного сектору здійснили рейд поблизу водойм села Пасічна. Під час роз'яснювальної роботи учасники рейду нагадали громадянам правила безпечної поведінки біля водойм, застерегли про небезпеку купання у незнайомих місцях та в стані алкогольного сп'яніння. Особливу увагу дорослих рятувальники акцентували на безпеці дітей, зауваживши, аби батьки пильно стежили за малечею та заходили у воду тільки разом.

10:34 25.06.2019

Ліквідували пожежу вантажного автомобіля

20 червня о 07:03 на пункт зв'язку 34 ДПРП надійшло повідомлення про пожежу вантажного автомобіля, який рухався з Славуцького районну до Молдови, перевозивши дерев’яне вугілля.

17:06 24.06.2019

РЯТУВАЛЬНИКИ ПИЛЯВСЬКОЇ ПОЖЕЖНОЇ КОМАНДИ РЯТУВАЛИ ВАНТАЖІВКУ

У напрямку до об’єкта будівництва Пилявської амбулаторії сімейної медицини направлялася вантажівка із щебенем вагою 35 т. Внаслідок того, що водій не справився з керуванням, вантажний автотранспорт перекинувся на обочину дороги. Оперативно спрацювала команда рятувальників Пилявської місцевої пожежної команди (при Старосинявській селищній раді). Було залучено техніку МПК: трактор Т-150 та екскаватор. Наслідки вчасно та оперативно ліквідовано. Обійшлося без значних матеріальних затрат. Ніхто не постраждав.

17:06 24.06.2019

Профілактика гострих кишкових інфекцій

Літо – найкраща пора року: сонячні, теплі дні, свіжі овочі та фрукти, канікули та відпустки, відпочинок на морі чи на природі. Однак саме в цю пору відбувається значне зростання захворюваності на кишкові інфекції. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції. До організму такі збудники потрапляють, головним чином, з інфікованою водою, зіпсованими та неякісними харчовими продуктами або контактно-побутовим шляхом через брудні руки.

08:08 22.06.2019

Ознаки та допомога при тепловому ударі

Чимало людей зараз страждають від захмарно високої температури, які принесло з собою літо. Група ризику в сильну спеку влітку — це в першу чергу люди похилого віку старше 75 років, до цієї групи належать і хворі з хронічними захворюваннями серцево-судинної та дихальної системи, а також маленькі діти і люди, що працюють на відкритому повітрі.

17:01 20.06.2019

14 червня 2019 року - Всесвітній день донора крові Донорство крові – акт милосердя!

У травні 2005 р., в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові. У резолюції WHA58.13 вони постановили щорічно проводити Всесвітній день донора крові 14 червня. Цього дня у 1868 році народився австрійський лікар К. Ландштейнер, який відкрив групи крові людини.

19:13 14.06.2019

Міжнародний день поширення інформації про альбінізм

13 червня у світі відзначається Міжнародний день поширення інформації про альбінізм, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2014 року. Починаючи з 2015 року, його вирішено відзначати щорічно.

18:30 13.06.2019

НЕ ПАЛИ! БЕРЕЖИ ЗДОРОВЯ!

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням  встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я, відзначається 31 травня кожного року. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції. Тютюнопаління – один з найбільш поширених видів побутової токсикоманії, найбільш поширена у всьому світі шкідлива звичка. Залежність від тютюну внесено в Міжнародну класифікацію хвороб. Нікотин є своєрідним стимулятором нервової системи, що має патологічний вплив на організм особливо у розвитку ракових хвороб.

16:44 16.05.2019

Всеукраїнський День меланоми.

Меланома є однією з найбільш злоякісних пухлин шкіри, яка протягом першого року після встановлення діагнозу може призвести до смерті. Статистика свідчить, що злоякісні новоутворення шкіри на сьогодні є найбільш поширеним видом онкології в Україні.

17:03 07.05.2019