Новини служб екстренного виклику "101", "102", "103", "104"

Тактико-спеціальне навчання

25 травня на території лісогосподарства «Діброва» було проведено тактико-спеціальні навчання. За задумом навчань, на території «Урочища Чотирибоки» виникло загоряння сухої трави та сміт’я яке вивозять не доброзичливі мешканці.

11:09 25.05.2018

Патрулювання екосистем

Увага!!! Ризик виникнення пожеж!!! Старосинявський районий сектор ще раз наголошує про настання особливо небезпечного періоду щовесни. З настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж внаслідок самовільного спалювання рослинності. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні території.

13:40 10.05.2018

Патрулювання екосистем

Старосинявський районний сектор попереджає – в Україні продовжується пожежо-небезпечний період, який зв’язаний з підвищенням температури у навколишньому середовищі. І для забезпечення протипожежного захисту населення, рятувальники не радять розводити багаття та спалювати різне сміття в такий час.

13:37 10.05.2018

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах

В зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» просить, Вас, обмежити випалювання трави на луках, стерні на полях, що безпосередньо прилягають до лісу або захисних лісонасаджень. Оскільки вище зазначені дії можуть завдати шкоду лісовим насадженням.

15:13 14.03.2018

ЛІКВІДОВАНО ПОЖЕЖУ У ПИЛЯВІ

19 листопада о 05:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Пилява на території Старосинявської об’єднаної територіальної громади виникла пожежа житлового будинку. Про подію рятувальників сповістила власниця домоволодіння.

17:21 20.11.2017

Експрес-інформація «Обережно, блискавка»

Цьогоріч літо видається багатим на грози, буревії та зливи. Часто ці метеорологічні явища супроводжуються сильними ударами блискавки. На території України вже неодноразово були зафіксовані випадки попадання блискавиці в людей, що призводило до сильних травм, а то й до загибелі людей.

11:33 20.07.2017

Обережно! «Пустощі дітей з вогнем»

Під час літніх канікул питання безпеки набуває особливої важливості. Саме у цей період, часу на дозвілля у дітей з'являється більше, а батьківського контролю — відповідно менше. На жаль, окрім веселощів, літом на дітей також чекає і безліч небезпек. Почастішали випадки, коли діти самостійно вирушають на місцеві ставки та річки, до лісу або ж залишаються вдома самі. У такому випадку в рази зростає ризик потрапити у халепу.

16:35 14.07.2017

«Обережно – ГРИБИ!»

Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

10:38 11.07.2017