Фото без описуПитання стану сільських доріг було і залишається болючим питанням на території населених пунктів Старосинявської територіальної громади. У селі Ілятка спільними силами провели ямковий ремонт сільської вуличної дороги за сприянням аграрних підприємств –орендарів земель та комунального підприємства селищної ради.

Коли сприяла літня погода, проводились роботи із благоустрою відрізку дороги.

Щебінь в кількості 70 т проплатив ТОВ «Агроінвестзерно» (керівник Сьомкін Олександр Миколайович) в сумі 15400 грн. Пальне в кількості 40 л надав ТОВ «Агро –Велес» (керівник Кравчук Сергій Вадимович).

Роботи з перевезення та розгортання виконав КП «Старосинявський комунгосп» (керівник Федорчук Ігор Юрійович).

На вулиці Набережна с.Ілятка, в результаті проведено ямковий ремонт відрізку дороги, орієнтовною протяжністю 500 метрів.

Дякуємо аграріям та комунальному підприємству селищної ради за вирішення питання благоустрою дороги. Спільні справи на розвиток сіл важливі, спасибі вам за розуміння та підтримку в нелегкий час.

Віталій Синиця,

староста сіл Нова Синявка, Ілятка.