Протиепідемічні розслідування гострих професійних захворювань у медичних працівників

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.2020 № 394 «Про внесення змін до переліку професійних захворювань» гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 внесено до переліку професійних захворювань.

Державні аудитори Хмельниччини за  п’ять місяців поточного року  виявили порушень на 23,4  млн грн

Державні аудитори Хмельниччини за п’ять місяців поточного року виявили порушень на 23,4 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж січня-травня 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 23,4 млн гривень.

Карантин мовою цифр: як COVID-19 вплинув на ринок праці Хмельниччини

За період карантину з 12.03.2020 по 18.06.2020 до Хмельницької обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулися та отримали статус безробітного 10,4 тис. осіб, що у 2 рази більше ніж у відповідному періоді 2019 року (5,3 тис. осіб). Отримали роботу 5,7 тис.осіб, що на 33% менше ніж у відповідному періоді 2019 року (8,5 тис.осіб). Майже 60% працевлаштовані у сільському, лісовому та рибному господарствах.

На підприємстві стався нещасний випадок – як діяти роботодавцю?

Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 337, визначає процедуру проведення розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, що сталися з працівниками на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності.

Онлайн-платформа Coursera безкоштовно надає  безробітним 3800 курсів для навчання

Онлайн-платформа Coursera безкоштовно надає безробітним 3800 курсів для навчання

Міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних. Coursera пропонує своїм користувачам 3800 онлайн-курсів з різних дисциплін: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші. У разі успішного закінчення користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межах Пасічнянської, Цимбалівської сільських рад Старосинявської селищної об’єднаної територіальної громади Старосинявського району

Звільнені від сплати єдиного внеску ФОП і частково безробітні мають право на виплати від Фонду

Фізичні особи-підприємці і самозайняті особи, які тимчасово звільнені від сплати ЄСВ з метою їх підтримки на період дії протиепідемічних заходів, а також частково безробітні продовжують вважатись застрахованими у Фонді соціального страхування України особами.

Фонд соціального страхування інформує:

Період перебування у відпустці без збереження заробітної плати вважається невідпрацьованим з поважних причин та виключається з розрахункового періоду при визначенні суми матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України.