A A A K K K
для людей із порушенням зору
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Хмельницький район

ПОПЕРЕДИЛИ ВІДПОЧИВАЛЬНИКІВ НА ХРИСТОСОВІ

Дата: 21.06.2022 18:10
Кількість переглядів: 346

На берегах водойм Старосинявської громади, де найчастіше відпочивають мешканці, рятувальники 34-ої державної пожежно-рятувальної частина 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області під час рейду провели  чергові роз’яснювальні бесіди з відпочиваючими і та вручили  тематичні листівки.

В зв'язку зі збільшенням випадків утоплення на водоймах області, в тому числі останній трагічний випадок на ставку в с. Теліжинці, рятувальники посилили інформаційну роботу серед населення. Надзвичайники звернулися до людей, котрі відпочивали на водоймі  «Христосів» (заповідник місцевого значення) у  Старій Синяві з проханням бути обережними, не запливати далеко, особливо якщо не впевнені у своїх силах.  Також доводили до відпочивальників основні правила безпечного відпочинку на воді. Особливу увагу рятувальники зосередили на безпеці дітей, закликали батьків, щоб вони у жодному разі не відпускали малюків самих бавитися до водойми. 

В цей день вони проінструктували близько 20 осіб та роздали їм листівки. Звернулися до старост населених пунктів Старосинявської громади обов'язково поставити на всіх водоймах попереджувальні знаки "Купатися заборонено" та проводити бесіди з людьми щодо безпечного відпочинку на водоймах.

У подальшому з населенням проводитиметься інформаційно-роз'яснювальна робота в місцях масового перебування людей на річках, ставах, водоймах у літній період на території всієї громади.

34 державна пожежно-рятувальна частина
4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

 

 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора