Приєднайтеся до акції за «Чисте довкілля»!

Вже традиційно кожного року до Великодня ми наводимо лад у своїх оселях, щоб зустріти одне з найбільших християнських свят з чистими помислами і чистим довкіллям.

Відбулося засідання виконкому

Перший заступник селищного голови Олександр ПОПИК провів он-лайн засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 24 члени виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять 60 загиблих Героїв.

Відремонтували ділянку центральної площі у Старій Синяві

Ямковий ремонт доріг місцевого значення та їх благоустрій - питання на часі. Відповідно до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2022-2025 роки, яку підтримали депутати селищної ради на сесії ради, тривають роботи щодо утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету.

Обговорено результати громадських слухань у Сьомаківському старостинському окрузі

Сьогодні у селищній раді відбулося засідання організаційного комітету з організації громадських обговорень кандидатури старости Сьомаківського старостинського округу Старосинявської селищної ради, яке провів голова оргкомітету, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик.

«Формування мережі цифрових лідерів»

На Хмельниччині відбувся семінар-тренінг «Формування мережі цифрових лідерів» для представників органів місцевого самоврядування області, який тривав з 24 по 25 квітня. Участь у відкритті семінару взяв заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

Зустрілися родини загиблих Героїв

У читальному залі центральної бібліотеки для дорослих відбулося  засідання координаційної ради первинного осередку Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання матерів і дружин Захисників України", яке провела голова первинного осередку ГО Галина Ковалевська, мати загиблого Героя у перший день війни Олега Ковалевського.

Пам’яті захисників України присвячується…

Сьогодні на центральній площі селища біля Стели пам’яті Героям відбулася поминальна служба із вшанування світлої пам’яті наших земляків - військових Героїв, які загинули в російсько-українській війні.