Шановні мешканці громади!

Ситуація  станом на  14.00  23 червня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає  120-а доба війни в Україні, 4 місяці повномасштабної війни.

НАШІЙ ЗЕМЛЯЧЦІ ВРУЧИЛИ ВИСОКУ НАГОРОДУ

Мельниченко  (Жук) Анжелу Юріївну, родом зі Старої Синяви,  лікаря  із тридцятип’ятирічним медичним стажем, нагородили Відзнакою Головного управління розвідки Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння воєнній розвідці України»  ІІ ступеня.  Медаль лікарю особисто вручив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

ПОПЕРЕДИЛИ ВІДПОЧИВАЛЬНИКІВ НА ХРИСТОСОВІ

На берегах водойм Старосинявської громади, де найчастіше відпочивають мешканці, рятувальники 34-ої державної пожежно-рятувальної частина 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області під час рейду провели  чергові роз’яснювальні бесіди з відпочиваючими і та вручили  тематичні листівки.

ПИЛЯВА: АКЦІЯ «ПІДТРИМАЙ СВОЇХ!»

Ми ніколи не могли подумати, що у мирне життя українців ввірветься жорстока війна… Життя сільської громади теж змінилося: ми почали більше цінувати один одного, дорожити спокоєм та згуртувалися для відсічі ворогу. Стали пліч-о-пліч для надання всілякої допомоги ЗСУ з тилу.

ПРОВЕЛИ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ В ІЛЯТЦІ

Питання стану сільських доріг було і залишається болючим питанням на території населених пунктів Старосинявської територіальної громади. У селі Ілятка спільними силами провели ямковий ремонт сільської вуличної дороги за сприянням аграрних підприємств –орендарів земель та комунального підприємства селищної ради.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 09.00 18 червня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 115-а доба війни в Україні.

Врахування пропозицій АМУ до законопроєкту №7427 забезпечить стале проходження опалювального сезону без підвищення тарифів

17 червня парламентський Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг планує розглянути урядовий законопроєкт «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення» №7427 від 01.06.2022р.

ПІДТРИМКА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ: ПРОДОВЖУЄМО СПРАВУ

Станом на 17.06.22 сьогодні з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3050 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 380 дітей, на даний час понад 1420 ВПО залишаються проживати в громаді. Продовжують ще прибувати переселенці з міст України, де ведуться важкі бої.