Фото без описуШановні користувачі!  Пропонуємо Вам взяти участь в обласному молодіжному літературному проєкті «Розповім про Героя».

Мета проєкту: увіковічнення пам’яті Героїв-земляків, що загинули, захищаючи Україну з 2014 року і до наших днів, виховання патріотизму підростаючого покоління на прикладі життя і подвигу українських захисників, активізація роботи бібліотек територіальних громад з читачами юнацького віку

Завдання проєкту:

•  розповісти про Героя-захисника, що проживав в даному населеному пункті чи в громаді і віддав своє життя за Україну;
  •  спонукати юного користувача бібліотеки до пошукової роботи;
  •  сформувати меморіальну базу даних про земляків-Героїв в кожній територіальній громаді

Організатор: Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва

Учасники: молодь віком від 14 до 21 року.

Форма реалізації: літературний нарис, відеоролик.

Термін реалізації: до 15 грудня 2023 року.

Вимоги до робіт, що подаються учасниками проєкту:

Літературний текст обсягом до 2 сторінок А4 з фотографією Героя та короткою біографією з описом подвигу, або відеоробота, що розповідає про Героя-земляка.

Матеріал має містити:

•  дані про автора (прізвище, ім’я, по-батькові)
  •  вік
  •  місце навчання/роботи
  •  назва бібліотеки територіальної громади, де проживає автор

Розмістити матеріал на сторінці бібліотеки територіальної громади, або на сторінці автора в Фейсбуці з посиланням з Youtube, якщо це відео. Поширити матеріал в соціальних мережах з хештегом #Розповім_про_Героя.

Можна надіслати матеріали на електронну пошту центральної бібліотеки для юнацтва bibliosinyava@i.ua або особисто принести на флеш-накопичувачі.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи!