ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с. Лисанівці, с.Паньківці, с.Пилявка, с.Карпівці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» озима пшениця в урочищі Старосинявської ТГ, яке межує з населеним пунктом с.Пилява, с.Шрубків .

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с. Щербані, с.Заставці, смт.Стара Синява, с.Пилява, с.Іванківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» озима пшениця в урочищі Старосинявської ТГ, яке межує з населеним пунктом с.Миколаївка .

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с.Пилява, с.Дубова буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» озима пшениця в урочищі Старосинявської ТГ, яке межує з населеним пунктом с.Миколаївка, с.Бабино.

ОГОЛОШЕННЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енселко Агро» повідомляє про те, що в с.Харківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро» озима пшениця в урочищі Старосинявської ТГ, яке межує з населеним пунктом с.Харківці, с.Липки.

Про присвоєння почесного імені закладу Пасічнянському ліцею

Пасічнянський ліцей Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області виносить на громадське обговорення питання про присвоєння Пасічнянському ліцею ім’я вчителя історія та правознавства Ігоря Русого, що загинув на Луганщині у м. Золоте, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет України.

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням Старосинявською дільницею АТ “Хмельницькгаз” будівельно-монтажних робіт по модернізації ШРП на газопроводі серредньго тиску по вул. Грушевського  смт. Стара Синява з 7.06.2022р. терміном до трьох діб буде тимчасово припинено газопостачання до східної частини Старої Синяви (від колишнього цукрового заводу до відділку поліції)

АМУ закликає підтримати проєкт «Я з тобою»

Компанія «The Hands Production» з метою привернути увагу світу до потреб українських дітей, які постраждали від повномасштабної війни рф проти України, ініціювала проєкт «Я з тобою». Асоціація міст України звернулася до своїх громад-членів із проханням підтримати ініціативу доброчинців.

ОГОЛОШЕННЯ!

ХТО БАЖАЄ ОТИМАТИ ДОПОМОГУ ВІД ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА?

До відома переселенців! 1-го червня 2022 року о 12.00 у с.Пиляву (приміщення Пилявської ЗОШ І-ІІІ ст.) прибуває допомога від Товариства ЧервоногоХреста. Усі (жителі Пилявського старостинського округу), хто бажає отримати допомогу від Червоного Хреста, можете попередньо записатись за тел.: 097-957-44-86; 097-540-94-95 (Ольга), або старостат Пилявського старостинського округу: моб. 068-031-59-53 (староста Володимир), моб. 067-662-69-43 (діловод Інна).