Новини служб екстренного виклику "101", "102", "103", "104"

Пожежа у допоміжній споруді в смт.Стара Синява.

01 липня 2018 року о 18 годині 54 хвилин на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу у допоміжній споруді в смт.Стара Синява. Як з’ясувалося причиною пожежі стало пічне опалення. На місце події виїхали чергове відділення 34 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та місцева пожежна команда с.Заставці.

16:07 02.07.2018

Перевірка оперативної готовності підрозділів

Як свідчить статистика, переважна частина пожеж виникає саме у сільській місцевості. Донедавна питаннями протипожежного захисту громадян, які проживають у віддалених населених пунктах Старосинявського району, займалися підрозділи державної пожежної охорони.

10:49 18.06.2018

Пожежа у допоміжній споруді в смт.Стара Синява.

17 червня 2018 року о 22 годині 25 хвилин на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу у допоміжній споруді в смт.Стара Синява. Як з’ясувалося причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі, місце виникнення пожежі-горище. На місце події виїхали чергове відділення 34 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та місцева пожежна команда с.Заставці.

10:44 18.06.2018

Профілактичні рейди місць масового відпочинку громадян у лісових масивах та біля водойм

З метою недопущення виникнення пожеж та загорань в екосистемах, а також запобігання трагічних випадків на водоймах, 14 червня рятувальники Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за участі правоохоронців та лісокористувачів здійснили патрулювання та профілактичні рейди місць масового відпочинку громадян у лісових масивах та біля водойм.

10:52 14.06.2018

Профілактично-роз'яснювальна робота у місцях масового відпочинку громадян на водних об'єктах

11 червня рятувальники Старосинявського районного сектору здійснили патрулювання та провели профілактично-роз'яснювальну роботу у місцях масового відпочинку громадян на водних об'єктах. Головною метою заходу було попередити виникнення пожеж у природних екологічних системах та купання в призначених для цього місцях.

10:55 11.06.2018

За здоровий спосіб життя

08 червня рятувальники Старосинявського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області пропагандуючи здорвий спосіб життя пробігли крос відстанню 5 кілометрів. Захід відбувся на центральному стадіоні Старосинявщини.

10:59 08.06.2018

Перевірка стану протипожежного захисту та технічного стану техніки яка залучається у жнивну компанію

Щорічно під час проведення робіт щодо збирання зернових культур виникають пожежі. Для забезпечення сталої роботи щодо збирання та зберігання зерна необхідно провести перевірку стану протипожежного захисту та технічний стан техніки яка залучається у жнивну компанію.

11:02 06.06.2018

Відвідали загальноосвітню школу №1

29 травня у смт.Стара Синява рятувальники відвідали загальноосвітню школу №1. Діти якої проводили час у парку, і для них була приємна несподіванка коли приїхав пожежний автомобіль.

11:05 29.05.2018