Фото без описуМельниченко  (Жук) Анжелу Юріївну, родом зі Старої Синяви,  лікаря  із тридцятип’ятирічним медичним стажем, нагородили Відзнакою Головного управління розвідки Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння воєнній розвідці України»  ІІ ступеня.  Медаль лікарю особисто вручив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

Анжела Юріївна народилася і виросла у Старій Синяві, закінчила Старосинявську середню школу (тепер гімназію) з відзнакою -  «Золотою медаллю», вступила до Вінницького медичного  інституту ім.М.І.Пирогова, після закінчення якого розпочала свою трудову діяльність у столичній лікарні – Київській лікарні №1. Професійна цілеспрямованість, практичний досвід, сильна воля і любов до своєї професії дали можливість  отримати  науковий ступінь кандидата медичних наук.

З часу повномасштабного вторгнення  Росії на території України  Анжела Юріївна стала надійним помічником захисникам на передовій – лікувала, допомагала волонтерською діяльністю, підтримувала військових.

Фото без опису

«Медики завжди були, є і будуть на передовій. На передовій боротьби за життя людей. І не важливо, чи вони зцілюють у лікарняних палатах, чи рятують поранених в окопах, під обстрілами. Від вправності й сміливості медпрацівників залежать здоров’я, життя і бойовий дух наших бійців, які зараз виборюють свободу українських земель від  окупантів,» - говорять у  Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

«Добрі новини для України»