Дотації за приріст корів подають юридичні особи до 1 вересня 2021 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 р. № 517) затверджено «ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції»

ЯК ОФОРМИТИ ДОТАЦІЮ НА БДЖОЛИ?

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с.Лисанівці, с.Паньківці, с.Пилявка, с.Карпівці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» в урочищі смт.Стара Синява, с.Ілятка, яке межує з населеним пунктом с.Шрубків, с.Пилява.

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі смт. Стара Синява - споживачі послуг з централізованого водопостачання! Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» повідомляє,  що  13.07.2021р. у зв’язку із ремонтними роботами на мережі водопостачання буде призупинено. Дякуємо за розуміння.

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі  вул. Щорса - споживачі послуг з централізованого водопостачання! Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» повідомляє,  що у зв’язку із переходом на новий водогін, водопостачання по старій гілці водогону  буде припинене 17.07.2020 року.

Як підтвердити стаж роботи?

Одним із найважливіших факторів, що враховуються при призначенні пенсії є трудовий (страховий) стаж. Від його розміру залежить право на той чи інший вид пенсії, а також сума пенсійних виплат. Як підтвердити стаж до 01 січня 2004 року, коли трудова книжка втрачена або записи в ній неправильні чи неточні, а звертатись за призначенням пенсії настав час? Це питання турбує наших громадян.

Оголошення про оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Старосинявська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення об’єкта торгівлі на площі Грушевського в с. Пасічна Старосинявського району Хмельницької області. Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації покладається на Старосинявську селищну раду Хмельницької області.

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Старосинявська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення об’єктів торгівлі по вул. Івана Франка в смт Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області. Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації покладається на Старосинявську селищну раду Хмельницької області.

7,99 грн за кубометр: Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» у липні не здорожчає

Попри стрімке здорожчання блакитного палива в Україні та Європі, «Хмельницькгаз Збут» і надалі пропонує сплачувати за енергоресурс рівними частинами протягом року за ціною 7,99 грн за кубометр.