Фото без описуСтаном на 17.06.22 сьогодні з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3050 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 380 дітей, на даний час понад 1420 ВПО залишаються проживати в громаді. Продовжують ще прибувати переселенці з міст України, де ведуться важкі бої.

На базі селищної ради з початку березня продовжують працювати два координаційні центри з надання гуманітарної допомоги переселенцям у приміщенні колишнього кінотеатру «Зоря»:

• у Пункт видачі продуктів харчування Старосинявської територіальної громади (де надають дитяче харчування, продукти, дитячі речі та засоби гігієни згідно отриманих талонів на одноразову допомогу) звернулося за допомогою всього 886 родин, (3593 особи членів родин), за день 17.06.22 – 6 родин, які отримали допомогу для 8 осіб. Також працівниками селищної ради роздано 200 теплих ковдр, сформовано звітність до міжнародних фондів допомоги. Надіслано черговий запит про надання допомоги ВПО.
  1. у координаційний центр з надання гуманітарної допомоги (де видають одяг, взуття для дорослих) на сьогодні звернулося всього 1092 родини, (2081 осіб), за день 17.06.22 – 7 родин, які отримали допомогу для 12 осіб.
  2. Поряд з цим видають гуманітарну допомогу дітям: отримали одяг 1035 родини на 1216 дітей.

Працівники ЦНАП працюють кожного дня без перерви. На сьогодні 17.06.22р. за електронною системою «Соціальна громада» внутрішньо переміщеним особам (вимушеним переселенцям) - сформовано та видано 1970 довідок; оформлено 1592 справи про надання допомоги.

У селищній раді продовжують приймати заяви від власників житла, які надали прихисток переселенцям, для оформлення компенсації за комунальні послуги. Станом на 17.06.2022 р. сформовано 305 справ, внесено до бази даних 1125 переселенців.

Робота над соціальним забезпеченням внутрішньо-переміщених осіб триває.

Оперативний штаб ЦЗН та НС