СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824,

e-mail: selichna_ss@ukr.net

17.06.2022 смт. Стара Синява №65/2022-р

Про скликання двадцять четвертої чергової сесії Старосинявської селищної ради восьмого скликання

Керуючись статтями 46 та 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Регламенту Старосинявської селищної ради, враховуючи Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами, керуючись Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

1. Скликати двадцять четверту чергову сесію Старосинявської селищної ради VІІІ скликання 27 червня 2022 року о 10 годині ранку в сесійній залі Старосинявської селищної ради.
  2. Запропонувати раді розглянути питання згідно з додатком1.
  3. Загальному відділу апарату селищної ради запросити на сесію депутатів, доповідачів та старост сіл.
  4. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті Старосинявської селищної ради.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Віталій ЗДЕБСЬКИЙ

до розпорядження селищного голови

від 17.06.2022р. №65/2022-р.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ,

які пропонується винести на розгляд

двадцять четвертої чергової сесії ради

1. Про звіт про виконання Програми профілактики та боротьби зі сказом на території Старосинявської селищної ради на 2020 – 2021 роки.
  2. Про передачу в оперативне управління комунальній установі «Старосинявський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» частини нежитлового приміщення.
  3. Про затвердження статуту Комунального підприємства «Старосинявський центральний водоканал №1» Старосинявської селищної ради в новій редакції.
  4. Про затвердження статуту Комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» Старосинявської селищної ради в новій редакції.
  5. Про внесення змін до рішень Старосинявської селищної ради від 11.01.2021 року № 4-3/2021 «Про умови оплати праці працівників Старосинявської селищної ради та її виконавчих органів» та від 11.01.2021 року №5-3/2021 «Про умови оплати праці селищного голови».
  6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.
  7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.
  8. Про внесення змін до договорів оренди землі.
  9. Про внесення змін до договорів оренди землі.
  10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.
  11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в постійне користування.
  12. Про внесення змін до договору оренди землі від 24 лютого 2014 року.
  13. Про внесення змін до договору оренди землі від 26 травня 2008 року поновленого рішенням Господарського суду Хмельницької області №924/697/18 від 26.11.2018.
  14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду.
  15. Різне.